All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.03.2021 22-28 Mart burç yorumları All Magazine

Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.

Koç: Bu hafta birden çok konuya çözüm ürettiğiniz bir enerjiyle adım atıyorsunuz. İletişim trafiğindeki yoğunluğunuz sizi birbirinden farklı grup ve oluşumların içine itecektir. Her birine vakit ayırmak için zamanı iyi yönetmeli, sosyal medyanın gücünden yararlanmayı ihmal etmemelisiniz. Hafta ortasında zihninizi arka planda kurcalayan düşüncelerle uğraşmak zorunda kalmak sizi duygusal anlamda zorlayacaktır. Buna engel olmak için yatmadan önce basit nefes egzersizlerinden yararlanabilirsiniz. Cuma günü ilişkilerin kraliçesi Venüs ile yaşam enerjisi Güneş’in sizin burcunuzda buluşması, Pazar günü Terazi burcunda meydana gelecek olan Dolunaydan epeyce etkileneceğinizi işaret edecek. Bu dolunay size başlayan ya da biten ilişkilerinizin için göz kırpacak. Haydi cesaretli tavrınızı artık ortaya koyun.

Boğa: İş hayatınızda ne zamandır elde etmek istediğiniz sonuçlara doğru, bu hafta hızlı bir şekilde yönelebilirsiniz. Pazartesi günü kariyer hayatınızda kurduğunuz yapıyla ilgili olumlu geri dönüşler elde edip, maddi kazanıcınızı güçlendirme fırsatı bulacaksınız. Hafta ortasında iletişim gezegeni Merkür’ün gelecek planlarınızı etkileyen temalarla gergin ilişki içinde kalması bazı arkadaşlarınızda aranızda sürtüşme ya da fikir ayrılıklarının gündeme gelmesine neden olabilir. Özellikle maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir görünüm. Cuma günü yönetici gezegeniniz Venüs’ün Koç’taki Güneş ile kavuşum yapması, gizli ilişkilerinizde coşkulu bir dönemin sinyalini verebilir. Pazar günü Terazi burcundaki dolunayın etkisiyle, gündelik hayatınızda değişmesi gereken şart ve koşullar tetiklenecektir. Her türlü ilişkiniz değişime açık. Böbreklerinizde hassasiyet olabilir. Baş ağrılarına da dikkat.

İkizler: Hafta başında hızlı iletişim trafiğinin ortasında kalabilir ve birden çok konuyu aynı anda çözmeye çalışabilirsiniz. Düzen kuran Satürn ile Mars’ın burcunuzdaki hareketli uyumu, yurt dışı, eğitimler, hukuk ve bürokratik işlemler ile ilgili konularda hızlı ve olumlu gelişmeleri size taşıyabilir. Yönetici gezegeniniz Balık burcundaki Merkür’ün de bu eylem planına katılmasıyla, ikilemler gündeme gelse de siz kıvrak zekanızla hepsine çözüm üretebilirsiniz. Çevrenizde olup biteni takip etmek, herkesin ihtiyacına cevap vermeye çalışmak zihinsel olarak yorgun hissetmenize neden olabilir. O nedenle nefes ve yoga seanslarından faydalanabilir, doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Hafta sonu Terazi burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle çocuk ve aşk konularında ciddi kararlar alabilir, yeni yaşam hedeflerine doğru kalbinizde kıpırtılar hissedebilirsiniz.

Yengeç: İş, iş ve yine iş konularına konsantre olacağınız, kendinizi dış dünyada kanıtlamak için çaba harcayacağınız haftaya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Kariyerinize artı puan taşıyacak ortaklılara adım atabilir, bir grubun liderliğini üstlenerek tanıtımını üstlenebilirsiniz. Yurt dışı ilişkilerinizde yeni iş imkanları ve farklı oluşumlar gündeme gelebilir. Bir eğitimden diğer eğitime koşmak ve bilgi dağarcığınızı geliştirmek için yoğun bir istek duyabilirsiniz. Dış dünyaya açılan pencerenizdeki görüntülerle yakından ilgilenirken ev ortamınızı ihmal etmemeniz gerektiğini Pazar günü meydana gelecek Terazi’deki dolunay ile hissedeceksiniz. İki tane sizden var olmadığına göre, hayatın ritmine ayak uydurarak hem sosyal hem de aile hayatınız için elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inanarak gönlünüzü ferah tutun. Ne de olsa koruyup, kollamak dürtüsü benliğinizde var. Aşk konusu ise bu etkiyle içten içe ruhunuzu sarıp sarmalayacaktır.

