All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.03.2021 8-14 Mart burç yorumları Merve Girgin

Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.

Koç: Fikirlerin netleşmemesine engel koyan, aldanma ve aldatılmaya açık konularla karşı karşıya kalmamıza neden olan denizler tanrısı Poseidon nam-ı diğer Neptün bu haftaya damgasını vuracak. Zira 13 Mart Cumartesi günü Balık burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’a Neptünyen başlangıçlar adını verebiliriz. Hal böyle olunca da sizin gibi enerjiden, riskten, adrenalinden, cesaretten beslenen birinin işi bayağı zor olabilir. Elinizde olmayan koşullar nedeniyle özellikle iş kararlarınızda aksaklıklar ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. En iyisi bu haftayı, biraz kişisel bakımınıza ve sağlığınıza özen göstererek geçirmek olacaktır. Radikal kararlarınızı önümüzdeki haftaya bırakmanız daha akıllıca olacaktır. Özellikle Perşembe günü uzun zamandan beri ilişkide olduğunuz kişilerin göründüğü gibi olmadıklarını daha iyi anlayabilirsiniz.

Boğa: Bu hafta şifaya açık, dostlarınızla koşulsuz sevgiyi deneyimlediğiniz bir sürece adım atıyorsunuz. Romantik ortamlar, duygu dolu konuşmalar hafta sonuna doğru kapınızı çalabilir. Balık burcunun adanmışlık, şifaya, sezgiye açık enerjisini sınırsızca bize sunacak olan Cumartesi gün ki Yeni Ay, derinden duygularınızı ve kolektif bilince açılan zihninizi harekete geçirebilir. Bu etkiyle haftanın ikinci yarısından itibaren, sanat ve spiritüel konulara, eğitimler, öğretilere yaşamınızda daha çok yer vermek isteyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Balık burcundaki Venüs’ün denizler prensi Neptün ile yaşayacağı bütünleşme, partner ile aranızdaki buzların bir anda çözülüp buharlaşmasını sağlar. Ama her koşulda, gerçeklerin varlığını unutmamalı, kendinizi aldatılan durumuna düşürmemelisiniz.

İkizler: Bu hafta, evdeki hesabın çarşıya uymadığı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Zira görünenin ötesinde, gerçekler sizin için bir sis perdesinin arkasına gizlenmiş olabilir. Özellikle kariyer hayatınızda alacağınız kararlarda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni ise hafta sonu bu alanda Balık burcunda yaşanacak olan Yeni Ay’dır. Demek duygusal zekanızı kullanarak, kalbinizin sesini dinleyerek bu hafta bazı yaşamsal kararlar almakla karşı karşıya kalacaksınız. Bu kararları netleştirmek için hayal gücünüzü devreye sokacak, sanki evrenin üst katmanından size akacak olan sezgi ve ilhamdan yararlanacaksınız. Bu arada ebeveynlerinizle olan ilişkilerde koşulsuz fedakarlık yapmak devreye girebilir. Şifa dolu Yeni Ay haritasının yükselen burcu Yengeç olduğu için, maddi konularda güven ihtiyacı da sizin için gündeme gelecektir.

Yengeç: Şifası bol, şefkat ve sevginin size kucak açtığı, ilhama açık bir Yeni Ay haftasına merhaba diyorsunuz. Bu etkiyle, hayatın daha felsefi yönüne odaklanmak isteyeceksiniz. Cumartesi günkü burcunuzun yükseldiği Yeni Ay öncesinde, yurtdışı ilişkileriniz, eğitsel konular, uzun yolculuklar gündeminizi doldurabilir. Ama bu konularla ilgili net sonuçlar elde edemeyebilirsiniz. Bu nedenle canınızı sıkmamalı, kendinizi biraz akışa bırakmalısınız. Özellikle Perşembe günü ideallerinizi süsleyen, gelecek vaat eden bir planın hayalini kurarak vakit geçirmek isteseniz de rutin hayatın hızlı akışı sizi hayallerden koparacaktır. İlişkilerinizde aşktan beslenip, sevgi ve şefkati koşulsuzca sevdiklerinize yansıtın. Böylece hayatın pozitif yönlerini kendinize daha çok çekmeyi başarırsınız.

