All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 29.03.2021 29 Mart - 4 Nisan burç yorumları All Magazine

29 Mart-4 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?

Koç: Bu hafta Pazar günü meydana gelen Terazi dolunayının etkilerini kolay kolay üzerinizden atamayacaksınız. İkili ilişkilerde kendinizi açıkça ifade etmek için susmadan konuşmayı tercih eder, zaman zaman karşınızdakinin cevabını dinlemekte zorlanabilirsiniz. Zira İkizler burcunda seyahatine devam eden yönetici gezegeniniz Mars 23 Nisan’a kadar zihninizin susmayan sesini size güçlü bir şekilde duyuracaktır. Bu nedenle partnerinize gösterdiğiniz hoşgörü ve tevazu sayesinde değer verdiğiniz ilişkileri korumayı başarabilir, yenilerine sağlam adımlarla adım atmayı başarırsınız. İlişkilerden aldığınız yaraları sarmak için elele tutuşmaktan çekinmeden, zayıf noktalarınızı korkusuzca karşınızdakilere aktarmalısınız. Bu şekilde yeni tutum ve davranışlarınız hayatın zorluklarına karşı kendinizi daha güçlü hissetmenize destek olur. Pazar günü burcunuza geçecek olan iletişim gezegeni Merkür sayesinde, yeni iş ve kazanç imkanlarına kapılarınızı açarsınız.

Boğa: Bu hafta Koç burcunda hizalanan birden çok gezegen özellikle gündelik hayatınızdaki ilişkilerin iletişim trafiğini artıracaktır. Mesai arkadaşlığıyla başlayan bir ilişkiniz gizli bir aşka dönüşebilir. Bu nedenle perde arkasında yaşadıklarınızı korumak ve saklamak için ekstra çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Diğer yandan stres kaynaklı sağlık sorunlarıyla uğraşmak sizi yorabilir. Meditasyondan faydalanmalı hayatın her zaman güvenilir ve yaşanılası olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız. Yönetici gezegeniniz Venüs ile Güneş’in Ay düğümleri (hayatımızın yönünü belirleyen göstergeler) ile kuracağı olumlu kontak, maddi kazançlarınızda artış meydana getirebilir. Birden çok projenin onaylanması ile çalışma temponuz yükselecektir Yatırımlara Pazar gününden sonra önem verme zamanı. Harekete geçin.

İkizler: Bu hafta adeta çanlar sizin için çalıyor. Sosyal ilişkilerinizde Koç burcunda meydana gelen gezegen toplaşması size yeni ufukların rotasını çizecek. Arkadaşlıklardan doğan, heyecanlı, adrenalini yüksek, coşkulu olaylar, uzun zamandan beri Covid’in neşeniniz kaçıran etkisini ortadan kaldırmaya neden olabilir. Özellikle ilişkiler sembolü Venüs ile, yaşam amacımız Güneş’in, burcunuzda misafir ettiğiniz yeni hedeflerin göstergesi Kuzey Ay Düğümü ile kurdukları olumlu kontak, içinizdeki bahar heyecanının hiç bitmemesine neden olur. Sayahatler, iş projeleri, akademik konular hayatınızda hız kazanır. Üstelik Pazar günü, yöneticiniz Merkür’ün de Koç’a geçmesiyle, artık oturduğunuz yerde duramaz hale gelebilirsiniz. Aşk ve tutkuyla bağlanacağınız ilişkiler kapınızı çalabilir. Ayrıca çocuk sahibi olmak fikri de aklınızı çelebilir. Hobiler ve yetenekler ön plana çıkacaktır. Bu hareketli hafta tam size göre.

Yengeç: Terazi’deki dolunayın ardından hareket dolu bir haftaya adım atıyorsunuz. Ama sağlık konusunda kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Her işe ve herkese yetişmeye çalışırken kendinizi ihmal etmemelisiniz. Güneş ve Venüs’ün Koç burcundaki seyahati sürerken hayat yönümüzü belirleyen İkizler’deki Kuzey Ay düğümü ile kuracağı olumlu etkileşim, kariyerle ilgili konularda atılımcı kararlar almanızı tetikleyecek. Güneş kariyer evinizde ilerlerken dış dünyada varlığınızı kabul ettireceğiniz faaliyetlere yönelmeniz akıllıca olacaktır. Hayat tüm ihtişamı ve adrenalin yüklü enerjisiyle sizden bu hafta desteğin esirgemeyecek. Pazar günü iletişim gezegeni Merkür’ün de Koç burcuna geçişiyle, pandemiye rağmen iş hayatınızdaki konulara daha çok vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda evdeki düzeninize yeni bir soluk getirmenizi gerektirir.

