All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.01.2021 Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Onur Özcan

Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.

Covid-19 salgını başladığın beri hepimiz bir aşı üretilmesini umut ettik. Bşarısız aşı denemeleri, uzmanlardan gelen umutsuz haberler bizleri oldukça kötü etkiledi. Aşıya dair umutlarımızın günden güne azaldığı bir anda başarılı sonuç elde edilen aşı haberleri gündemin nabzını değiştirdi. Avrupa’nın ve Çin’in çalışmaları sonucu elde edilen aşılar tüm dünyada ikilem yarattı. Kimileri koronavirüs aşılarını tamamen reddediyor kimileri ise yalnızca Avrupa üretimi aşıyı kullanmak istiyor. Yapılan anlaşma ile Çin merkezli Sinovac üretimi CoronaVac ülkemize geldi. Aşı ile igili tüm merak edilenlerin yer aldığı listeye yakından bakalım.

 

Koronavirüs
Covid-19
CoronaVac
Benzer İçerikler
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Moda Koruma kalkanı Louis Vuitton Burberry’den sonra Louis Vuitton’da ikonik koruyucu siperliği ile pandemi sürecine ortak oluyor.
11.09.2020
Lifestyle 6 Sosyal Mesafeli Etkinlik Pandemi sonrası “yeni normal” sürece alışırken sosyal aktivitelerimiz de değişiyor. Sosyal mesafeye dikkat ederek rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz yaz aktivitelerini keşfedin.
23.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021
Lifestyle Misafirimiz var! Netflix’in önde gelen yapımlarından olan Stranger Things, kadrosuna yeni isimler kattı.
16.06.2021
Lifestyle Hediye önerisi Baseus'tan Kullanıcı odaklı ürünleriyle her ihtiyaca anında cevap veren Baseus, Babalar Günü'nde babanıza geniş ürün skalasıyla en uygun hediyeyi sunuyor!
16.06.2021