All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 16.06.2021 Hediye önerisi Baseus'tan Ataberk Kaçar

Kullanıcı odaklı ürünleriyle her ihtiyaca anında cevap veren Baseus, Babalar Günü'nde babanıza geniş ürün skalasıyla en uygun hediyeyi sunuyor!

Tasarımlarında inovasyon ve estetiği temel alan Baseus, teknolojik, çevre dostu ve trendlere uygun ürünleriyle babalar gününde babanıza en uygun hediyeyi sunuyor! Hayatımızı kolaylaştırmakta bir dünya markası olan Baseus, taşınabilir şarj aleti, kablosuz kulaklık, araç içi aksesuarlar, oyun aksesuarları gibi 11 ayrı ürün gurubuyla babanızın hayatını kolaylaştırmak için birebir! Ürünlere bakacak olursak ilk olarak karşımıza Powerbank çıkıyor. Telefonlarımızın hayatımıza son derece entegre olduğu bu dönemde, 10.000 mAh gücü ve mini dijital ekranıyla taşıma kolaylığı da sağlayan bu ürün; babanız için biçilmiş kaftan! Babanızın mükemmel ses kalitesinde kesintisiz müzik keyfi yaşaması için ise önerimiz; Baseus Encok W05 True Wireless Bluetooth Kulaklık. Tek doldurumda 25-30 saate kadar varan kesintisiz performansı ve sadece birkaç gram ağırlığıyla ideallerin üstünde bir ürün! En son tavsiyemiz ise kesinlikle Baseus 6in1 Çok Fonksiyonlu Type-C HUB. Bilgisayar, klavye, yazıcı ve daha birçok cihazı kapsamlı bir şekilde destekleyen bu ürün, yüksek kalitede sunduğu performansıyla her babanın ihtiyacı olan şey!

Baseus
babalar günü
Benzer İçerikler
Lifestyle Hediye önerisi Baseus'tan Kullanıcı odaklı ürünleriyle her ihtiyaca anında cevap veren Baseus, Babalar Günü'nde babanıza geniş ürün skalasıyla en uygun hediyeyi sunuyor!
16.06.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Yeşile bir adım daha Daha yeşil bir dünya için üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Six Senses Kocataş Mansions, sürdürülebilirlik fonunu Tema Vakfı’na bağışlıyor.
03.08.2021
Lifestyle Yıldızı parlayanlar: Güneş Apple Music, Yıldızı Parlayanlar programı ile yükselen yetenekleri gün yüzüne çıkarıyor.
02.08.2021
Lifestyle 2021 IPPAWARDS kazananları Her yıl düzenlenen iPhone Fotoğraf Ödülleri’nin bu yıl kazananları karşınızda!
29.07.2021