All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 24.02.2021 Ayrılık rüzgarı Salih Devrim

Buckingham Sarayı, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin görevlerini bıraktıklarını doğruladı.

Buckingham Sarayı’ndan üzücü bir haber geldi. İngiltere Kraliçesi 2'inci Elizabeth’in torunu Sussex Dükü Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan Markle’ın Kraliyet Ailesi’ndeki kamusal görevleri son buldu. Geçen yıl çift, oğulları Archie Harrison Mountbatten-Windsor ile daha yakından ilgilenmek için kraliyet görevlerini bırakıp bırakmaması konusundan ikilem yaşamışlardı. Şimdi, ikinci çocuklarını bekleyen Harry ve Meghan, resmi bir açıklama ile görevlerinden tamamen vazgeçtiler.

Geçtiğimiz günlerde erken saatlerde Palace'ın resmi web sitesinde yayınlanan bir açıklamaya göre, ünvanlar ve atamalar kraliyet ailesinin diğer üyeleri arasında tekrar yapılacak. Harry ve Meghan Markle'ın sözcüsü ise "Geçtiğimiz bir yıl içinde yaptıkları çalışmalardan görüldüğü gibi Sussex Dük ve Düşesi, Birleşik Krallık ve dünyanın dört bir yanında görev ve hizmete hazırdır; resmi rollerinden bağımsız olarak daha önce temsil etmiş oldukları kurumlara desteklerini sürdürmeye hazır olduklarını bildirmişlerdir" diyerek yazılı bir açıklamada bulundu.

Buckingham Sarayı
Prens Harry
Benzer İçerikler
Lifestyle Ayrılık rüzgarı Buckingham Sarayı, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin görevlerini bıraktıklarını doğruladı.
24.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Kültür-Sanat Harry Potter evreninden yeni gelişmeler Yüzükler Efendisi'nde sonra Harry Potter serisinin de dizisinin geleceği konuşuluyor.
26.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021