All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.02.2021 15-21 Şubat burç yorumları All Magazine

Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.

Koç: Pazartesi günü ilişkilerle canlı bir süreç geçirerek haftaya adım atacaksınız. Burcunuzda seyahat eden Ay’ın etkisiyle sosyal hayatınızda ön plana çıkan bir rol üstlenebilirsiniz. 17 Şubat’ta düzen yöneticisi Satürn ile ani değişimlerin kahramanı Uranüs arasındaki zorlu etkileşim, maddi kazanç alanınızda beklenmeyen gelişmeleri önünüze çıkartabilir. Yeni iş kolları ve projelerle ilgilenmeye heves edebilirsiniz. Sorumlulukları üstlenirken sınırlarınızın farkına varmak önemli olur. 18 Şubat’ta Balık burcuna geçen Güneş’in etkisiyle, iç dünyanızda olup bitene kulak vermek bir ay boyunca size iyi gelecektir. Duygularınızla beslenen zihinsel olaylar size daha sağlıklı kararlar aldırır. Hafta sonu aşk hayatınızda tartışma ve öfkeden uzak durmanızı öneririz. Ayrıca çocuğunuzla kurduğunuz iletişimde de gerginlikler yaşanabilir. Pazar günü Kova burcunda geri hareketini sonlandıracak Merkür sayesinde artık geleceğe yönelik planlarınızı daha kolay yürürlüğe koyabileceksiniz.

Boğa: Haftaya iş hayatınızdaki canlı gelişmelerle adım atıyorsunuz. Yöneticilerinizle aranızda fikir ayrılığı ve gerginliklerin yaşandığı bir süreçten geçebilirsiniz. Bununla ilgili özellikle 17 Şubat tarihine dikkat etmeniz gerekiyor. Belki de bir iş değişikliği ile ilgili kendinizle bir hesaplaşma içindesiniz. Gitsem mi? Kalsam mı? Diye. Boşuna zihninizi yorup üzülmeyin. Hayat size en doğru olanı mutlaka gösterecek ve sizi doğru olana yönlendirecektir. Yeter ki değişimlere karşı esnek bir tavır sergileyin. Annenizle olan ilişkinizde de bu hafta önemli kararlar alabilir ona ait bir sorumluluğu artık siz üstlenebilirsiniz. Evlenme, ayrılma gibi temel konular hayatınızda önemli bir gündem oluşturabilir. Perşembe günü Balık burcuna geçecek olan Güneş’in etkisiyle gergin ruh halinizde rahatlama meydana gelir. Arkadaşlarınızla dertleşmek size iyi gelecektir. Hafta sonu partnerle ilişkinizde meydana gelecek gerginliği, geri hareketine son verecek olan Merkür’ün desteğiyle, çözüme kavuşturun. 

İkizler: Pazartesi günü yurt dışından ve uzaklardan gelen olumlu haberlere sevinebilirsiniz. Ayrıca tanıtım, eğitim, hukuki konularda da olumlu gelişmeler kapınızı çalabilir. Hayat görüşünüzü derinden etkileyecek kişi ve gruplarla kuracağınız ilişkilerden avantaj sağlayacağınızı unutmayın. Seyahatler için gerekli evrakların hazırlanması için artık yavaştan kollarınızı sıvayabilirsiniz. Zira 3 haftadan beri geri hareket eden yönetici gezegeniniz Merkür artık size olayların çözümlendiği aktif bir dönem sunacak. Çarşamba günü elinizde olmayan koşullar nedeniyle hayatınızda temel bir konu değişime uğrayabilir. Panik yapmadan bu yılın akışını bu değişimle uyumlamalısınız. Zira Haziran ve Aralık aylarında elde edeceğiniz sonuçlar size farklı bir kimlik kazandırır. 

Yengeç: Pazartesi günü ruhunuzda bir daralma hissetseniz de gökyüzünün güçlü iletişim ve parlak fikirlere açık enerjisini avantaj olarak kullanın. Ortak paylaşımlarınızda evrenin kapıları önünüze açılmış durumda. Sizin sadece o kapıdan içeriye girmeye karar vermeniz gerekiyor. Edilgen ruh halinizi bir kenara bırakıp, gemininiz kaptanı olduğunuzu hatırlayın. Perşembe günü Balık burcuna geçen Güneş sayesinde 17 Şubat’taki düzen ve yenilikler arasında oluşan gerilim hattını yumuşatmayı başarırsınız. Hafta sonunda maddi konularda kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir dönemin müjdesi sizi rahatlatır. Zira maddi krizlerin yaşandığı alanda 3 haftadır geri giden Merkür artık düze çıkıyor. Haydi şansınız açık olsun.

