All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Korona günlerinde ilaç gibi şarkı Yunus Başaran

İki müzik dehasının yazdığı bir şarkı... Performanslarıyla büyüleyen bir diğerinin ise söylediği... Sia yeni çalışması Saved My Life’ı yayınladı.

Politik duruşunun yanı sıra duygu yüklü performansları ve şarkıları ie milyonları peşinden sürükleyen Sia, Z jenerasyonunu en iyi anlayan isimlerden, son dönemin yükselen ismi Dua Lipa ile birlikte şarkı yazdı. 

Geçtiğimiz Ocak ayında Dolittle isimli filmin müziği olan Original’ı yayıladıktan sonra koronavirüs pandemisi sebebiyle eve kapanan Sia sıklıkla bu süreçte yaratıcılığınızı besleyin mesajları veriyordu. 1 Mayıs tarihinde Covid-19 araştırma ve tedavi kuruluşları Americacares ve Core Response’un ortaklaşa düzenlediği COVID Is No Joke (COVID’in Şakası Yok) adlı canlı yayın etkinliğinde performans sergileyen Sia, Saved My Life’ı ilk kez duyurmuştu. Müzik kaydı birden fazla alanda kaydedilip, sosyal mesafe kurallarına uyularak lanse edildi bilgisini paylaşan Sia, Dua Lipa ile çalışmaktan zevk aldığını da ekledi. 

Dua Lipa
Sia
Saved My Life
Benzer İçerikler
Güzellik 2021 Grammy Ödülleri güzellik görünümleri Ünlü isimler kırmızı halıda, kıyafetleriyle olduğu kadar; şaşırtıcı göz, dudak makyajlarıyla, saçlarıyla ve daha fazlasıyla dikkat çektiler.
15.03.2021
Moda 2021 Grammy Ödülleri kırmızı halı 2021 Grammy Ödül Töreni'nin ünlü isimler kırmızı halıda en şık görünümlerini sergiledi.
15.03.2021
Lifestyle Müziğin zirvesine yolculuk Spotify, 2020 yılının en çok dinlenen şarkılarını ve sanatçılarını paylaşıyor.
01.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021
Lifestyle Misafirimiz var! Netflix’in önde gelen yapımlarından olan Stranger Things, kadrosuna yeni isimler kattı.
16.06.2021
Lifestyle Hediye önerisi Baseus'tan Kullanıcı odaklı ürünleriyle her ihtiyaca anında cevap veren Baseus, Babalar Günü'nde babanıza geniş ürün skalasıyla en uygun hediyeyi sunuyor!
16.06.2021