All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.05.2020 Kazanan kim olacak? All Magazine

Streaming kanallarının yeni gözdesi moda yarışmaları.

New York Belediyesi için son bir ayda yüzlerce maske hazırlayan Christian Siriano’nun Project Runway yarışmasıyla hayatımıza girdiğini biliyor muydunuz? Ekranların en uzun süren yarışmalarından biri olan Project Runway’in 2008’de gerçekleşen dördüncü sezonunu kazanan genç tasarımcı şu sıralar yarışmanın 18. sezonunda mentorluk yapıyor. Michael Kors, Zac Posen, Diane Von Furstenberg, Brandon Maxwell Karlie Kloss, Isaac Mizrahi, Nina Garcia gibi birçok Amerikan modasının önde gelen isimlerinin jüride yer aldığı bu yarışma evde kaldığımız bugünlerde popülaritesini daha da arttı. Üstelik artık ekranlarda tek başına da değil.

Streaming dünyasının devleri Netflix ile Amazon Prime, 2020 yılına yepyeni moda yarışmalarıyla giriş yaptı. Alexa Chung ile Tan France’in ev sahipliğini gerçekleştirdiği Next in Fashion’da (Netflix) dünyanın farklı noktalarından yetenekli isimlerin katıldığı yarışmanın kazananı 250 bin doların yanı sıra Net-a-Porter’da ilk koleksiyonunu lanse etme şansına sahip olacak. Project Runway’da daha önce birlikte çalışan Tim Gunn ile Heidi Klum ise Making the Cut’ta yeniden bir araya geldiler. 27 Mart’ta Amazon Prime’da yayınlanmaya başlayan yarışmada ise kazanan 1 milyon dolar ile Amazon Fashion’ın bir yıllık danışmanlığına hak kazanacak. Chiara Ferragni, Joseph Altuzarra, Naomi Campbell ve Nicole Richie’nin kimi kazanan olarak seçeceği herkesin merak konusu.

TV
STREAMING
NETFLIX
AMAZON-PRIME
HULU
PROJECT-RUNWAY
NEXT-IN-FASHION
MAKING-THE-CUT
ALEXA-CHUNG
HEIDI-KLUM
Benzer İçerikler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Moda Mrs. Maisel ile zaman yolculuğu The Marvelous Mrs. Maisel’ın günümüze çok rahat uyarlayabileceğiniz 50’ler stili radarımızda.
11.06.2020
Lifestyle Kazanan kim olacak? Streaming kanallarının yeni gözdesi moda yarışmaları.
28.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021