All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 04.05.2021 Annenizi özel hissettirecek çaylar Ataberk Kaçar

Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?

Pandemiden dolayı geçirdiğimiz bu zor günlerde annelerimizin yanında olamasak da, Teashop ile annelerimizi mutlu etmek çok kolay. Eşsiz formülü ile 5 farklı çay seçeneği sunan Teashop, Hindistan’ın meşhur Masala Çayı’nı rahat bir nefes için öneriyor. Diğer formüllerde de annenizi en az sizin kadar düşünen Teashop, çaya meyve karıştırarak mutluluğu, yeşil çaya portakal ve zencefil ekleyerek güçlü bağışıklık sistemini, antioksidan kaynağı olarak bildiğimiz beyaz çaya da limonotu ekleyerek yorgunluğu hafifletebileceğinizin altını çiziyor. Son olarak Rooibos çayı ile vanilya aromasını birleştirerek annenizin huzuru yakalamasında yardımcı olabileceğinizi altını çizen Teashop, Anneler Günü'nde en az sizin kadar annenizin yanında olmaya son derece kararlı gözüküyor.

teashop
Benzer İçerikler
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021