All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 17.05.2021 17-23 Mayıs burç yorumları All Magazine

17-23 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?

Koç: Haftaya oldukça sağlam adımlarla giriş yapıyorsunuz. İlk gün beklediğiniz olumlu finansal haberler kapınızı çalabilir. Perşembe günü İkizler burcuna geçen Güneşin etkisiyle, evde kalma günlerinin acısını çıkartıp, kendinize acil bir seyahat planı organize edebilirsiniz. Cuma günü her şeyi yapabilecek şekilde kendinizi canlı ve dinamik hissedeceksiniz. Çevrenizdekilerin ben bilirim tavırlarına göğüs germek sizi zorlayabilir. Bu dönemde kapınızı çalan fırsatları geri çevirmeyin. Özellikle tanıtım ve sosyal medya duyurularınıza zaman ayırın. Pazar günü zamanın efendisi Kova burcundaki Satürn Ekim’e kadar geri hareketine başlayarak, gelecek hedeflerinizi iyice gözden geçirmeniz için sizi ikaz edecek.

Boğa: Hafta başında yurt dışından beklediğiniz olumlu bir haberle iş hayatınızda hızlı değişimlere hazır olun. Diğer yandan eğitim ve hukuki meselelerinizde şans kapıları önünüze açılabilir. Bu hafta iletişim trafiğiniz Perşembe’den sonra daha da artacaktır. Cuma günü konusunda uzman kişilerin fikirlerini alarak gelecek planlarınızı daha net bir şekilde yönlendirebilirsiniz. İkizler burcunda seyahat eden yönetici gezegeniniz Venüs’ün bu dönemde ilişkilerde aktif bir rol üstlendiğini alınızdan çıkartmayın. Diğer yandan Şubat ayından beri kariyer hayatınızda olup bitene göz gezdirip yönetsel aksaklıkları Ekim’e kadar gidermek için yeni bir sürece geçiş yapıyor olabilirsiniz. Cuma günü aşk hayatınızda olumlu kalıcı gelişmeler yaşanabilir.

İkizler: Haftanın en şanslı burçlarından biri sayılabilirsiniz. Bu günlerin verimini, sunduğu fırsatları ay sonuna kadar güçlü bir şekilde değerlendirmeye çalışın. Zira bulunduğu yeri ısıtan, aydınlatan Güneş Perşembe gününden itibaren bir ay süreyle sizin burcunuza geçiş yaparak en üst noktaya ulaştığı 10 Haziran gününde de bir tutulmaya eşlik edecek. Demek bu dönemde ikili ilişkilerinizde önemli yön değişiklikleriyle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü kedinizi herkesten üstün görmeden mütevaziliğinizi koruyarak, çevrenizden alacağınız takdirlerle övünebilirsiniz. Bu dönemde bekar olanlar artık evlenip yuva kurma ya da çocuk yapma kararı alabilirler. Pazar günü uzaklardan gelen bir haber size eksiklerinizi Ekime kadar tamamlamanız için süre tanıyabilir. Hukuki meseleler için de uzman kişilerden fikir desteği alabilirsiniz.

Yengeç: Artık meyveleri toplayacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz, özellikle ilk 3 gün önemli kişilerle iş projelerine adım atabilir, maddi kazanç ve harcamalarınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz Çocuklarınızın eğitim masrafları, evinizin genel ihtiyaçları için bu dönem harcamalar çoğalabilir. Ama siz harcadıkça evrenin bolluğu bu dönemde kapınızdan eksik olmayacaktır. Uzaklarla kurduğunuz iletişimde şans, fırsat, bereket ve bilgelik enerjisine kapılarınızı açarsınız. Bu hafta yaz için seyahat planları yapmak adına da oldukça uygun. Perşembe günü İkizler burcuna geçen Güneş’in etkisiyle başarılarınızı çekemeyenler hakkınızda bol bol dedikodu yapabilirler. Siz bunlara kulak asmadan arka planda 300 sayfalık bir romanın satırlarını hızlı hızlı yazmaya koyulun. Zamanı gelince çalışmalarınızla herkesin gözünü kamaştıracak güce sahipsiniz. Özellikle Cuma günü kibirli, egosu yüksek kişilerden uzak durup, sevdiklerinizle beraber su kenarında vakit geçirmeye çalışın. Pazardan itibaren ortak gelirlerinizi daha hızlı artırmak için neler yapabileceğinizi Ekim’e kadar detaylı düşüneceğiniz yeni bir döneme adım atarsınız.

