All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 20.07.2020 Güneş burç değiştiriyor, odağımız değişiyor! All Magazine

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı diyor ki;

22 Temmuz itibariyle yıldızımız Güneş Burç değiştirecek. Odağımız, önem verdiğimiz alanlar artık daha çok eğlence, keyif, konfor, yönetim, iktidar, sahne, sanat ve ilgi alanlarımız üzerinde olacak.

Tüm bu konular yaz aylarının olmazsa olmaz doğasını anlatıyor aslında. Açık hava gösterileri, yaz konserleri, festivaller, güneş banyoları, biraz tatil, biraz girişim, risk, spor ve eğlence doğasını görüyoruz.

Covid 19 süreci nedeniyle birçok planımız ertelenmiş, iptal olmuş olsa da yine de Güneş’in burç değiştirmesi ile odağımızı bu alanlara döndürmesi bizi keyiflendirecek. Bu süreç 1 ay bizi etkileyecek. Sonrasında ise çalışma, sorumluluk, düzen ve programlar hayatımıza girecek. O nedenle süreci doyasıya yaşamak için en olumlu zamanlardayız.

Yaratıcılık alanlarımız artıyor!

Bu dönem üretkenlik ve yaratım sürecimiz daha hızlı ilerleyecek. Yaratıcılığın en önemli faydası alternatif planlar üretebilmektir. Hayatımızdaki kısıtlılık ve engeller bizi yeni şeyler üretmeye, farklı yollar deneye ve yeni yaratım alanlarına sürükler.

Bu dönem kariyerinizle ilgili tıkanıklıklarınız için yeni yaratım alanları, yeni alternatif plan ve süreçleri değerlendirebilme imkânı yakalayabileceğiz. Kariyer konusunda en çok verim alacak burçlar: Aslan, Yengeç, Akrep ve Kova burçları olacak.

İlişkilerimizde romantizm, özgüven ve yaşam enerjisinin canlılığı artacak bu dönemde. Kendi özgün ve bireysel değerimizin farkında olacağımız önemli süreçler yaşayacağız. Özgüvenimiz ve cesaretimizin artacağı bu süreçte ilişkilerimizin yönünü değiştirmemek tam tersine ilişki yaşamımızın kalitesini artırmak, canlandırmak konusunda gök etkilerini kullanmak fayda sağlayacak.

İlişkilerde ayrıca otorite figürleriyle ilgili çatışmalar yaşayabilme riskleriyle de karşılaşacağız. Patron, çalışan ilişkileri, Baba, Devlet, Sistem, Otorite ile ilişkiler konusunda da kısıtlılıklar ve çatışmalarla karşılaşma olasılığımız yükselecek.

Otorite figürleriyle ilgili çatışmaları en çok deneyimleyecek burçlar arasında ise Boğa, Akrep, Kova ve Başak burçları gözüküyor.

Yaşadığımız sorunlara daha çok eğlenceli taraftan bakabilmeyi başarmalıyız. Hayatın sorumluluklardan ibaret olmadığını daha çok bir büyük oyun bahçesi olduğunu bu ay kendimize her daim hatırlatmalıyız.

İlişkilerde en çok fırsat yakalayacak burçlar ise: İkizler, Aslan, Yay, Koç, Kova ve Terazi burçları olacak.

Sağlık açısından dikkatli olması gereken burçlar: Yengeç, Oğlak ve Balık burçları olacak. Özellikle göz problemleri, göz kuruluğu, deri kızarıklıkları, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız.

Bu ayı huzurlu geçirmek için altın kuralımız:

Hayatı büyük bir oyun bahçesi olarak düşlüyoruz!

Hepinize Sevgiyle!

Son Eklenenler
Lifestyle Billur Saatçi’den bahar kadrajı Dijital dünyanın önemli ismi Billur Saatçi, ALL Magazine / L’Officiel Türkiye için aşık olunacak kareler yakaladı. Tabii ki burada başrol oyuncularımız çiçekler sanıyorsunuz ancak işin kahramanı iPhone 12 Pro…
18.05.2021
Lifestyle Tercihimiz huzurdan yana Babalar Günü’ne sayılı günler kala tercih edeceğimiz hediyeler oldukça önem taşıyor. Bu sene farklı bir konsept sunan Vitalica Wellness ise hem sizleri hem de babalarınızı mutlu etmeye aday oluyor.
18.05.2021
Lifestyle 17-23 Mayıs burç yorumları 17-23 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
17.05.2021