All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.02.2021 BlackPink sürprizleri bitmiyor Merve Girgin

Koreli grup yeni konser videosu ile fanlarına harika bir müzik ziyafeti sunuyor.

K-Pop efsanesini bir ileri seviyeye taşıyan BlackPink, dünyayı fethetmeye devam ediyor.  “The Show” adını verdikleri ilk sanal konseri yayınlayan Koreli grup, fanlarını pandemide de yalnız bırakmıyor. Grubun canlı konser performansını izlediğimiz video yaklaşık bir buçuk saat uzunlukta. Konserin bir başka sürprizi ise Rosé'den geliyor. İlk solo şarkısı “Gone” ile konsere katılan Rosé, çok romantik bir ayrılık şarkısı sunuyor fanlarına. 

Koreli grubun sürprizleri ise bitmiyor. BlackPink, ayrıca konserde Tove Lo’nun hit parçası “Habits”i de Korece seslendirerek fanlarını şaşırttı. Doja Cat’in sevilenn şarkısı “Say So” da Lisa’nı yorumuyla farklı bir hal aldı.  Konserde grubun favori hitleri “Sour Candy”, “Kill This Love” ve “Lovesick Girls” de sizi çok sevindirecek! 

black-pink
Benzer İçerikler
Lifestyle BlackPink sürprizleri bitmiyor Koreli grup yeni konser videosu ile fanlarına harika bir müzik ziyafeti sunuyor.
22.02.2021
Güzellik YSL Beauty'nin yeni yüzü Black Pink grup üyeleri müzikten sonra güzellik sektörüne de giriş yapıyor.
25.12.2020
Lifestyle Bey’den yeni görsel albüm Ünlü yıldız Beyoncé sadece Disney+’da yer alacak bir görsel albüm lanse ediyor.
22.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021