All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.04.2021 5-11 Nisan burç yorumları All Magazine

5-11 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?

Koç: Haftaya dinamik bir enerjiyle giriş yapmak isteseniz de sanki uykusuzluğun getirdiği enerji düşüklüğüyle yataktan çıkmak istemeyeceksiniz. Bu haliniz sizi bile şaşırtabilir. Ama sorumluluklarınızı sıkı takip etmeniz gereken bir dönemde olduğunuzu da sakın aklınızdan çıkartmayın. Enerjinizin yüksek olduğu Salı ve Perşembe günlerini aktif faaliyetler için kullanmanız doğru olur. Cuma günü yönetici gezegeniniz İkizler burcundaki Mars ile hayalleri ve idealleri temsil eden Neptün arasındaki zorlu etkileşim yaklaşık bir buçuk yıl boyunca uğraş verdiğiniz bir konuda belirsizliklerle karşılaşabileceğinizi vurgulayabilir. Bu nedenle riskli koşullara adım atmadan önce, sakince oturup net bir karara varmanız gerekecektir. Bu konunun sonbaharda daha kesin bir sonuca ulaşacağını şimdiden bilmeniz size destek sağlar.

Boğa: Pazartesi günü Ay Oğlak burcunda boşlukta hareket edecek. Bu durum özellikle yurt dışı ve devletle olan ilişkilerinizde olayların sonuçlanmamasına, uzamasına neden olur. Yeni iş ve projelere başlamaktan kaçınarak, devam eden yarım kalan çalışmalarınızı tamamlamalısınız. Salı günü ise özellikle kariyer alanınızda hızlı bir akış mevcut. Önemli kararlar alabilir, yöneticilerinizin takdirini kazanacağınız çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Cuma günü maddi konularla ilgili beklediğiniz olumlu gelişmeler gerçekleşmeyebilir. Fakat sanatsal faaliyetler ve spiritüel çalışmalar için oldukça uygun bir gün olabilir. Kendinize biraz vakit ayırmalı, olayların doğal akışını takip edip, şartları zorlamaktan kaçınmalısınız. Hafta ortasında Ay Balık’ta seyahat ederken sevdiğiniz kişiye duygularınızı açıkça ifade etmek isteyebilirsiniz.

İkizler: Koç burcunun hakimiyetini sürdürdüğü bu hafta sosyal ilişkilerinizde oldukça aktif bir dönemdesiniz. Özellikle Salı günü Ay Kova burcunda seyahat ederken, uluslararası ilişkiler, yurt dışı bağlantıları, akademik konular, tanıtım çalışmaları, hukuksal temalar gündeminizi meşgul edebilir. Dış dünyayla bağlantınızda hızlı ve kalıcı gelişmeleri takip etmek size enerji katar. Fakat 9 Nisan Cuma günü burcunuzdaki Mars ile Balık burcundaki idealleri ve hayalleri temsil eden Neptün arasındaki zorlu etkileşim, geleceğe yönelik kararlarınızda sizi iki arada bir derede bırakacaktır. Sanki sisli bir yolda ilerlerken önünüzü görmekte zorlandığınızı hissedeceksiniz. Belirsizliklerin neden olduğu şartları zorlamadan zihinsel gücünüze odaklanmanız size fayda sağlar. İkilemler arasında bocalamaktansa son kararlarınızı önümüzdeki haftaya öteleyin.

Yengeç: Pazartesi günü ikili ilişkilerde sonuçlanmayan konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni başlangıçlardan kaçınmak doğru olacaktır. Salı günü maddi ve manevi paylaşımlarınızı gözden geçirmenize neden olacak bir gündemin ortasında kalabilirsiniz. Ortak projeleri değerlendirmek ya da hissedar olduğunuz gelirleri desteklemek adına yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Koç burcunun hakim olduğu bu hafta, bir yandan hızlı ve akıcı görüşmeler sürerken diğer yandan Cuma günü, Mars ile Neptün’ün arasındaki zorlu etkileşim nedeniyle, geleceğe yönelik planlarınız konusunda zihninizde karmaşa yaşayabilirsiniz. En iyisi bu hafta fırsat buldukça, meditasyon ve nefes çalışmaları yapmalı ve pandemiye rağmen doğayla buluşacağınız oksijeni bol ortamlarda vakit geçirmeye özen göstermelisiniz.