Aslan: Hafta başında Ay burcunuzda seyahat ederken kendinize olan güveninizi yükseltecek önemli kişilerle bir araya gelir, finansal fikirlerinizin yapıcı yönlerini dile dökebilirsiniz. Çarşamba günü kariyerinizdeki yatırımları güçlendirmek için elinize çeşitli fırsatlar geçebilir. Diğer yandan sosyal hayatınızda hızlı bir akış göze çarpar. Perşembe günü İkizler burcuna geçen Güneş’in etkisiyle ortak kazançlarınızı networkler üzerinden daha geniş ağlara yayabileceğiniz projelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü abartılı fikirlerle aşırı iyimser yaklaşıp paranızı gereksiz şeyler için harcamayın. Pazar gününden itibaren Ekim’e kadar ikili ilişkilerinizde ciddi, soğuk tavırlı kişilerin size verdiği sorumluluklar moralinizi bozmasın. Bu dönemi usta çırak ilişkisi olarak değerlendirip, sonbahardan sonra bireyselliğinizin gücünü ortaya koyabilirsiniz. Hukuki meseleler de kapıyı bu dönemde çalabilir.

Başak: Haftanın ilk gününden itibaren uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğunuz bir proje ya da sözleşmeye, toprak ya da arazi alımına artık imza atabilirsiniz. Eğitsel temalar, medya tanıtımları, yabancılarla ilişkilerde ilerleme dönemindesiniz. Hafta ortasında Başak burcuna geçen Ay’ın desteğiyle kariyer planlarınızı içinize sindirerek hayata geçirebilirsiniz. Duygusal yaşamınızda sizi yürekten destekleyen partnerinizin enerjisinden beslenmek gücünüze güç katar. Birden çok iş ya da ardı arkası kesilmeyen sunumlarla yoğun bir hafta sizi yorsa da çalışkan ruhunuza iyi gelir. Cuma günü aşk ifadelerini sevdiğiniz kişiden asla esirgemeyin. Pazar zaman yöneticisi Satürn’ün Ekim’e kadar geri harekete geçecek olması, yorulan bedeninize biraz özen göstermeniz gerektiğinin işareti olabilir.

Terazi: Hafta başında maddi manevi açıdan çevrenizden güçlü destekler alabilir, hayatı doğru kişilerle paylaştıkça geleceğe güvenle bakmayı başarabilirsiniz. Yurtdışı projeleriniz bir ay boyunca büyümeye, bereketlenmeye açık olacaktır. Uzak seyahatler, eğitsel konular bu dönemde ön plana çıkar. Cuma günü gündelik hayatınızda birden çok iş, halletmeye çalışarak mesai arkadaşlarınıza destek vermek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza bu dönemde özen göstererek yeni bir yaşam ve beslenme düzenine geçmek sizin için doğru olur. Evcil hayvan almak için de en uygun dönemdesiniz. Pazar günü aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilgili konularda detayları düşünüp, aksayan yönleri masaya yatırırsınız. Ayrılıklar ve uzun süre özlem çektiğiniz konulara bir çözüm bulma zamanı.

Akrep: Haftanın ilk günü önemli bir ortaklığı bitirip ya da başlatma kararı alabilirsiniz. Otoriter kişilerle ortak girişimlere dahil olmak, gayrimenkul alım satımı ile uğraşmak artık yeni iş alanınız olabilir. Bu konuları önemseyerek üzerinde emek harcamanız doğru olacaktır. Perşembe günü İkizler burcuna geçecek olan Güneş’in etkisiyle maddi paylaşımlarınızda aktif bir döneme gireceksiniz. Ortaklık tekliflerinin kalıcı yönüne odaklanmalı uzak dönemde size taşıyacağı getirilerini gözden geçirmelisiniz.  Sevdiğinizle bol iletişimli hatta bazen krize dönecek sohbetlere dalabilirsiniz. Kişisel kontrolünüzü elden bırakmamalı, sözlerin özüne odaklanmakla yetinmelisiniz. Cuma günü çocuğunuzdan yana şanslı bir gün sizi bekliyor olabilir.

