All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.12.2020 iPhone 12 ile yılbaşı ruhu Yunus Başaran

iPhone 12 ailesi ülkemize resmen giriş yaptı ve kullanıcılardan harika içerikler gelmeye başladı.

Bu yıl değişen tasarım diliyle yeni nesil iPhone’lar 4 adet olmak üzere üyeyle hayatımıza girdi. En küçük 5G bağlantılı akıllı telefon ünvanına sahip iPhone 12 Mini, büyük kardeş iPhone 12, Pro ailesinin küçük üyesi iPhone 12 Pro ve en büyük kardeş iPhone 12 Pro Max olmak üzere dört farklı boyda lanse edilen yeni nesil iPhone 12’ler üstün kamera performansıyla rakiplerine meydan okuyor.

Dijital dünyanın önemli temsilcisi, genç girişimci Billur Saatçi ise bu 4 üyenin kamera özelliklerini evindeki sıcacık ortamda keşfederken, bu anları fotoğraflayarak ölümsüzleştirdi. Yılbaşı ağacının süslerinden, oyuncak eve, hediye paketlerinden kahve köşesine kadar her ana tanıklık etmek istiyorsanız koltuğunuza yaslanın ve bu güzel fotoğrafların tadını çıkarın.

“Gece çekimini iPhone 12 Pro Max ile denedim. Salondaki bütün ışıklar kapalı. Ortamda sadece mum ve yılbaşı ağacının led ışıkları yanıyordu. iPhone’un kamerası düşük ışıklı bir ortam algıladığında Gece modu otomatik olarak açılır. Otomatik ayarı kullanabilir veya tercih ettiğiniz pozlama süresini manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Sadece gece pozunu bitirmek için gereken süre boyunca kamerayı sabit tutmayı unutmayın. iPhone 12 Pro Max’te yaptığım çekimleri  Apple ProRAW çektim. Apple ProRAW formatında fotoğraf çekmek, gece çektiğim kareleri editlerken fotoğrafı ışıklandırmada bana daha fazla müdahale imkanı sağlıyor. iPhone ile harika gece çekimleri yapmak artık çok daha kolay. iPhone 12 Pro Max'teki yeni Geniş kamera, daha büyük sensörü sayesinde kaliteyi daha da artırıyor.”

Billur Saatçi

Apple
iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
Billur Saatçi
Benzer İçerikler
Lifestyle Atiye’den yeni fragman Netflix Türkiye’nin en çok konuşulan yerli yapımı olan Atiye’nin yeni sezon fragmanı yayınlandı.
01.06.2021
Lifestyle Billur Saatçi’den bahar kadrajı Dijital dünyanın önemli ismi Billur Saatçi, ALL Magazine / L’Officiel Türkiye için aşık olunacak kareler yakaladı. Tabii ki burada başrol oyuncularımız çiçekler sanıyorsunuz ancak işin kahramanı iPhone 12 Pro…
18.05.2021
Lifestyle Bahar yüklendi; Apple Apple’ın beklenen bahar etkinliği gerçekleşti.
21.04.2021
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021