Aslan: Pandemiyi dinlemeden bu hafta artık valizinizi hazırlayıp, uzaklara doğru yola çıkabilirsiniz. Bu reel hayatta gerçekleşmese bile gönlünüzde uzaklara gitme, sıradan hayattan bir süre de olsa uzaklaşma isteği oldukça yoğun olacak. Yurt dışı bağlantılarınızda olumlu ve hızlı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş ve eğitim bağlantılarınızda heyecanlı yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Bu hızın yanı sıra 9 Nisan Cuma günü arkadaşlıklarınızla ilgili bir takım hayal kırıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Geleceğe ait yatırımlarınızda kayıpla gündeme gelebilir. Bu nedenle özellikle spekülatif alanlarda bu hafta net karar almamalısınız. Spiritüel çalışmalar ruhunuza iyi gelecektir. Meditasyon ve yoga gibi kadim öğretilerden maksimum düzeyde faydalanmayı deneyin.

Başak: Haftaya Ay Oğlak’ta ama boşluktayken adım atıyorsunuz. Bu nedenle yeni başlangıçları Salı’ya ötelemeniz doğru olacaktır. Aşk hayatınızda vereceğiniz ciddi kararlarla ilgili düşüncelere dalmışken bulabilirsiniz kendinizi. Ayrıca çocuğunuzun sorunlarıyla ilgilenmek vaktinizi alacaktır. Doğada yürüyüşe çıkmak, temiz havayla kucaklaşmak size iyi gelir. Özellikle hafta ortasında Ay Balık burcuna geçince ikili ilişkilerinizde karşınızdakiler sizden daha yoğun ilgi bekler. Ama onların net olmayan tavırları inişli çıkışlı duygu dünyaları kafanızı karıştırabilir. Özellikle Cuma günü iş hayatınızdaki ortaklıklarda kendinizi aldanmış aldaltılmış ya da önünüzü göremez halde hissedebilirsiniz. Bu duruma bir çözüm bulmak için Eylül’e kadar beklemeniz gerektiğini söylemek yanlış olmaz. Hayat her zaman en iyiyi size taşıyacaktır.

Terazi: Haftaya evde yarım kalan işlerinizi tamamlayarak adım atmak isteyebilirsiniz. Ama tapu, kontrat, sözleşme gibi resmi evraklara imza atmak için Salı gününü beklemenizi öneririz. Haftanın ilk yarısında Ay Kova’da seyahat ederken aşk hayatınıza ışık tutacak o nedenle eskide kalan ilişkiler zihninizi bu hafta kurcalayabilir. Duygularınızı ifade etmek için iletişime geçebilir, ruhunuzu bu şekilde rahatlatabilirsiniz. Yurt dışı ilişkileriniz, eğitsel konular, pazarlama ve tanıtım faaliyetleriyle yoğun bir şekilde uğraşırken bu konuda size destek verenler hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilirler. Kendinizi bu nedenle kalabalıklar arasında bile yalnız hissedebilirsiniz. Ya da romantik bir aşkın esintileri gündelik hayatınızda yapmanız gereken işleri aksatmanıza neden olacaktır. En iyisi hayata biraz mola verip, ruhunuzu gezmeye götürün.

Akrep: Hafta başında kısa yolculuklarla ilgili ani bir gündem karşınıza çıkabilir. Hayatın monoton ritminden uzaklaşmak adına kısa süre de olsa biraz evden ve işlerden uzaklaşmak size iyi gelecektir. Haftanın ikinci yarısında Ay Balık burcuna geçince sosyal ilişkilerle hoşça vakit geçirebilir, hobilerinize vakit ayırarak kendinizi mutlu etmeyi deneyebilirsiniz. Fakat Cuma günü İkizler burcunda yerinde duramayan yönetici gezegeniniz Mars ile denizler savaşçısı Neptün arasında meydana gelecek zorlu etkileşim size maddi konularda bir kayıp yaşatabilir. O nedenle bu hafta harcamalarınıza çok dikkat etmeli, kimseye borç vermemelisiniz. Ortaklık girişimleri için de temkinli olmalısınız.

