All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.01.2021 Herkesin merak ettiği o isim Onur Özcan

Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.

2020’nin gündemi en çok meşgul eden haberlerinden biri de Gigi Hadid’in hamileliğiydi. Geçtiğimiz aylarda bebeğini kucağına aldığını duyuran ünlü model dakikalar içinde milyonlarca beğeni almıştı. Hadid’in paylaşımı sonrasında herkes bebeğin yüzünü ve adını merak ediyordu. Zayn ve Gigi ikilisinden buna yönelik bir hamle gelmemişti. Gigi Hadid, bebeğiyle birlikte birkaç kez görüntülense de hiç kimse bebeğin yüzünü görememişti. Ta ki Yolanda Hadid’in yaptığı paylaşıma kadar. Yolanda Hadid, Instagram’da yaptığı bir paylaşımda içerisinde torununun çerçeveli bir fotoğrafının olduğu bir paylaşım yaptı. Daha sonra bu paylaşımını silen Hadid, çok net gözükmese de torununun yüzünü göstermiş oldu.

Gigi Hadid’in çocukluğuna benzetilen fotoğraf insanların merakını birazcık dindirse de bebeğin adı tüm gizemini koruyordu. Gigi Hadid bugün İnstagram profili üzerinde yaptığı bir düzenleme ile kızının adını duyurmuş oldu. Profiline “Khai’nin annesi” ibaresini ekleyen model bebeğinin adının Khai olduğunu tüm dünyaya duyurdu. Her mecrada haber olan bu olayın ardından Instagram’da “Khai Hadid Malik” adında binlerce hesap açılmaya başlandı. Kimileri ünlü modelin büyükannesini onurlandırmak için bu ismi verdiğini doğrularken kimileri ise kız kardeşi Bella Hadid’in tam ismi “Isabella Khair Hadid” olduğu için bu ismi tercih ettiğini düşünüyor.

Gigi Hadid
Zayn Malik
Bella Hadid
Khai
Instagram
Benzer İçerikler
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Moda Bella Hadid’in yeni yıl tercihi Michael Kors 2020 Holiday kampanyasında Bella Hadid bir yıldız gibi parladı.
13.11.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Billur Saatçi’den bahar kadrajı Dijital dünyanın önemli ismi Billur Saatçi, ALL Magazine / L’Officiel Türkiye için aşık olunacak kareler yakaladı. Tabii ki burada başrol oyuncularımız çiçekler sanıyorsunuz ancak işin kahramanı iPhone 12 Pro…
18.05.2021
Lifestyle Tercihimiz huzurdan yana Babalar Günü’ne sayılı günler kala tercih edeceğimiz hediyeler oldukça önem taşıyor. Bu sene farklı bir konsept sunan Vitalica Wellness ise hem sizleri hem de babalarınızı mutlu etmeye aday oluyor.
18.05.2021
Lifestyle 17-23 Mayıs burç yorumları 17-23 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
17.05.2021