All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 03.05.2021 3-9 Mayıs burç yorumları All Magazine

3-9 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?

Koç: Hafta başında kurallar karşısında bıkkın bir tavır takınabilirsiniz. Disiplin gerektiren konulara yönelmeli, eğlencesi az olan işleri bir sıraya koyarak çözümlemelisiniz. Salı günü İkizler burcuna geçecek olan iletişim gezegeni Merkür sayesinde, aniden kısa bir yolculuğa çıkabilir, uzun zamandan beri vakit ayıramadığınız internet üzerindeki alışmalarınıza hız verebilirsiniz. Yazarlık kursu ve müzakere becerileri ile ilgili eğitimler hoşunuza gidebilir. Hafta sonu ilişkiler kraliçesi Venüs’ün de İkizler'e geçmesiyle, evlerde kalarak sosyal ilişkilerinizi zenginleştireceksiniz. Sohbetine aşık olduğunuz biriyle geçici bir gönül hikayesine adım atabilirsiniz. Perşembe günü beklediğiniz para gelir.

Boğa: Her ne kadar evlerde kalsak da, ticari faaliyetlerinizde yoğun gelişmelerin yaşanacağı bir haftaya adım atıyorsunuz. İletişim konusunda hızlı ve hareketli günler sizi bekliyor olacak. Pazartesi günü kariyerdeki yöneticilerle aranızdaki gerginlikleri sağduyuyla gidermeye çalışın. Kararlarınız ve fikirlerinize sahip çıkarak, bilgi birikiminizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Kolay onay almasanız da zamanla içinde bulunduğunuz sistemin koşullarıyla uyumu yakalarsınız. Salı günü İkizler burcuna geçen Merkür’e Pazar günü yönetici gezegeniniz Venüs eşlik edecek. Böylece yeni iş sözleşmelerine imza atabilir, iletişim araçlarınızı yenileyebilir, eğitim konularına odaklanabilirsiniz. Tanıtım ve pazarlama konusunda da kendinizi geliştireceğiniz konularla karşılaşabilirsiniz.

İkizler: Bu hafta yine sahne ışıkları üzerinize dönüyor. Pazartesi gününün yorucu enerjisinin ardından Salı günü yönetici gezegeninizi gökyüzündeki haberleşmeyi düzenleyen Merkür sizin burcunuza yerleşecek. Ay sonunda geri gitmesiyle birlikte neredeyse 2,5 ay sizin evinizde misafir olacak. Bu dönemi toplantı, seminer, etkinlik, ticari aktiviteler, yazarlık gibi konular için verimli kullanmalısınız. Perşembe günü ummadığınız bir yerden gelecek maddi rahatlama, kafanızı meşgul eden birçok soruya cevap verecek. Pazar günü ilişkilerin temsilcisi Venüs de sizin burcunuza yerleşerek, flörtöz bir enerjiye bürünecek. Sosyal medya aşklarına hazır olun.

Yengeç: Pazartesi günü maddi harcamalarda kesenin ağzını açmak zorunda kalabilirsiniz. Belki çocuğunuzun uzun zamandan beri istediği bilgisayar ya da cep telefonu için pamuk eller cebe diyeceksiniz. İhtiyaçları sevdikleriniz için gidermek sizin ruhunuzu rahatlattığı için, ekonomik darboğaza düşme düşüncesine kapılmamanız doğru olur. Salı günü Merkür’ün İkizlere geçmesiyle Virginia Woolf gibi evlere kapandığımız bugünlerde bir roman yazmaya başlayabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ün de İkizler’e geçmesiyle online görüşmeleriniz artacak. Geri planda yürüttüğünüz ilişkilerle üzerinde çalıştığınız bir projeyi geliştirmek fırsatı yakalarsınız. Perşembe günü dostlarınızın desteğiyle cesaretinizi toplayıp, hedeflerinize ulaşmak için geleceğe ait yatırımlarınızı başlatabileceksiniz. Dedikodulara kulağınızı kapatma zamanı.

Aslan: Pazartesi günü karşınızdakilerin somurtuk yüzü neşenizi biraz kaçırsa da hayallerinizin peşinden koşarak moralinizi yüksek tutabilirsiniz. İlhama açık, sanat gücünüzü ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Salı gününden sonra gelecek hayatınıza yönelik yeni umutların peşinden koşmak zihninizdeki düşünceleri yeşertecektir. Arkadaşlıklar ve grup ilişkilerinde genişleyen çevreniz sayesinde evde oturarak da farklı hedeflere yönelmeyi başarırsınız. Pazar günü Venüs’ün de Merkür gibi İkizler burcuna geçmesiyle, dostlarınızla bol bol konuşacak, yasak sonrası gideceğiniz seyahatlerin planını yapacaksınız. Perşembe günü Venüs ile Pluton arasındaki uyumlu etkileşim sayesinde kariyer hayatınızda olumlu destekler elde edecek, takım arkadaşlarınızla uzun süreden beri sürdürdüğünüz bir projenin olumlu geri dönüşlerini elde edeceksiniz.

