All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 23.02.2021 İkilinden sevindirici haber Merve Girgin

Kraliyetten ayrılmaya hazırlanan Harry ve Meghan ikilisi, harika bir haberle sevenlerini mutlu ediyor.

Archie’ye kardeş geliyor! Sussex Dük ve Düşesi Harry ve Meghan, paylaştıkları fotoğraflarla bir bebek beklediklerini açıkladılar. “Dük ve Düşes ikinci bir çocukları olacağı için çok mutlular” açıklaması da gecikmedi elbette. Hamilelik duyurusunu ise ikilinin yakın arkadaşı Misan Harriman yaptı. Sosyal medya hesabından “Meg, bu aşk hikayesinin başlamasına düğününüzde şahit oldum ve arkadaşım, bu hikayesinin büyümesini resmetmekten onur duyuyorum” diyerek harika bir fotoğraf paylaştı. İkilinin ilk gözbebeği Archie de gelecek Mayıs ayında 2'inci yaşını kutlayacak. 

meghan-markle
Benzer İçerikler
Lifestyle İkilinden sevindirici haber Kraliyetten ayrılmaya hazırlanan Harry ve Meghan ikilisi, harika bir haberle sevenlerini mutlu ediyor.
23.02.2021
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Lifestyle Paylaşılan mutluluklar: Yıldızlar ve anneleri! En sevdiğimiz yıldızların anneleri ile paylaştıkları mutluluklara bir göz atmaya ne dersiniz?
08.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021