All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.02.2021 #ALLlovesValentine Yunus Başaran

Klasik tematik haftalarımıza döndük. İlk temamız elbette, AŞK. Siz neye ya da kime aşk duyuyorsunuz?

Aşk sizin için ne anlama geliyor? Bu soruyu belli aralıklarla kendimize sorsak da cevaplayamıyoruz belki de... Kendinizi, birini, ailenizi, arkadaşlarınızı, doğayı, evinizi, evinizdeki abajuru... Sevgi duygusunu uzun süredir sorgulamamış olabilirsiniz. Belki de sorguladınız. HAdi bunun için gelin Instagram Hikayelerinde buluşalım. 

ALL klasik tematik haftalarına geri dönüyor. Bu haftanın Sevgililer Günü olması sebebiyle ALL Instagram hesabı bu hafta sizi sevgi ile, aşkla dolduracak. İçimizdeki o kırıntıyı ateşleyecek, biraz olsun huzur dolduracak, sevgi duygusunun kendimizden başladığını hatırlatacak gönderiler akışınızda hareket yaratacak. Bizi takip etmeyi unutmayın! #ALLlovesValentine etiketini de takip etmeyi unutmayın!

Sevgililer Günü
Aşk nedir?
Valentine's Day nedir?
ALL loves Valentine
Benzer İçerikler
Lifestyle Aşkın pembesi İkonik sneaker modeli Air Jordan 1, vazo formuyla tüm dikkati üzerine çekiyor.
16.02.2021
Lifestyle Aşk dolu 14 Şubat Six Senses Kocataş Mansions İstanbul, hazırladığı özel program ile bizlere unutulmaz bir Sevgililer Günü vaat ediyor.
09.02.2021
Moda Gucci aşkına Gucci, Sevgililer Günü kapsül koleksiyonu ile kol çantaları, mücevherler ve makyaj ürünleri gibi özel tasarım ürünlerini bizlere sunuyor.
07.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021
Lifestyle Misafirimiz var! Netflix’in önde gelen yapımlarından olan Stranger Things, kadrosuna yeni isimler kattı.
16.06.2021
Lifestyle Hediye önerisi Baseus'tan Kullanıcı odaklı ürünleriyle her ihtiyaca anında cevap veren Baseus, Babalar Günü'nde babanıza geniş ürün skalasıyla en uygun hediyeyi sunuyor!
16.06.2021