All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.10.2020 Apple Music ve Balmain’dan imza Yunus Başaran

Balmain ve Apple Music sezona damga vuracak evlilikleriyle karşınızda...

Moda ile müzik birleşirse sorusu defalarca cevap buldu ancak Apple Music’in moda üzerindeki koşulsuz desteği devam ediyor. Apple Music’te özel kanallar, radyo yayınları ve servislere sahip olan yüksek moda sahnesinin önemli temsilcilerine şimdi de Balmain ekleniyor. 

Balmain ve Apple Music, Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing ile Apple Music editörleri tarafından oluşturulan harika bir servis olan Signature için güçlerini birleştirdi. Daha önce gerçekleşen işbirliklerine istinaden Signature servisi hem moda devi hem de çevrimiçi yayın servisi için bir ilk olma özelliği taşıyor. 

İki devin ilişkisi geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 2021 İlkbahar-Yaz Paris Moda Haftası defilesinden sonra başladı. Signature yıl boyu güncellenecek. Signature’da yer alan başarılı tasarımcının tasarım sürecinde dinlediği şarkılarıyla, ilham aldığı notalarıyla, sahne kostümlerini hazırladığı birçok sanatçının gözde parçalarıyla harika bir içerik sunuyor. Balmain’a bir adım daha yaklaşmak, moda evini daha yakından tanımak için aşağıdan dinleyebilirsiniz. 

Apple Music
Balmain
Olivier Rousteing
Signature
Benzer İçerikler
Lifestyle Billur Saatçi’den bahar kadrajı Dijital dünyanın önemli ismi Billur Saatçi, ALL Magazine / L’Officiel Türkiye için aşık olunacak kareler yakaladı. Tabii ki burada başrol oyuncularımız çiçekler sanıyorsunuz ancak işin kahramanı iPhone 12 Pro…
18.05.2021
Lifestyle Bahar yüklendi; Apple Apple’ın beklenen bahar etkinliği gerçekleşti.
21.04.2021
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021