All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.11.2020 Bang & Olufsen ile altın detaylar Onur Özcan

Markanın 95. yıl dönümüne özel tasarlanan üst düzey ürünler karşımızda.

Hepimizin bildiği gibi teknoloji hayatımızın merkezine yerleşmiş durum da. Durum böyle olunca karşımıza birçok alternatif çıkıyor. Bir ürün bin bir farklı markada yer alıyor. Kazanan ise kaliteyi tüketiciye sunan marka oluyor. Söz konusu ses sistemleri, hoparlörler ve kulaklıklar olunca isedoğru adres ise Bang & Olufsen.

Yüksek kalite teknoloji ürünlerinin vazgeçilmezi Bang & Olufsen 95.yıl dönümüne özel tasarladığı altın detaylı ürünleri tanıttı. “Gold Collection” adlı koleksiyonda televizyonlardan radyolara, ses sistemlerinden kulaklıklara birçok üst kalite lüks ürün bulunuyor. Ürünlerde taş rengi ve mermer görünümlü materyallerle birleştirilerek yalın ama güçlü tasarımlar elde edilmiş. Koleksiyonda yeralan ürünler üst düzey kaliteleri ve şık tasarımlarının yani sıra 360 derece ses iletimi, kablosuz kulaklık gibi birçok özelliği barındırıyor.

Bang&Olufsen
Benzer İçerikler
Lifestyle Bang & Olufsen ile altın detaylar Markanın 95. yıl dönümüne özel tasarlanan üst düzey ürünler karşımızda.
06.11.2020
ALL Men Hublot’dan akıllı atılım 2018’den bu yana yeni bir akıllı saat getirmeyen Hublot’dan beklenen adım geldi.
02.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021