All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.09.2020 MTV VMA 2020 performansları Hilal Uğur

MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı

Dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden MTV Video Müzik Ödülleri, Keke Palmer sunuculuğunda 31 Ağustos’ta pandemi gölgesiyle gerçekleşti. Covid-19 nedeniyle seyircisiz gerçekleşen gecede; Ariana Grande, Lady Gaga, Miley Cyrus gibi birçok isim video görüntüleri ile geceye katıldı.

2013’ten beri ilk kez MTV Video Müzik Ödülleri gecesinde performans sergileyen Lady Gaga, Ariana Grande ile gerçekleştirdikleri 9 dakikalık “Rain on Me” performansındaki koreografi ve kostümleri ile izleyenleri büyülemeyi başardı. Lady Gaga Ariana Grande ile olan düeti dışında “911”ve“Stupid Love” şarkılarını da seslendirdi. Gaga performanslarındaki enerjisi ve ödül alırken ki tarzı ile eski Gaga’nın geri döndüğünü izleyenlere gösterdi.

Gecenin en büyüleyici şovlarından biri süphesiz “Dynamite” performansı ile K-popgrubu BTS’e aitti. Senkronize dansları, şatafatlı sahne düzenleri ve mükemmel uyumları ile izleyicileri büyülemeyi başardılar. Aday oldukları 4 kategoride de ödülerini alan K-pop grubunun “Dynamite” performansı bir gün içinde 13,5 milyon izlenerek trend videolar arasında yerini aldı.

Performansı ile geceye imzasını atan bir diğer isim ise The Weekend oldu. "Blinding Lights” adlı parçasını seslendiren The Weekend, şovunu Batı Yarımküredeki en yüksek açık hava gökyüzü güvertesi olan EDGE’de gerçekleştirdi. Performansını büyüleyici ışık ve havai fişek gösterileriyle süsleyen R&B-Pop sanatçısı herkesi büyülemeyi başardı.

Miley Cyrus “Midnight Sky” performansı ile geceye ismini yazdıran sanatçılardan oldu. Performansı sırasındaki etkileyici efektler ve dekorlar ile izleyenleri bir kez daha kendine hayran bırakmayı başardı. Performansının sonunda bir disko topunun üzerine çıkarak hafızalardan silinmeyen “Wrecking Ball” performansına bir atıfta bulunmayı da ihmal etmedi.

En İyi Yeni Sanatçı kategorisinde ödül alan Doja Cat “Say So”ve “Like That”performansları ile interneti salladı. Kullanılan kostümler, dekor ve efektlerle gecenin en dikkat çeken performanslarından biri oldu. Ayrıca Doja Cat, Haley Sharpe isimli genç kızın TikTok’ta trendlere giren “Say So” parçası için oluşturduğu koreografisi ile dans etmesi izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Mtv
Lady Gaga
Bts
Vma
Ariana Grande
Miley Cyrus
Benzer İçerikler
Moda Zamansızlığın tarifi La Grande Classique de Longines, geçmişteki mirasından beslenerek zamanın sınırlarını yeniden çiziyor.
18.03.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Lifestyle Super Bowl'da The Weeknd rüzgarı Miley Cyrus ile başlayan Super Bowl heyecanı The Weeknd ile ikiye katlandı.
09.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021