All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.06.2020 Kardashian hikayesi Netflix’te Bağlan Keskin

Milyon dolarlık Kardashian ailesinin bütün popüler kültürü ve moda dünyasını ele geçirmesi nasıl başladı merak ediyorsanız Netflix’e bir bakın!

Kim, Khloe, Kourtney, Kendall, Kylie ve Kris… Kardashian-Jenner ailesinin bütün dünyayı döndüren kadınlarının hikayesi artık Netflix’te. Keeping Up With The Kardashians adlı, ailenin reality şovu ilk iki sezonu ile 1 Hazirandan itibaren yayında. Kim Kardashian’ın meşhur skandalının bu ailenin ünlü olma hikayesi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama esas sebep, bu reality şovun kırdığı reyting rekorları. Televizyon ile sosyal medyanın kesiştiği dönemde bu aileye dijital dünyada da güç kazandıran serinin ilk iki sezonunda tabii ki yine aile kavgaları var. Ama atmosfer biraz farklı. Geçmişe baktığınızda büyük markalarla işbirlikleri, milyon dolarlık projeler, patroniçelikler, Met Galaları yok. Kim Kardashian biraz saf numarası yapıyor ve ailesinin başını sürekli derde sokuyor. Uzun bir süre boyunca neden ünlü oldukları tartışılan bu ailenin kameralar karşısındaki ilk deneyimi de bu değil. Kim Kardashian arasına uzun bir küslük girmeden önce de 2000’lerin ikonik ismi Paris Hilton’un yanında görünmüştü. Bundan daha önce ise babaları Robert Kardashian, aylarca televizyonda yayınlanan eski karısını öldürmekle suçlanan meşhur Amerikan Futbolu oyuncusu O. J. Simpson davasında avukatlık yapmıştı. O. J.’nin sonra Khloe Kardashian’ın gerçek babası olduğunu iddia etmesi ise başka bir konu tabii. Şimdi yavaş yavaş hepsi Netflix’te!             

Kim Kardashians
Keeping Up With Kardashians
Netflix’te
Keeping Up With Kardashians Netflix’te
Kendall jenner
Kylie Jenner
Benzer İçerikler
Lifestyle Misafirimiz var! Netflix’in önde gelen yapımlarından olan Stranger Things, kadrosuna yeni isimler kattı.
16.06.2021
Lifestyle Atiye’den yeni fragman Netflix Türkiye’nin en çok konuşulan yerli yapımı olan Atiye’nin yeni sezon fragmanı yayınlandı.
01.06.2021
Güzellik Kris Jenner marka mı kuruyor? Kızlarının ardından Kris Jenner'ın da kozmetik sektörüne atıldığı konuşuluyor.
01.03.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021
Lifestyle Misafirimiz var! Netflix’in önde gelen yapımlarından olan Stranger Things, kadrosuna yeni isimler kattı.
16.06.2021
Lifestyle Hediye önerisi Baseus'tan Kullanıcı odaklı ürünleriyle her ihtiyaca anında cevap veren Baseus, Babalar Günü'nde babanıza geniş ürün skalasıyla en uygun hediyeyi sunuyor!
16.06.2021