All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.12.2020 Rue'un hikayesinde yeni perde Merve Girgin

Euphoria'nın 2.sezonu henüz hazır olmasa da yılbaşına özel hazırlanan bölüm bizi sevindirmeye yetti.

Euphoria hayranlarına harika bir haberimiz var. İlk sezonu hemen bitirip dizinin fanı olanlar yeni sezon için gün saymaya başladı bile. Fakat COVID-19 nedeniyle pek çok proje gibi Euphoria’nın 2. sezon çekimleri de ertelenmek durumunda kaldı. Fakat yılbaşı için Euphoria fanlarına sürpriz yapan HBO, “Part 1: Rue” adını verdiği bölümü duyurdu. Bu özel bölümde Zendaya’nın hayat verdiği Rue’nın macerası ilk sezonda kaldığı yerden devam edecek. Zendaya bu rolüyle bu yıl Emmy Ödülleri’nde Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi oldu ve bu ödülü alan en genç isim olma unvanına sahip.

2. sezon çekimlerine 2021 yılında devam etmesi bekleniyor.  Euphoria yılbaşı özel bölümü “Part 1: Rue” 6 Aralık’ta HBO’da  yayınlanacak.  

 

zendaya
euphoria
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi Zendaya ve John David Washington'ın başrollerinde yer aldığı Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi.
12.01.2021
Lifestyle Rue'un hikayesinde yeni perde Euphoria'nın 2.sezonu henüz hazır olmasa da yılbaşına özel hazırlanan bölüm bizi sevindirmeye yetti.
01.12.2020
Moda #StilAnaliz: Rue Bennet Sevilen dizinin asi başrolü Rue Bennet'in stili gençliğin yaşam biçimi ve dünya görüşlerine ışık tutuyor.
08.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021