All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 12.02.2021 İlişkinize teknoloji katın! Salih Devrim

14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.

Apple, sevgililer gününe özel konseptiyle hediye seçiminde kararsız kalanların yardımına koşuyor. Fotoğraftan sağlığa, müzikten eğlenceye kadar birçok kategoride hediye seçeneği oluşturan Apple, son zamanlarda standartlaşan hediyeler yerine teknolojik ürünlerle farkındalığını yaratıyor. Öyleyse birbirinden farklı konseptleri incelemek için aşağıya göz atalım.

Fotoğraf tutkunları için

Selfie çekmekten vazgeçemeyenlere, panorama düşkünlerine ve portre meraklılarına iPhone 12’nin üstün kamerasıyla ilham verebilirsiniz.

Sağlıklı yaşam tutkunları için

Hareket takipçilerinden uyku takipçilerine, patikalara çıkanlardan koşu bandından inmeyenlere, sağlıklı yaşam ve fitness tutkunu herkesin nefesini kesecek bir hediye var; Apple Watch! 

Müzik tutkunları için

Masalarını bateri yapanlara, görünmez gitarlarıyla solo atanlara ve o sihirli melodiyi arayan tüm müzikseverler için AirPods mükemmel bir hediye olabilir.

Yaratıcılık tutkunları için

Renklere hayat veren ve hayata renk katan herkesin yaratıcılığını iPad ile daha da zenginleştirebilirsiniz. Hediyelerinizi ücretsiz lazer baskıyla da kişiselleştirebilirsiniz.

Eğlence tutkunları için

Film düşkünleri, dizi maratoncuları, belgesel meraklıları ve evde keyifli vakit geçirmek isteyenler için Apple TV harika bir seçenek olabilir.

Apple
14 Şubat
Benzer İçerikler
Lifestyle Bahar yüklendi; Apple Apple’ın beklenen bahar etkinliği gerçekleşti.
21.04.2021
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Lifestyle Apple Music harekete geçiriyor Apple Music, sporla iç içe yaşayan isimlerle birlikte yeni müzik listeleri oluşturuyor.
02.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021