Aslan: İkili ilişkilerde hem gerginlik hem de fırsatlarla bu hafta karşı karşıyasınız. Fırsatları değerlendirmek için haftanın ilk günlerini aktif kullanın. Yeni projeler, iş teklifleri ve partnerinizle alacağınız kararlar size dinamik bir yaşam süreci taşıyacaktır. 17 Şubatta Satürn ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim, nedeniyle özellikle kariyer hayatınızda kontrolünüz dışında gelişen ani değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Bunu bir sürpriz olarak kabul etmeli, her kapının ardından bir yenisinin açılacağını unutmamalısınız. Perşembe günü Balık burcuna geçen yönetici gezegeniniz Güneş sayesinde tahsilatlarınızda bir toparlanma meydana gelir. Zira sizi bu alanda 3 haftadır zorlayan ticaret gezegeni Merkür de artık düzeliyor. Hafta sonunda sevdiğinizle hayatın keyfini çıkartmak için minik bir organizasyon yapıp, birbirinizi şımartmayı deneyin. 

Başak: Roket kadar hızlı gündelik olayların yaşanacağı bir haftaya adım atıyorsunuz. Bir yandan telefonlara cevap verirken, bir yandan alışveriş listesi yapmak, diğer taraftan iş arkadaşlarınızla sorumlulukları paylaşmak ve sağlık konularıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çarşamba günü yabancılarla ilişkilerinizde bocaladığınız konular önünüze çıksa da bu yıl tüm zorlukları aşma cesaretine sahipsiniz. 24 saatin yetmediği günler size sonunda yarar taşıyacaktır. Zira artık yönetici gezegeniniz Merkür, bu çılgın tempoyu daha rahat yönetmeniz için Kova burcundaki geri hareketini Pazar günü sonlandırarak size tam zamanlı destek verecek. Teknolojik gelişmeler, tanıtımla ilgili faaliyetler, birden çok kuruluşun sözcülüğünü üstlenmek yeni ufukların kapısını önünüze açar. Bu dönemde maksimum fayda elde etmek için, her görevi üstlenmeden takım oyunculuğunun gücünden yararlanmalı ve güvendiğiniz kişilerle yeniliklere adım atmalısınız. 

Terazi: İlişkilerden yana yüzünüzü güldüren bir haftaya adım atıyorsunuz. Arabulucu özelliğinizle dostlar arasındaki iletişim kopukluklarını giderir, sosyal hayatın nabzını elinizde tutmayı başarırsınız. Eğlence hayatınız, çocuğunuzla ve partnerinizle olan ilişkinizde düzeni değiştirecek kurallarla karşılaşmaya hazır olun. Özellikle ortak paylaşım alanında 17 Şubat sonrasında yaşayacağınız gelişmelerle yaşantınızda yeni bir sayfa açıyor olacaksınız. Bu haftanın getirilerinin sonuçları, Haziran ayında gelişme gösterse de ancak Aralık ayında bir sonuca ulaşır. Kalbinizin sesini 18 Şubat’ta Güneş Balık’a geçince daha çok duyacaksınız. Artık zihnin yorgun temposunu kızağa çekmeli, biraz da duygu dünyanızı beslemelisiniz. Sanatsal faaliyetlerle ya da yoga gibi öğretilerle uğraşmak üçüncü gözünüzü daha güçlü kullanmanıza yardımcı olur. Pazar günü Merkür de düz harekete dönünce çevrenizle daha sağlıklı iletişim kurabileceksiniz. 

Akrep: Bu hafta içinizde nedenini bilmediğiniz bir kıpırtı hissedersiniz. Sanki hayatın yavaş ve sorunlu akan kısmını bir çırpıda koparıp kenara atmak isteseniz de, sabrın öğretici sürecini beklemek zorunda olduğunuzun farkındasınız. Krizlerle beslenen, olgunlaşan ve zorluklarla şifalanan kişiliğiniz 18 Şubat’tan sonra teslimiyet duygusuna kalbini açarak kendini daha rahat hissedecek. Zira bu tarihte Balık burcuna geçecek olan Güneş, tüm sevdiklerinize ve sizin için özel olanlara koşulsuz sevgi ve aşkı sunmanızı kolaylaştıracak. Pazar günü iletişim gezegeni Merkür’ün de düz harekete geçmesiyle gergin ev ortamınızda daha tatlı rüzgarlar esmeye başlar. Bu haftayı dua, meditasyon, yoga ve şifa çalışmalarına ayırmanızı öneririz. Çevrenizden gelen bu konudaki yardımlara kalbinizi açarak hayatın derin anlamını kavrar kendinizi daha huzurlu hissedersiniz. Ayrıca taşınma ya da ev ortamınızda bir değişim gündeme gelebilir. 

Yay: Haftanın ilk yarısında orijinal fikirlerinizle yarattığınız konu ve eserler çevreniz tarafından büyük beğeni toplar. Özellikle yakın akraba ya da kardeş ilişkinizde devrimsel gelişmeler yaşayacağınız kararlar ya da yol ayrımları ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta tanışacağınız insanların sizi fikren ve ruhen besleyeceğini sakın unutmayın. Eğitim ya da kurslarla haşır neşir olmak yakın gelecekte farklı iş kollarını hayatınıza dahil edebilir. Yeni bir komşuyla tanışıp onun orijinal fikirlerinden faydalanabilirsiniz. 17 Şubat’taki gergin gökyüzünün etkisiyle yediklerinize dikkat etmeli, risk taşıyan olaylardan kaçınmalısınız. Hafta sonu gündelik hayatınızdaki iletişimde gerginlikler yaşasanız da partnerlerinizle aranızdaki diyaloğun daha rahat akmasını sağlayacak, iletişim gezegeni Merkür, artık ileri hareketine geçiyor. 