Yay: Hafta başında finansal konulardan yana yüzünüz gülebilir. Güvenirliği yüksek kişilerle bir araya gelebilir, iş hayatınız için önemli adımlar atarsınız. Hafta ortasında kariyerinizde kalıcı kararlar almak, yeni iş fırsatlarının peşinden gitmek için pek çok alternatif karşınıza çıkabilir. Özellikle Perşembe günü İkizler burcuna geçecek olan Güneş’in etkisiyle ikili ilişkilerde somut gelişmeler yaşarsınız. Çok laf az işten kaçınarak merakınızı gideren, kafanızdaki soru işaretlerine net cevaplar alacağınız sohbetlere dalmak sizi mutlu eder. Cuma günü şans ve fırsatlar kapınızı iki kere çalabilir. Görüşlerine değer verdiğiniz sözüne güvenilir bir kişinin size aktardığı düşüncelerle 2022 de yepyeni hedefleri gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Evden taşınma ya da dekorasyonunu yenileme gibi konular gündem oluşturabilir.

Oğlak: Bu hafta iletişimde olduğunuz gerek iş gerekse özel hayatınızdaki konuların karar mercii olabilirsiniz. Desteklediğiniz çalışmalar ve kararlar bu dönemde artık meyvesini verebilir. Aşk hayatınızda bir dönemi kapatıp farklı bir evreye adım atmaya artık çok hazırsınız. Çocuk konusuyla ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Komisyonla ilgili işlerden olumlu geri dönüşler elde edebilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcuna geçen Güneş’in etkisi ile günlük rutin akışınız renklenir, hareketlenir. Bu dönemde fazla kilolardan kurtulmak için hem diyet hem egzersiz programına başlayabilirsiniz. Çok çalışmaktan zihniniz ve bedeniniz yorgun düşmüş olabilir. Evren Pazar’dan itibaren size sanki zorunlu durmanızı gerektiren bir gündem yaratacak. Bunun etkisiyle Ekim’e kadar hayatı biraz rölantiye almayı tercih edersiniz.

Kova: Hafta başında hayatın uyulması gereken zorunlu kurallar ya da ilişkiler nedeniyle üzerinizde hissettiğiniz baskı sizi epeyce zorlayabilir. Fırsat buldukça doğayla baş başa kalmalı beden ve ruh sağlığınızı dengelemeye özen göstermelisiniz. Hafta ortasında ekstra çıkan harcamalar bütçenizi biraz zorlayabilir. Ama giderlerinizi bir plan çerçevesine oturtmayı zamanla başarabilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcuna geçen Güneş sayesinde, yaratıcılığınızı besleyecek arkadaşlıklarla buluşabileceğiniz yeni fırsatlar önünüze çıkabilir. Sevgi ve aşk konusunda bu süreçte çift kısmetli olabilirsiniz. Çocuğunuzun eğitim hayatıyla ilgili ciddi kararlar gündeme gelebilir.

Balık: Hafta başında sözüne güvendiğiniz arkadaşlıklar zamanla danışma merciiniz haline gelecektir. Yatrımlarınız için uzman görüşlerden destek alacağınız bir haftadasınız. Şans bu günlerde fazlasıyla yüzünüze güler. Hafta ortasında ikili ilişkilerde partneriniz sizden fazla ilgi bekler. Ona her konuda yardımcı olmak, dertlerini dinlemek için adeta gönüllü olabilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcuna geçen Güneş’İn etkisiyle hayatınızda iletişim trafiği artacaktır. Ayran gönüllü ilişkilere çekilmek dönemin üzerinize yansıyan etkisinden kaynaklanabilir. Sizin uzun zaman birlikte yürüyeceğiniz yol arkadaşınızı seçmek ve bu ilişkiye emek vermek için kararlı tavrınızdan vaz geçmeyin. Pazar günü zamanın yöneticisi Satürn’ün Kova’da geri harekete geçişiyle geçmişten gelen konu ya da ilişkileri zorunlu da olsa geride bırakırsınız.

Astrolog Nigar Bostan
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
Koç burcu
Boğa burcu
İkizler burcu
Yengeç burcu
Aslan burcu
Başak burcu
Terazi burcu
Akrep burcu
Yay burcu
Oğlak burcu
Kova burcu
Balık burcu
Benzer İçerikler
Lifestyle 14-20 Haziran burç yorumları 14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
14.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle İleri dönüşümde son nokta “Sürdürülebilir bir kent” terimini duyduğunuzda aklınıza ne gelir? Daha çok yeşil alan? Geri kazandırılan yağmur suları? Yatay mimari? Biraz daha düşünün?
22.06.2021
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021