Aslan: Bu hafta Koç burcundaki gezegen toplaşması size uzaklardan gelen bir aşkı müjdeleyebilir. Ayrıca akademik konular, seyahatler, yabancılarla ilişkiler, yurtdışına yönelik bürokratik işlemler hız kazanabilir. Medyayla olan ilişkilerinizde canlı bir tempo başlıyor. Yönetici gezegeniniz Güneş ile beraber Koç’taki Venüs’ün İkizlerdeki yaşam yönümüzün okunu gösteren Kuzey Ay Düğümü ile kuracağı olumlu kontak, yeni gruplarla tanışmanızı, yeni kültürlerin ve networklerin içine girmenizi sağlar. Ayrıca geleceğe yönelik hedeflerinizde ummadığınız kadar hızlı bir süreçle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu Merkür’ün de Koç burcuna geçişiyle ani bir seyahat gündeme gelebilir. Uluslararası konularda sözleşme ve anlaşmalara imza atabilirsiniz.

Başak: Para konularına daha çok odaklandığınız canlı bir haftaya adım atıyorsunuz. Sanki uzun zamandan beri uğraştığınız bir proje artık düğmeye basınca para makinesi haline dönüşecek. Sizdeki bu heyecanın karşınızdakilerde olmadığını ve dağınık bir zihne sahip olduklarını Salı günü yaşanacak Balık’taki Merkür, Neptün kavuşumuyla çarpıcı bir şekilde fark edersiniz. Ama pratik çözümlerinizle onlara uzatacağınız yardım eli mutlaka işe yarar. Diğer yandan Koç burcundaki Venüs ile Güneş’in kariyer çizginizi değiştiren İkizlerdeki Kuzey Ay düğümü ile kuracağı olumlu etkileşim size yeni iş imkanlarının kapısını aralayacak. Bu alanları kendi bakış açınızla değerlendirmeli, ikilemlere çözüm yaratmalısınız. Hafta sonu yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç’a geçmesiyle ortak paylaşımlar, vergiler, kredi ödemeleri hız kazanır. Baş ağrılarına dikkat.

Terazi: Burcunuzda hafta sonu gerçekleşen yorucu dolunayın ardından hayatınızda yeni bir sayfa açmaya bu hafta son derece hazırsınız. İkili ilişkilerinizde bu hafta kapınızı çok kişi çalabilir. Zira bireysel enerjisiyle size “ben” demeyi öğreten Koç burcundaki gezegen toplaşması, hayatın ateşli ve canlı yönlerini önünüze serecek. Yerinde duramayan, özgür ve çocuk ruhlu, kararlarını hemen eyleme dökmek isteyen bir kişi kalbinizin yeni efendisi olabilir. Bu heyecanlı dönemin kısa süreli de olsa sevincini, içinize coşku dolduran yönünü sonuna kadar kullanın. Her yaşadığınız güzel ve mutlu dakikalar yanınıza kar kalacaktır. Bu görünüm size yeni iş teklifleriyle de karşılaştırır. Hafta sonu Merkür’ün de Koç’a geçişiyle iletişimde hızlı bir süreç başlar. Gizli düşmanlara dikkat!

Akrep: Koç burcunun hakim olduğu bu hafta gündelik hayatınıza birden çok işi sığdırarak sonunda yorgun düşebilirsiniz. Migren atakları kapınızı çalabilir. Bu duruma izin vermemek için hayatın sakin yönüne odaklanmalı, kişisel sağlığınızı koruyacak tarzda yaşantınızı dengelemelisiniz. Bu dönemde diyetle ilgili kararlarınızda olumlu bir geri dönüş olur. Kilo dengelemek için sağlıklı beslenmek, kötü alışkanlıklarınızdan arınmak, kişisel bakımınızı yaptırıp yaza hazırlanmak doğru olacaktır. Çalışama arkadaşlarınızdan biri size aniden aşkını ilan ederse sakın şaşırmayın. Hayat sürprizlerle dolu. Koç’ta sürpriz yapmayı çok sever. Yönetici gezegeniniz Mars’ın da İkizlerdeki seyahatiyle bu ateşe destek vermesi işinize yarayacaktır. Gerekli küçük operasyonlar için müdahale zamanı.

