All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.01.2021 Gucci listenin en başında Onur Özcan

The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.

The Lyst Index yayınladığı üç aylık raporlarla moda dünyasının nabzını tutuyor. 2.000 tasarımcı ve marka ile ilgili yaşanan tüm gelişmeleri analiz ederek hazırlanan rapor moda dünyasının başarı grafiğini gözler önüne seriyor. 2020’nin son The Lyst Index raporu Q4 dün yayınlandı. Oldukça dikkat çekici verilerin yer aldığı raporda üç ay önce yayınlanan Q3 raporunda da olduğu gibi zirve yeniden Gucci’nin oldu. Gucci’yi zirvede tutan olaylar ise şu şekilde sıralanıyor; gerçekleşen #GucciFest moda ve film festivali, The North Face ile gerçekleştirilen işbirliği ve Harry Styles’ın Vogue dergisi kapağında Gucci imzalı bir elbise giymesi.

İlk 20’nin yer aldığı listede Gucci’yi Balenciaga, Moncler, Off-White ve Prada izliyor. Üç ay önce yayınlanan Q3 raporu ile güncel Q4 raporunu karşılaştırdığımızda ortaya şaşırtıcı detaylar çıkıyor. Q3 raporunda 3. sırada olan Nike büyük bir gerileme yaşarak 11. sıraya düşüyor. Yaşanan yükselişler arasında ise Moncler’in 13. Sıradan büyük bir sıçrama yaparak 3.’lük koltuğuna yerleşmesi oluyor. Dikkat çekici sıçramalardan biri de Q3 raporunda 5. Sırada yer alan Balenciaga’nın 2.’lik koltuğuna oturması. The Lyst Index Q4 2020 raporuna ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

Gucci
Prada
Off-White
Moncler
Balenciaga
Nike
The-Lyst-Index
Harry Styles
Benzer İçerikler
Moda The Lyst Index raporu yayınlandı E-alışverişin adresi olan Lyst, modanın en ateşli raporunu yayınladı!
03.05.2021
Moda Nike’ın rengarenk tasarımı Benekli kauçuk dış taban ile birlikte bu yepyeni tasarım, yaza hem renkli hem de konforlu bir giriş yapmanızı sağlayacak.
19.04.2021
Moda İkonik siluete yeni bakış Supreme ve Nike güçlerini birleştirerek ikonik modeli yeniliyor.
15.04.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021