All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 10.12.2020 Honor ile zinde kalmanın yolu Salih Devrim

Sağlıklı bir yaşam için Honor’un akıllı tartısı Scale 2 ile tanışmaya ne dersiniz?

Bedenimizi ve sağlığımızı kontrol altından tutmak sağlıklı bir gelecek için oldukça önemli. Vücut değerlerimizden metabolizma hızımıza kadar birçok özelliği bir araya getiren Honor, akıllı tartı Scale 2 ile artık Türkiye’de satışa çıkıyor. Ağırlık ölçmenin ötesinde vücuttaki su, protein ve kemik mineral içeriği gibi farklı değerleri görüntüleyebilen tartı, sağlıklı bir yaşam benimseyenlere yardımcı oluyor.

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan Honor, yeni ekosistem ürünleriyle hayatı kolaylaştırmayı sürdürüyor. 50’ye kadar farklı kullanıcının bilgisini saklayabilen Scale 2, tüm aile fertlerinin kendi verilerini kolayca takip etmesini sağlıyor. Ayrıca geçmiş ölçüm verilerine göre kullanıcıları tanıyabilen akıllı tartı, böylece ölçümü doğru kullanıcıyla eşleştirebiliyor. Bunun yanında, geçmişe yönelik ölçüm değerlerini de mobil uygulama üzerinde tutarak belirli dönemlerde vücutta yaşanan değişimi görmenizi ve bu sayede egzersiz, diyet gibi uzun süreli planlamalarınızı doğru yapmanızı mümkün kılıyor.

Honor Scale 2
Honor
Benzer İçerikler
Lifestyle Honor Band 6 geliyor! Z jenerasyonunun favori teknoloji markası haline gelen ve geçtiğimiz günlerde yeni ürünlerini piyasaya süren Honor, akıllı saat ve akıllı bileklik konusunda çığır açacak yeni modelini duyurmuştu. O cihaz yakında Türkiye’de...
20.04.2021
Lifestyle Honor V40 tanıtıldı Honor yeni akıllı telefonu V40’ı tanıttı.
28.01.2021
Lifestyle Honor ile zinde kalmanın yolu Sağlıklı bir yaşam için Honor’un akıllı tartısı Scale 2 ile tanışmaya ne dersiniz?
10.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021