All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 21.01.2021 iPhone 12 ile çekilenler Yunus Başaran

Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.

iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max ile aile hiç olmadığı kadar geniş lanse edildi. Üstün donanım özellikleri, bir akıllı telefondaki en hızlı çip A14 Bionic, ve gelişmiş kamera sistemiyle iPhone 12 ailesi oldukça sevildi. Her kamerada gece modu özelliği ise amatör ya da profesyonel fark etmeksizin tüm fotoğrafçıların yaratıcılığını perçinledi.

Klasik hale gelen ve her yıl sunulan Shot on iPhone projesi kapsamında tüm dünyada yayınlanan fotoğraf, yine alanlarında başarılı isimler tarafından çekildi. Ülkemizden ise son dönemde podcast yayınlarını binlerce kişi dinleyen gazeteci Nilay Örnek ve seyahat yazarı Bahar Akıncı’nın da fotoğraflarına yer verildi. Nilay Örnek’in turta fotoğrafındaki hamur detayları, mermer dokusu büyülerken Bahar Akıncı’nın iskele pozundaki gökyüzü ışık ve renk dengesiyle dalga detaylarına aşık olduk.

Apple
iPhone
Shot on iPhone
iPhone 12 ile çekildi
Nilay Örnek
Bahar Akıncı
Benzer İçerikler
Lifestyle Bahar yüklendi; Apple Apple’ın beklenen bahar etkinliği gerçekleşti.
21.04.2021
Lifestyle iPhone ile yönetmen siz olun Teknoloji dünyasının sunduğu olanaklar gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Akıllı telefonlar ile çekilen klipler ise müzik dünyasına ayrıcalık tanıyor.
31.03.2021
Lifestyle Fotoğraflarınızı süsleyin iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in gelişmiş kamera sistemi 'nasıl iyi bir fotoğraf çekilir?' sorusunun yanıtlarını sizlere sunuyor.
26.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021