Oğlak: Öz değerinizin anlaşıldığı ve bunu da maddi kazanca dönüştürdüğünüz bir haftadasınız. İş dünyasının aranılan kimliklerinden olmayı artık hak ediyorsunuz. Uzun yıllardır yaptığınız mesleğiniz, yetiştirdiğiniz daha genç kuşakların başarılarına dönüşebilir. Genç Oğlaklar ise bu dönemde edindikleri iş deneyimlerini önümüzdeki yıllarda büyüterek geliştirme fırsatına sahip olacaklardır. Eğitimlerle kendinizi besleyebilir, bilginize ihtiyacı olanlara önderlik yapmaya devam edersiniz. 17 Şubat, aşk hayatınızda ve çocuk alanında devinimsel değişimlere açık bir gün olacaktır. Ayrıca bu dönemde dünya üzerinde meydana gelen kışkırtıcı özgürleşme temaları, gelecek hayatınızda rol oynayacak farklılıkların zeminini hazırlar. Siz de kendinizi güvence altına almak için bir cam fanusun içine kapatmak istersiniz. Akıl ve sağduyuyu barışçıl bir şekilde birleştirmenize destek olacak Balık burcundaki Güneş, bu süreçte en büyük rehberiniz olacaktır. Hafta sonu Merkür’ün düz harekete geçişiyle maddi akış hızlanır. 

Kova: Bir aydan beri gökyüzünün tüm enerjilerini üzerinizde topladınız. Artık yavaş yavaş rahatlama dönemine girdiğinizi hissedebilirsiniz. Yılbaşından beri yorucu temponuzun maddi kazanca dönüşen meyvelerini Perşembe günü Balık burcuna geçen Güneş’in etkisiyle toplamaya başlarsınız. Hafta başında kurduğunuz ilişkilerle geleceğe yönelik fikirleriniz arasında aktif bir süreç başlar. Belki kalbinizi çalan bir ilişkinin bağlayıcı ya da koparıcı etkisiyle hayatınızda yeni bir sayfa açmaya kendinizi daha hazır hissedeceksiniz. Ayrıca çocuk ve hobi alanında hızlı kararlar alacağınız bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Bu dönemde beden sağlığınız için gündelik yürüyüşlere çıkmak size iyi gelecektir. Hafta sonu burcunuzda geri giden iletişim gezegeni Merkür’ün de düz harekete geçmesiyle, fikirlerinizi karşınızdakilere daha kolay ifade edebileceksiniz. 

Balık: Bu hafta ışığınızı parlatmaya hazır olun. Perşembe günü burcunuza geçecek olan Güneş ile kendinize olan güveninizi güçlendirecek, ilişkilerinizde sağlam temellere adım atacak ve bir aydır sizi huzursuz eden bilinç altına ittiğiniz düşüncelerden yavaş yavaş sıyrılmayı başaracaksınız. 17 Şubat’ta dünya düzenini değiştirmeye hazırlanan Satürn ve Uranüs arasındaki zorlu etkileşim, sizin bu sürece koşulsuz şartsız adapte olmayı kabul etmenizi gerektiriyor. Belki şimdi başlayan bu etkinin sonucu yaz aylarında farklı bir şehre taşınabilir ya da farklı bir mesleğe yönelebilirsiniz. Hafta sonu iletişim gezegeni Merkür'ün düz harekete geçmesiyle rasyonelleştirdiğiniz sezgilerinizi daha rahat dile getirme fırsatı yakalayacaksınız. 

burç
Astrolog Nigar Bostan
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
Koç burcu
Boğa burcu
İkizler burcu
Yengeç burcu
Aslan burcu
Başak burcu
Terazi burcu
Akrep burcu
Yay burcu
Oğlak burcu
Kova burcu
Balık burcu
Benzer İçerikler
Lifestyle 14-20 Haziran burç yorumları 14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
14.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Eğlencenin vazgeçilmez adresi Her hafta sunduğu dopdolu programla eğlenceyi iki katına taşıyan KüçükÇiftlik Park, müzik ve sanatın kaliteli adresi olmaya devam ediyor.
04.08.2021
Lifestyle Yeşile bir adım daha Daha yeşil bir dünya için üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Six Senses Kocataş Mansions, sürdürülebilirlik fonunu Tema Vakfı’na bağışlıyor.
03.08.2021
Lifestyle Yıldızı parlayanlar: Güneş Apple Music, Yıldızı Parlayanlar programı ile yükselen yetenekleri gün yüzüne çıkarıyor.
02.08.2021