Aslan: İkili ilişkilerde sadık, güvenilir bir yapı kurma çabalarınızın karşılığını göreceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Gelecekle ilgili planlarınızda ani ve olumlu hızlı gelişmeler meydana gelebilir. Son kararı vermeden önce bu yeniliklerin size maddi açıdan ne gibi yükümlülükler getireceğini iyice gözden geçirmelisiniz. Aksi takdirde ileride harcamalarınızda kontrolsüz bir büyüme meydana gelebilir. Bu hafta borsa gibi spekülatif konularla ilgili risklerle karşı karşıya kalmak sizi yoracaktır. Bu tarz konularda karar alırken çok hassas olmalısınız. Hafta sonu Terazi burcunda meydana gelecek olan dolunay, ani bir seyahatin gündeme gelmesini tetikleyecektir. Yolculuklarda tanışacağınız yeni bir kişiyle duygusal bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Başak: Hafta başında savaşçı gezegen Mars ile düzen yöneticisi Satürn’ün olumlu etkileşimi, iş hayatınızdaki koşturmacı sürece çeki düzen vererek, içinize bir nebze olsun su serpilmesine neden olur. Zira ikili konuların ortasında kalıp her şeyi mükemmel yapma isteği son bir aydır sizi çok yormuş durumda. Diğer yandan ekonomik şartlardaki belirsizlikler ve ortaklarınızla aldığınız kararların net bir sonuca ulaşmaması artık elinizi kolunuzu bağlamayacak. Zira hafta sonu Terazi burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle kiminle devam edip, kiminle yolunuzu ayıracağınıza karar vereceksiniz. Bu maddi açıdan ilk başta sizi zorlasa da zamanla tek başınıza gücünüzü fark etmenize neden olacaktır. Damak ve dolaşım sisteminize dikkat etmek, stresle başa çıkmak için akşamları meditasyon yapmak size iyi gelir.

Terazi: Evet bu hafta neon ışıkları üzerinizde patlayacak. Zira 28 Mart’ta burcunuzda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle, hayatınızdaki tüm ilişkilerin merkezindeki kişi olacaksınız. Her dolunay bir farkındalık zamanıdır. Demek ki artık, biten, tükenen, karşılıklı olarak fayda vermeyen ilişkilerden nazik ve diplomatik bir tavırla uzaklaşma zamanı. Sizi besleyenlerle ise daha olgun bir aşamaya geçerek devam etmek istersiniz. Evlilik gibi resmi kurum ve yapılarda değişimin habercisi bu dönemde kapıyı çalar. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Koç burcunda yer alması, hercai aşklara yelken açma isteğinizi tetikleyebilir. Kalıcı olmasa da adrenalin dozu yüksek bu süreç ilkbaharın coşkusunu size taşıyacaktır. Hızlı gelişen iş tekliflerine de hazır olun.

Akrep: Hafta başında yönetici gezegeniniz İkizlerdeki Mars’ın düzeni ağlayan otorite Kova’daki Satürn ile olumlu etkileşimi, ev ve aile hayatınızda kalıcı değişikliklerin meydana gelmesine neden olur. Gereksiz harcanan paraların farkına varıp, daha tutumlu olmak istersiniz. Hukuksal konularda haklılığınız ortaya çıkar ve maddi açıdan beklediğiniz kazanımlarla konuyu bir sonuca bağlayabilirsiniz. Cuma günü Güneş ile Venüs’ün gündelik hayat alanınızdaki kavuşumu, rutin işlerinizi hızlandırıp, dostlarınızla beraber yeni girişimlere adım atmanızı sağlar. İş hayatından kapınızı çalan hızlı gelişen bir aşkı gizli saklı yaşamak isteyebilirsiniz. Çünkü Pazar günü Terazi’de meydana gelecek olan dolunay haritasında kendi burcunuz yükselirken ilişki teması gözden ırak durmak istediğiniz alanda gerçekleşiyor. Baharın coşkulu enerjisi size daima pozitif enerji taşısın.