Yay: Bu hafta kırmızı kıyafetler giyerek, ateş enerjinizi çevrenize daha hızlı yayabilirsiniz. Aşk hayatınızda olup bitenleri sizin bize anlatmanız daha doğru olacaktır. Gelip geçici hevesler diye baktığınız ilişkiler bu aydan sonra kalıcı bağlara dönüşebilir. Nisan ortasına kadar bu heyecanlı dönemin keyfini sürüp, özgürlüğünüzü ilan edin. Salı günü Merkür ile Neptün’ün  Balık’taki kavuşumu evinizde su baskınlarına karşı dikkatli olmanızı gerektirebilir. Bu dönemde aracı kurumlarla çalışmak, hobilere eğilmek, sportif yaşama dönmek size iyi gelecektir. Çocuk isteyenler ise ellerini çabuk tutmalılar. Bahar ateşinin cesur enerjisi size bu konuda destek verir.

Oğlak: Koç burcundaki güçlü gökyüzü, evde fırtınalar koparsa da dış dünyada yaptıklarınızla herkesin üzerinde önemli bir etki bırakmanıza neden olur. Özellikle ortak çalışmalardan elde edeceğiniz olumlu geri dönüşler emeklerinizin boşa gitmediğini size gösterecektir. Salı günü zihniniz karışık duygularla bulanabilir, bu günü meditasyon, dua ve temiz havada yürüyüş ile geçirmek ruh halinizi destekler. Hayat yönümüzü belirleyen İkizlerdeki Kuzey Ay Düğümü ile hem Güneş hem de Venüs’ün bu hafta kuracağı olumlu etkileşim, uzun zamandan beri gündelik hayatınızda sizi yoran işlerin tamamlanmasına ve yepyeni bir düzene geçmenize katkı sağlar. Pazar günü Merkür’ün de Koç’a geçişiyle eve gelen giden ziyaretçi sayısı artabilir. Aman pandemiye dikkat!

Kova: Bu hafta Koç burcundaki resmi geçit, sizi ani seyahatlere çıkartabilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerde canlı bir döneme adım atıyorsunuz. Eğitimlerle haşır neşir olacağınız bir dönem sizi bekleyecek. Internet üzerinden tanıtım yaparak çalışma hayatınızı güçlendirebilir, pazarlama faaliyetlerine el atabilirsiniz. Salı günü beklediğiniz para ile ilgili bir sorun oluşabilir. Ama hafta sonundan itibaren artık daha aktif ve maddi açıdan da daha besleyici bir döneme adım atacaksınız. Kardeş ve yakın akrabalarınızla ortak gelirlerinizin yeniden şekilleneceği bir dönemden geçiyorsunuz. Hafta sonu sevdiklerinizle doğa yürüyüşüne çıkmak size iyi gelir.

Balık: Napolyon gibi bu hafta Para! Para! Para! Diye hareketli günlere “Merhaba!” diyebilirsiniz. İş konularına odaklandığınız, kendinizin bile şaşırdığı yüksek motivasyonla atılımcı kararlar ve riskli durumlara göğüs gererek yeni iş projelerine yönelebilirsiniz. Salı günü burcunuzda Merkür ile hayaller prensi Neptün’ün buluşması kafanızın dağılmasına neden olsa da durumu kolay toparlarsınız. Hafta sonuna doğru yurt dışı ilişkilerinizle iş bağlantılarınızı güçlendireceğiniz yeni açılımlarla karşılaşabilirsiniz. Sezgilerinizin güçleneceği bu dönemde farklı eğitimlerle yeteneklerinizi pekiştirebilirsiniz. Hafta sonu Merkür’ün de Koç burcuna geçmesiyle hızlı maddi kazançlar ve sözleşmeler kapınızı çalar.

Astrolog Nigar Bostan
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
Koç burcu
Boğa burcu
İkizler burcu
Yengeç burcu
Aslan burcu
Başak burcu
Terazi burcu
Akrep burcu
Yay burcu
Oğlak burcu
Kova burcu
Balık burcu
Benzer İçerikler
Lifestyle 14-20 Haziran burç yorumları 14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
14.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021