All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 07.01.2021 Sağlıklı beslenerek formda kalın Salih Devrim

Vitalica Wellness sağlıklı beslemenin formülünü veriyor. Yeni yıla özel hazırladığı sağlıklı beslenme paketi ile formda kalmak sizin elinizde.

Yeni yılla birlikte kendimize daha sağlıklı beslenmek için söz vermiş olabiliriz. Değişen alışkanlıklarımızla birlikte yeme-içme düzenimiz de farklılaşabiliyor. Bu farklılıktan etkilenmemek ve kendimize verdiğimiz sözü tutmak için Vitalica Wellness yeni yıla özel "Sağlıklı Beslenme Paketi" sunuyor.

Vitalica Wellness 2021’de sağlıklı beslenme kararı alan ve yenilenmek isteyenlere özel bir beslenme paketi hazırladı. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, dört farklı özel çay, wellness içeceği, sağlıklı bar ve diğer atıştırmalıklardan oluşan beslenme paketi, uzman doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından tasarlandı. Paketler temel besin öğelerinin yanı sıra antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve eser elementlerle aktive edilmiş, sağlığı geliştiren organik malzemelerle hazırlanıyor. %100 bitkisel bazlı ve %80 bitkisel bazlı olmak üzere iki seçeneği olan paket içeriğindeki yemeklerde mevsimlik, yerel, taze ve organik besinler, tahıllar, kuruyemişler, tohumlar, sebzeler, meyveler ve deniz ürünleri kullanılıyor. Bağırsak florasını iyileştiren ve metabolizmayı hızlandıran yemekler aç kalmadan fazla kilolardan kurtulmayı da sağlıyor. Halsizliği önleyip enerjiyi ve canlılığı artırıyor. İçeriği kişiye özel olarak düzenlenen ve adrese teslim edilen yemek paketi, yeni yılda sağlıklı beslenmek ve formda kalmak için reform yapma olanağı sunuyor.

Sağlıklı Beslenme Paketi
Vitalica Wellness
Benzer İçerikler
Lifestyle Tercihimiz huzurdan yana Babalar Günü’ne sayılı günler kala tercih edeceğimiz hediyeler oldukça önem taşıyor. Bu sene farklı bir konsept sunan Vitalica Wellness ise hem sizleri hem de babalarınızı mutlu etmeye aday oluyor.
18.05.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021
Lifestyle Geçirgen bağırsak sendromuna iyi gelen besinler Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz geçirgen bağırsak sendromuna karşı hangi besinleri tüketerek sağlığımızı koruyabileceğimizi yakından inceleyelim.
14.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021