Yay: Partnerlerinizle bugüne kadar yaşadığınız fikir ayrılıklarına bir çözüm bulduğunuz süreçle haftaya adım atıyorsunuz. Bürokratik ortamlarla olan ilişkilerinizde hızlı sonuçlar elde edip, kariyerinize olumlu yansımalar taşıyabilirsiniz. Kardeş ve yakın akrabalarınızla aranızdaki ilişkilerin sağlam temellere dayanacağı kararlar bu hafta gündeme gelebilir. Taşınmak, başka bir yerde yatırım yapmak fikrini artık yürürlüğe koymak istersiniz. Cuma günü Koç burcunda kavuşum yaşayacak olan Güneş ve Venüs’ün etkisiyle, kendinizi aniden bir aşk ateşinin ortasında bulabilirsiniz. Hafta sonu meydana gelecek olan Terazi’deki dolunay, eski ilişkilere bye bye yeniye hay hay dedirtecek kadar etkili. O halde size bol şans diliyoruz. Ama bu dönemde yapılan başlangıçlar bir serüvenden öteye gidemeyebilir. Bunu da not olarak buraya bırakmakta fayda var.

Oğlak: Para kazanacak yeni bir düzene doğru gittiğiniz iş hayatınızda bu hafta önemli gelişmeler var. BU hızlı sürece ayak uydurmayı başarmalı her şeyi geleneksel kurallarla takip edip, düzene sokmak isteğinden vazgeçmelisiniz. Yeni dünya düzeninde değişen iş kurallarıyla çabuk tanışmak ve yenilikleri benimsemek sizin için son derece yararlı olacaktır. Hafta ortasında günlük hayatın üzerinize bindirdiği yüklerden bunalabilir, zihinsel olarak kendinizi son derece yorgun hissedebilirsiniz. Kardeş ve yakın akrabalarınızı sert ve incitici sözlerinizle kırmamaya özen gösterin. Hiçbir şeyin sevginin önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Cuma günü Koç burcunda meydana gelecek olan Güneş ve Venüs kavuşumu ev ortamında ilişkilerin yeniden düzenlenmesini tetikler. Ayrıca gayri menkul işleriyle ilgili gelişmeler meydana gelecektir. Pazar gün ki Terazi dolunayı iş dünyasında ışıl ışıl parlamanıza ışık tutarken bazı çevrelerce kıskanılmanıza neden olabilir.

Kova: Gelecekle ilgili fikirlerinizi fikrine güvendiğiniz dostlarınızla paylaşarak haftaya adım atabilirsiniz. Hayatınızda kökten değiştirmek istediğiniz ne varsa artık eyleme geçme zamanı. Bir düzenleme yaparak, yaşamınızda sizi beslemeyen konulardan planlı bir biçimde uzaklaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde daha otoriter bir tavır takınmaktansa hümanist yönünüzü ön plana çıkartmanızı öneririz. Böylece sağduyuyla beslenen, dostluğa önem veren birliktelikler size daha çok yarar taşır. Cuma günü Güneş ile Venüs’ün Koç burcunda buluşmasıyla, ani bir seyahate çıkabilir, yeni eğitimlere katılmaya karar verebilir, yeteneklerinizi ortaya çıkartan sosyal medya paylaşımlarınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz. Araba alım satımı ya da yaşadığınız mekandan taşınma gibi kararların da kapınızı çalması olasıdır. Terazideki dolunayın etkisiyle uzaklardan beklediğiniz haberler artık size ulaşır. Ayrıca mahkeme kararlarından hızlı geri dönüşler alırsınız.

Balık: Hafta başında ev ortamınıza yoğun bir iletişim trafiği  hakim olabilir. Kapı çalarken, telefona yetişmek, evdekilere cevap vermek sizi yoracaktır. En iyisi kısa temiz hava yürüyüşlerine çıkmalı, küçük molalarla hayatı daha sevimli hale getirmeyi denemelisiniz. Hafta ortasında çevrenizle kuracağınız ilişkilerde yaşayacağınız gerginliklerin gelip geçici olduğunu bilmek sizi rahatlatır. Hayat bazen ikilemler ve kararsızlıklarla dolu olsa da her haliyle yaşamaya değer. Hafta sonu meydana gelecek olan Terazi dolunayı maddi kazanç ve kayıplarınıza ışık tutacaktır. Sizi üzen borç ve harcamalardan kaçınmalı, ortaklıklara dikkatle yaklaşmalısınız. Zira dost bildiğiniz herkes sizin kadar iyi olmayabilir.

Astrolog Nigar Bostan
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
Koç burcu
Boğa burcu
İkizler burcu
Yengeç burcu
Aslan burcu
Başak burcu
Terazi burcu
Akrep burcu
Yay burcu
Oğlak burcu
Kova burcu
Balık burcu
Benzer İçerikler
Lifestyle 14-20 Haziran burç yorumları 14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
14.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021