Aslan: Balık burcunda Yeni Ay ile renklenecek bir haftaya başlıyorsunuz. Ortak paylaşımlarla bereketli bir döneme adım atsanız da kafanızdaki soru işaretlerine net cevap alamayabilirsiniz. Gökyüzünde sisli bir hava estiren Neptün’ün önce yaşam enerjisi Güneş, sonra ilişkiler kraliçesi Venüs ile yapacağı kavuşum, para konularında önünüzü net olarak görmenizi engelleyebilir. Aşk hayatınızda ise koşulsuz teslimiyet teması ön plana çıkacaktır. Hayallerle gerçekler arasında daima bir köprü kurmaya çalışmalı, ideallerinizin peşinden koşarken, hayatın realitesinden de uzaklaşmamalısınız. Bu hafta kredi çekmek, borç vermek ya da almak sizin için pek uygun olmayacaktır. Spiritüel dünyanın enerjisinden yararlanmayı ihmal etmeyin

Başak: İlişkilerinize damgasını vuracak Balık burcundaki Yeni Ay’ın hayatınıza taşıyacaklarıyla heyecanlı bir haftaya adım atıyorsunuz. 13 Mart Cumartesi günü 23 derece Balık’ta meydana gelecek bu Yeni Ay’ın yolculuğu Yengeç burcu üzerinde başlayacak. Sizin gibi, hizmet etmekten hoşlanan, pratikçe herkesin hayatını kolaylaştırmayı amaç edinmiş biri olarak, evrenin, şifa, şefkat ve koşulsuz sevgi enerjisine yüreğinizi açacaksınız. Sağlık konuları, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi odağınızda olur. Ortaklıklardan gelecek bereketten faydalanırken, kafanızı kurcalayan sorular için pek de haksız sayılmazsınız. Karşınızdakilerin size açıklamadığı belirsiz konuların varlığı bir şüphe girdabına sizi çekse de, sakinliğinizi korumalı doğru bildiğiniz yoldan şaşmadan hedeflerinize ilerlemelisiniz. Ne de olsa evren sizi iyi niyetinizden dolayı kanatlarının altına alır.   

Terazi: Uluslararası konuların aktif olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün İkizlerdeki Kuzey Ay düğümü ile Salı günü kuracağı zorlu etkileşim, sizin aynı anda pek çok işi bir arada yürütürken gerginlik yaşamanıza neden olabilir. İkilemler ortasında kendinizi sıkışıp, kalmış gibi hissedebilirsiniz. Perşembe günü Güneş ile denizler Tanrısı Poseidon’un rutin hayat alanında buluşması, hayalini kurduğunuz ilişki ve hedeflerin güçlü enerjisine sizi çekebilir. Ama sonuç elde etmek için cesaretinizi toplayıp harekete geçmeniz gerekir. Bunun için Cumartesi günü Balık burcundaki Yeni Ay ile birlikte, hayallerinizi süsleyen ne varsa gözünüzde canlandırabileceksiniz. Unutmayın ki, hayatın size mutluluk taşıması için hayallerle beslenmesi gerekir. Bu etki size çalışma ortamından ya da sağlık koşullarıyla haşır neşir olduğunuz alanlardan, fedakarlıklarla dolu yeni bir aşkın kapısını açabilir.

Akrep: Şifa dolu bir haftaya adım atarken, aşkın gücü tüm benliğinizi sarabilir. Romantizm, aşk, çocuk, hobi, spekülatif konuları içeren yaşam alanınızda Cumartesi günü Balık burcunda meydana gelecek Yeni Ay ile birlikte kendinizi hayatın farklı bir yönünde konumlama fırsatı bulacaksınız. Uzaklardaki tanıdıklarınızla yapacağınız konuşmalar bu dönemde hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcını tetikleyebilir. Aynı zamanda hukuki konular, yatırımlar, medyayla olan bağlantılar ve eğitim konularının öne çıktığı bir süreçle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Aileyle uzaklara taşınmak ya da uzaklardaki yatırımlara yönelmek sizin için faydalı olacaktır. Su enerjsinin hakim olduğu bu dönemde, bulaşıcı hastalıklardan sakınmalı, alkol vs. gibi bağımlılık yaratan her türlü konudan uzak durmalısınız.

