All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 07.02.2021 #ALLlovesValentine: Sevgililer Günü filmleri Merve Girgin

Sevgililer Günü'nde sizi romantik bir moda sokacak filmleri sıralıyoruz.

Şu sıralar havada aşk kokusu var desek yanlış olmaz. Yaklaşan Sevgililer Günü yılın en romantik günü olma özelliği taşıyor. Çiftlerin beraber plan yaptıkları, anlamlı hediyelerle birbirlerini mutlu ettikleri ve aşkın kutlandığı özel bir gün. Peki bu romantik günü nasıl geçirebiliriz? Normalde çiftlere pek çok seçenek sunulsa da bu yıl koşullardan ötürü evde oturmak zorunda kalacağız gibi görünüyor. Sevgililer Günü’nü ister sevdiğiniz kişiyle ister koltuğunuza tüm gün yayılarak geçirin, şimdi sıralayacak olduğumuz filmler sizi kesinlikle romantik bir moda sokacak. 

film
sevgililer-günü
Benzer İçerikler
Lifestyle #ALLlovesValentine: Sevgililer Günü filmleri Sevgililer Günü'nde sizi romantik bir moda sokacak filmleri sıralıyoruz.
07.02.2021
Kültür-Sanat Yeni normalde Sundance Film Festivali Sundance Film Festivali için geri sayım başladı.
16.12.2020
Kültür-Sanat Beyaz perdede moda Fashion Film Festival Istanbul 2020 ile sinema ve modanın büyülü dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
18.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Billur Saatçi’den bahar kadrajı Dijital dünyanın önemli ismi Billur Saatçi, ALL Magazine / L’Officiel Türkiye için aşık olunacak kareler yakaladı. Tabii ki burada başrol oyuncularımız çiçekler sanıyorsunuz ancak işin kahramanı iPhone 12 Pro…
18.05.2021
Lifestyle Tercihimiz huzurdan yana Babalar Günü’ne sayılı günler kala tercih edeceğimiz hediyeler oldukça önem taşıyor. Bu sene farklı bir konsept sunan Vitalica Wellness ise hem sizleri hem de babalarınızı mutlu etmeye aday oluyor.
18.05.2021
Lifestyle 17-23 Mayıs burç yorumları 17-23 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
17.05.2021