Yay: Hafta başsında maddi konularla ilgili gelişmeler aksayabilir. Zira Ay Oğlak burcunda ta da sizin para alanınızda boşlukta kalarak seyahatini sürdürecek. Bu sürede beklenen gelişmeler ve yeni atılımlar istenilen verimle ilerlemeyebilir. O nedenle haftanın ilk günü ve Çarşamba’yı yarım kalan işlerinizi tamamlayarak ve kendinize vakit ayırarak geçirmelisiniz. Cuma günü İkizler burcundaki Mars ile Balık’taki Neptün arasındaki zorlu kontak, gerek özel gerekse iş hayatınızda karşınızdakilerle uzlaşmanızı zorlaştıracaktır. Anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Bu negatif ruh hali ev ortamında sizi gereğinden fazla hassas ve duygusal yapabilir. Sizinle pek bağdaşmayan bu ruh halinden çıkma için doğayla baş başa vakit geçirmenizi öneririz. Evde suyla alakalı sorunlar yaşanabilir.

Oğlak: Haftanın ilk günü Ay burcunuzda seyahat ederken boşluğa düşecek. Demek ki kendi kendinizle baş başa kalmak için bu harika zamanı iyi değerlendirmelisiniz. Gerek bedeninizin gerekse zihninizin sesine kulak vererek adeta inzivaya çekilmeli ve geri kalan günler için enerji depolamalısınız. Zira aktif bir hafta sizi bekliyor olacak. Özellikle gündelik hayatın rutin işleri temponuzu zorlayabilir. Herkese öğretmen ruhuyla yardım etmek isteğiniz kendi önceliklerinizi aksatmanıza neden olacaktır. Bu da siz de Cuma günü bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Değer verdiğiniz insanlardan umduğunuz geri dönüşü alamayabilirsiniz. Yine de doğru bildiğiniz yoldan uzaklaşmamalı ve ihmal ettiğiniz sizi gerçek seven dostlarınızla hızlı bir iletişime geçmelisiniz.

Kova: Koç burcunun hakim olduğu bu hafta yoğun bir komünikasyon ortamında kalabilirsiniz. Yazı hazırlamak, sosyal medya faaliyetlerine hız vermek, eğitimlere katılmak, kardeş ve yakın akrabalarla olan ortak meselelere çözüm bulmak için kolları sıvayabilirsiniz. Özellikle Salı günü aktif toplantılar, görüşmeler kapınızı çalar. Yeni dünyanın taşıdığı enerjiye uyumlanmak için vaktinizin bir kısmını açık ve temiz havadaki yürüyüşlerle geçirebilirsiniz. Böylece zihninize düşen parlak fikirleri hayata geçirmek sizin için daha kolay olacaktır. Cuma günü yaşam dinamomuz Mars ile Balık’taki Neptün arasındaki zorlu etkileşim aşk hayatında aradığınızı bulamamanıza neden olabilir. Kendiniz aldanmış veya aldatılmış hissedebilirsiniz. Bu nedenle hiç kimseye gereğinden fazla değer vermeyin. Bu zorlu açıyı gönüllü kuruluşlara vereceğiniz destekle olumlu şekilde kullanabilirsiniz. 

Balık: Bu hafta hayatın yoğun temposu karşısında bazen kendinizi aşırı yorgun, bazen bitkin  bazen de çaresiz hissedebilirsiniz. Kafanızdaki ikilemler geleceğe yönelik karar almakta sizi zorlayabilir. En iyisi kendinizle baş başa kalacağınız saatleri çoğaltarak kararlarınızı sağlıklı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Özellikle haftanın ikinci yarısında Ay burcunuzda seyahat ederken partnerinizden daha fazla ilgi bekler, duygusal anlamda anlaşılmayı beklersiniz. İkizler burcundaki Mars ile burcunuzda uzun zamandan beri seyahat eden denizler tanrısı Poseidon ile sembolize edilen Neptün arasındaki zorlu etkileşim, bağışıklık sisteminizin düşmesine ve ev ortamınızda gereksiz gerginliklere neden olabilir. Hayatı olduğu gibi kabullenmek konusundaki başarınızla tüm bu olumsuzlukların üstesinden geleceğinize dair hiç şüphemiz yok. Sanatsal etkinlikler ön plana çıkabilir.

Astrolog Nigar Bostan
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
Koç burcu
Boğa burcu
İkizler burcu
Yengeç burcu
Aslan burcu
Başak burcu
Terazi burcu
Akrep burcu
Yay burcu
Oğlak burcu
Kova burcu
Balık burcu
Benzer İçerikler
Lifestyle 14-20 Haziran burç yorumları 14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
14.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021