Yay: Evinize dikkatinizi yoğunlaştıracağınız Balık burcundaki Yeni Ay ile şekillenen bir haftaya adım atıyorsunuz. Dış dünyada atak, canlı, tuttuğunu koparan bir tavır sergileseniz de iç dünyanızda son derece duygusal açılımlara ışık tutan olaylar yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle tartışmadan kaçınmalı, yapıcı, dostluğu güçlendiren bağlar kurmaya özen göstermelisiniz. Bugüne kadar iyilik yaptığınız bir takım kişilerin bunu hak etmediğini gözlemleyip, onlarla yolunuzu ayırmak isteseniz de balığın sınırsızlık ilkesiyle bu pek kolay olmayabilir. O yüzden moralinizi bozmamalı, insanlarla aranıza koyacağınız mesafeyi yeniden belirlemelisiniz. Böylece kimin dost kimin düşman olduğunu daha kolay ayırt edersiniz. Pazar günü kalbinizi sevdiklerinize açabilir, kırılgan yaşam şartlarının üstesinden, şifaya yönelik çalışmalarla, gelebilirsiniz. Ayrıca aileden gelen maddi destek yüzünüzü güldürebilir.  

Oğlak: 13 Mart Cumartesi günü Balık burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle ortak girişimlerle deniz kenarında bir gayrimenkul yatırımına girmeye karar verebilirsiniz. Bu ciddi kararı almadan önce kimlerle yola çıktığınıza dikkat etmeniz gerekir. Ailevi bağların güçlendiği, kardeş ve yakın akrabalarla ilişkinizi derinleştirdiğiniz bu dönemde, sevdikleriniz tarafından korunup, kollanmak size iyi gelir. Hayatın sert yanlarının törpülenip, hislere karşı duyarlı olunmasını hatırlatan bu yeni süreçte, maddiyattan çok maneviyata önem vermenizi öneririz. Enerji çalışmalarına yönelik eğitimler bu dönemde kapınızı çalabilir. Ayrıca mekan değişimi, taşınma gibi konular da ortaya çıkabilir.

Kova: 13 Mart’ta meydana gelecek olan Yeni Ay size, Napolyon’un “Para, para, para” sözünü hatırlatabilir. Hakkınız olanları toparlama ve takılan ödemelerinizi takip etme zamanındasınız. Evrenin gücüne inanıp olayları kendi akışına bırakırsanız, sonunda hayal kırıklığı yaşarsınız. O nedenle evrenin size sunduklarını, cömertçe kabul ederken, kişiliğinizin güçlü yanlarından da ustalıkla faydalanmayı bilmelisiniz. Aksi takdirde sorumluluk üstlenmeyene evren de yardım elini uzatamaz. Sanatsal faaliyetler, yaratıcılığınızla ortaya çıkardığınız çalışmalar çevreniz tarafından takdir edilecektir. Bunların özgün olduklarını bilmeli ve kendinize verdiğiniz değeri bu hafta daha da güçlendirmelisiniz. Aksi takdirde ortak paylaşımlar karşısında aldanabilirsiniz. Yeni bir iş kurmak için fikirlerine güvendiğiniz kişilerin görüşlerine başvurmaktan kaçınmamalısınız. Aşk mı? Tam zamanı.

Balık: Bu hafta tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Zira 13 Mart’ta şifa dolu, sezgilere açık, ilhamı çağıran enerjilerle çevrelenmiş, Neptün’ün sanatçı kimliğiyle güçlenen bir Yeni Ay’a ev sahipliği yapacaksınız. Gökyüzünde birden çok gezegeni misafir etmeniz nedeniyle, yaptığınız her şey, aldığınız her karar sahne ışıkları altında dikkat çekici hale gelir. Bu etkiyi olumlu kullanmalı, utanıp, sıkılarak, tembellik ederek ya da boşvererek heba etmemelisiniz. Sanatçı ve sezgisel yönünüzü ortaya çıkartma zamanı. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise sınır tanımadan karşınızdakilere kendinizi adamak olacaktır. Hak eden kişilere kalbinizi açmalı, duygularınızı sömüren, kendi menfaati için sizle birlikte olmak isteyenlerden uzaklaşmayı başarmalısınız. Yeni bir dönemin heyecanını yaşantınıza olumlu şekilde aktarmaya özen göstermelisiniz. Sezgilerinizin güçlendiği, mistik konuların hayatınıza girdiği, bu dönemde çocuk konusu da hayatınızda önem kazanır.

Astrolog Nigar Bostan
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
Koç burcu
Boğa burcu
İkizler burcu
Yengeç burcu
Aslan burcu
Başak burcu
Terazi burcu
Akrep burcu
Yay burcu
Oğlak burcu
Kova burcu
Balık burcu
Benzer İçerikler
Lifestyle 14-20 Haziran burç yorumları 14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
14.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021