All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.02.2021 Apple Music harekete geçiriyor Salih Devrim

Apple Music, sporla iç içe yaşayan isimlerle birlikte yeni müzik listeleri oluşturuyor.

Apple Music, Müzikle Harekete Geç başlığı ile birçok ünlü isimi bir araya getiriyor. Hayata geçirilen bu çalışma sayesinde alanında başarılı olan bu isimler hazırladıkları egzersiz listelerle uygulamanın göz at bölümünde karşımıza çıkıyor.

Listelerini paylaşanlar arasında fiziğine ve formuna her zaman dikkat eden Burcu Esmersoy’un yanı sıra sporun uzman isimlerinden Gökçen Arıkan, Murat Bür, Ercan Çimenay, Mehmet Çetin, Halil Kılıç, Mine Yılmazbilek, Levin Tahmaz, Nurcan İbrahimoğlu ve Özgür Tetik yer aldı.

Burcu Esmersoy paylaştığı müzik listesiyle ilgili "Güne erken başlayıp tadını çıkarmak benim vazgecilmezim. İhtiyacım olan enerji hepimizde olduğu gibi uyandırılmayı bekliyor sadece, bunu benim için muzik yapıyor” diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor; “Hareket ve sporla başladığım her günü, yaptığım her antrenmanı bu liste ile daha da verimli hale getiriyorum. Spor yaptığım her gün daha da mutlu oluyorum. Kimi zaman ateşleyici kimi zaman motivasyonumu arttıran bu liste dilerim seni de benim kadar mutlu eder.”

Yeni yıl ile beraber sağlığın ön plana çıktığı bugünlerde her tür egzersize eşlik edecek listelere, Apple Music göz at bölümündeki Egzersiz sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Apple Music
Müzikle Harekete Geç
Benzer İçerikler
Lifestyle Bahar yüklendi; Apple Apple’ın beklenen bahar etkinliği gerçekleşti.
21.04.2021
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Lifestyle Apple Music harekete geçiriyor Apple Music, sporla iç içe yaşayan isimlerle birlikte yeni müzik listeleri oluşturuyor.
02.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021