Başak: Hayallerle gerçekler arasında sıkışıp kaldığınız hafta başında, disiplinli tavrınız, çalışmaktan ödün vermeyen kişiliğinizle imkansız görünen her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Bu şekilde hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Salı günü geri hareketiyle beraber 2,5 ay İkizler burcuna geçen yönetici gezegeniniz Merkür, kariyer alanınızda birden çok konuyla ilgilenmenize farklı işleri bir arada yürütmenize neden olacak. Yöneticilerinizle bu dönemde fikirlerinizi masaya yatırabilir, güçlü analizlerinizi senteze dönüştürebilirsiniz. Internet üzerinden bir ürünü ya da hizmeti tanıtmak için uygun bir zamanda olduğunuzu unutmayın. Hafta sonu Venüs’ün de buraya geçmesiyle, yeni iş imkanları ve evlilik kararları kapınızı çalabilir.

Terazi: Hafta başında çocuk ya da partnerinizle ciddi konuları masaya yatırarak, neşeli tavrınızdan ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle finans konularıyla ilgili daralmalar önünüzde bir engel oluşturabilir. Evdeki hesap zaman zaman çarşıya uymasa da diplomasi ruhunuzla zorlukların üstesinden gelebileceğinize dair en ufak bir şüpheniz olmasın. Uyumlu ilişkiler ve sağlam dostluklar her zaman size destek verecektir. Salı günü eski neşenizi size taşıyacak uzaklardan gelen bir mesaja sevineceksiniz. Eğitim ve akademik konularla bu dönemde haşır neşir olmak kafanızdaki sorunlardan uzaklaşmanıza yardımcı olur. Pazar günü yönetici gezegeniniz Venüs’ün İkizler’e geçmesiyle hukuki meseleler, bürokratik konularla ilgili olumlu gelişmeler kapınızı çalar. Yurt dışı ticari faaliyetleriniz bu dönemde artacaktır.

Akrep: Hafta başında evde oturmaktan bunaldığınızı düşünebilirsiniz. Sevimsiz konuşmalar can sıkıcı detaylar arasında pek çok işi hallederken, dünyada olup bitenler karşısında çaresiz kalma hissi sizi derinden yaralayabilir. Bu ruh halinden kurtulmak için, yoga, meditasyon gibi arınma çalışmalarından faydalanmalı bedeninizle birlikte ruhunuzu beslemeye de özen göstermelisiniz. Salı günü iletişim gezegeni Merkür’ün İkizler’e geçmesiyle, kredi, borç, faiz konularına yeni çözümler getirebilir, ortak kazançlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü İkizler burcuna geçen Venüs ile birlikte hayatınıza yepyeni ilişkiler çekebilir, ortakların kazancından destek alabilirsiniz.

Yay: Bu hafta zihninizde birden çok konuya yer vermek isteyecek partnerlerle bitmek bilmeyen sohbetlere dalabileceksiniz. Sözüne çok güvenmediğiniz kişilerle yeni işlere girişmemeli, kalıcı fikirleri ön plana almalısınız. Bugün var, yarın yok dediğiniz insanlarla uzun soluklu konular için el sıkışmak gelecekte pişman olmanıza neden olabilir. Pazartesi günü sindirim sisteminizi yormamalı, yağlı ve karbonhidrat değeri yüksek besinler tüketmekten kaçınmalısınız. Kardeş ve yakın akrabalarınızla bu hafta yapacağınız görüşmelerde ortak fikir oluşturmak sizin için zor olabilir. Flörtöz ilişkilere ışık turun İkizler burcundaki Venüs Pazar gününden itibaren 3 Haziran’a kadar size kısa süreli aşkların kapısını açabilir.

Kova: Haftaya tüm ciddiyetinizi takınarak adım atsanız da fantastik fikirler, hayattan beklentilerinizdeki orijinallik sayesinde Salı’dan itibaren sevdiklerinizin ilgisini hemen üzerinize toplayacaksınız. Hatta bu özelliğiniz sizi farklı grupların içine sokabilir. Yeni eğitim ya da edindiğiniz hobiler aracılığıyla farklı görüşlere sahip kişilerle tanışabilir, hayat mozaiğinizi renklendirebilirsiniz. Çocuk yapmak, dans etmek, diksiyon eğitimi almak ya da satranç, briç gibi zeka oyunlarıyla vakit geçirmek size iyi gelir. İnternetin sunduğu sayısız imkanları kendiniz için bir fırsata çevirebilirsiniz. Pazardan sonra aşk ve romantizm konuları önce zihninizi sonra kalbinizi besleyen kişilerle oldukça canlı bir döneme adım atacak. Perşembe günü ummadığınız birinin maddi desteği sizi mutlu eder.

Balık: Evde kalsanız da pek koltuğa yayılıp oturarak vakit geçiremeyeceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Zira önce iletişim gezegeni Merkür, ardından ilişkiler cambazı Venüs’ün İkizler burcuna geçişiyle, sanki evin içinde farklı bir dünya kuracaksınız. Ekran önünde de olsa gelip, gideniniz eksik olmaz. Sizi yalnız bırakmayan masafirlerinizle beraber adeta komün bir hayat yaşarsınız. İkircikli konular arasında gel git yaşayacağınız hafta ortasında ilham perilerinizle sezgilerinizi açığa çıkartmanız ruhunuzu derinden besler. Meditasyon, dua ve niyetlerle dünya barışına katkıda bulunabilirsiniz. Perşembe günü yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir aktiviteye katılabilir ya da bahçeyle uğraşarak stresinizi üzerinizden atabilirsiniz.

Nigar Bostan
Benzer İçerikler
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Lifestyle 17-23 Mayıs burç yorumları 17-23 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
17.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021