All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.04.2021 “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Dilara Alkan

Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.

Cardi B, saç markasıyla kozmetik dünyasına adım atıyor. Ünlü rapçi, doğal saçıyla ilgili yayınladığı bir video hakkında eleştirel yorumlar aldıktan sonra saç ürünleri üzerinde çalışmak için ilham aldığını söyledi. Cardi B, Instagram'da "Bu yıl bir saç bakım serisiyle çıkacağım" diye yazdı. Ünlü şarkıcı "İnsanların kendilerini milliyet, ırk ve etnik köken konusunda eğitme zamanının geldiğini düşünüyorum. İnsanlar, her Hispanik'in Meksikalı olduğuna inanıyor ve aynı saç dokusuna, rengine ve özelliklerine sahip olması gerektiğini düşünüyor” dedi.

Cardi B moda endüstrisindeki ırksal eşitsizlikler konusunda ön yargı hissettiğini söyledikten sonra başka bir tweet'te şunları belirtti: "Saç dokusu sizi bir ırk haline getirmez, ancak ben Afro-Latin'im." Cardi B, saç bakımı için kendisi ve kızının saçı üzerinde çalıştığını söyledi. Bu ürünlerin içinde geçen yıl paylaştığı bir tarif olan, saç maskesinin olup olmayacağını bilmiyoruz. Maskenin içeriğinde avokado, argan yağı, mayonez, siyah hint yağı, zeytinyağı, iki yumurta, bal ve muz bulunuyordu. 

Cardi B’nin bu kararı saç ürünlerini piyasaya süren diğer ünlüleri de akla getiriyor. Tracee Ellis Ross, 2019'da Pattern Beauty'i piyasaya sürerken, bu ayın başlarında Rihanna'nın şirketi Roraj Trade, şampuan, düzleştirici ürünler, renklendirme ve saç parıltıları üretmek için Fenty Hair'a başvuruda bulunmuştu. Şu an itibariyle, Cardi B geçen yıl viral olan bir avokado saç maskesi tarifini paylaşmasına rağmen, yeni saç bakım serisine ilişkin hiçbir ayrıntıyı paylaşmadı. Daha fazlası için kendisini takip etmeye devam edeceğiz. 

Cardi B
Benzer İçerikler
Moda Reebok'tan yeni iş birliği Son zamanlardan adından sıkça söz ettiren Cardi B yeni işbirliği için kamera karşısına geçti.
15.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Moda Doğru seçim Cardi B Reebok, doğadan aldığı ilhamı hazırladığı iki yeni koleksiyona yansıtarak sürdürülebilir tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
16.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Twitter'dan yeni özellik! Attığınız Tweetler için ödeme alabileceğiniz “Tip Jar” adındaki özelliğini tanıtan Twitter, daha birçok yeni özelliğin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
08.05.2021
Lifestyle Ton balığının mucizeleri Dardanel Ton Balığı ile vücudunuzu nasıl koruyabilirsiniz? Vücuda yararlı Ton Balıklı Salata nasıl yapılır? İşinde uzman kişilere danışılan sorular ALL Magazine okuyucularına özel cevaplanıyor!
05.05.2021
Lifestyle Annenizi özel hissettirecek çaylar Bu yıl anneler gününde annenize mutluluk ve huzur demlemeye ne dersiniz?
04.05.2021