All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.03.2021 15-21 Mart burç yorumları All Magazine

Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.

Koç: Bahar kapıyı çalarken bu hafta sizin döneminiz başlıyor. Kimliğinizin gücünü dünya aleme duyurmak için sabırsız, çocuksu bir heyecan ile hayata tutunmak istersiniz. Hem de Pazartesi günü Ay sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Demek gerek ikili ilişkilerde gerekse iş hayatınızda, nükteli, esprili, gerçekçi kişiliğinizi ortaya koyarak etrafınızdakilerin ilgisini üstünüze çekmeyi başaracaksınız. Salı günü Balık burcuna geçen iletişim gezegeni Merkür’ün etkisiyle, bilinçaltınızda sakladıklarınızı gün yüzüne çıkartarak ruhsal açıdan rahatlarsınız. Hafta sonu ise önce Güneş ardından Venüs burcunuza geçerek, sizin açınızdan yılın en parlak günlerine adım atacaksınız. Şimdiden doğum gününüz kutlu olsun.

Boğa: Bahar dallarının çevremizi sardığı bu günlerde içinizdeki neşeyi ve küçük çocuğun sesini dinleyin. Zira doğayla kucaklaşmak, açık havada dolaşmak için harika bir haftaya adım atıyorsunuz. Salı günü sevdiğiniz dostlarınızla program yapabilir, hafta ortasında hayatınıza keyfinizi yükseltecek değerler katabilirsiniz. Hafta sonu Koç burcuna geçecek olan Venüs ve Güneş’in etkisiyle, hızlı gelişen yeni ilişkilere yelken açmak hoşunuza gidecektir. Kalıcı olmasa da bu dönemin olumlu yönlerinden faydalanın. Merkür’ün Balık burcuna geçişiyle sanatsal faaliyetlere yönelmek, içinizde biriken negatif yüklerden arınmanıza destek verir.

İkizler: Haftaya Ay Koç burcunda seyahat ederken adım atıyorsunuz. Bu etkiyle karnınızda mutluluktan, heyecandan kelebeklerin uçuştuğunu hissedebilirsiniz. Sosyal hayatınızda canlanmanın meydana geldiği bahar ayında yeni gruplar ya da arkadaşlıklar kurma zamanı. Gönlünüzü aniden kasıp kavuran hızlı aşklara da yelken açabilirsiniz. Hafta ortasında güzellik merkezinde tüm bedeninize ilkbahar bakımı yaptırmak ruhsal sağlığınıza da iyi gelir. Cumartesi ve Pazar gününü doğada geçiremeseniz de evde kas ve eklemlerinizi güçlendirecek egzersiz programları uygulayabilirsiniz

Yengeç: Koç burcunun yavaş yavaş sahne alacağı bu dönemde artık kariyer hayatınızdaki başlangıçlar için kendinizi son derece hazır hissetmelisiniz. Hareketli bir döneme adım atarken bu hafta bazı seyahat planları yapmak gündeme gelebilir. Özellikle Salı gününden itibaren yurt dışından beklediğiniz bir haber gelebilir, uzaklardaki sevdiklerinizle 3 hafta boyunca daha sıcak diyaloglar kurmak istersiniz. Yeni eğitimlere kayıt olmak, tanıtım faaliyetlerine el atmak bu dönemde sizin için uygun olacaktır. Hafta sonu hem Güneş, hem de Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle dış dünyadaki imajınızla herkesin dikkatini üzerinize çekmeyi başarırsınız. Ayrıca bir ekiple ortak bir çalışmaya dahil olur, sunum ve fikirlerinizle canlı bir projenin mimarları arasındaki yerinizi alırsınız. Pazar günü burcunuza geçen yönetici gezegeniniz Ay ile meditatif çalışmalarla haftanın yorgunluğunu üzerinizden atarsınız.

Aslan: Sizi bu hafta adrenalini yüksek ateşten günler bekliyor olacak. Bahar dallarındaki çiçeklerin patlaması gibi, siz de uzun zamandan beri gerçekleşmesini istediğiniz ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Özellikle haftanın ilk yarısında hukuki konular, bürokratik işlemler, tanıtım programları, sunumlar ele alacağınız konular arasında yer alacaktır. Hafta ortasında diğer yöneticilerle verimli toplantılara katılarak kendi gücünüzü öne çıkartabilirsiniz. Evlilik kurumuyla ya da ebeveynlerle olan ilişkilerde ciddi kararlar almak isteyeceksiniz. Hafta sonu ani bir seyahat gündeme gelebilir.  

Başak: Bu haftayla beraber içinize hapsettiğiniz ne varsa dile getirmek ve çevrenizdekilere anlatmak isteyeceksiniz. Baharın gelmesiyle canlanan doğa içinizdeki kıpırtıların sesini dinlemenize destek olacak. Hafta başında maddi paylaşımlarınızı gözden geçirerek, kendinize kar-zarar tablosu çıkartmanız faydalı olur. Böylece harcamalarınızla kazançlarınız arasındaki bağlantıyı dengede tutmayı başarırsınız. Hafta sonu Venüs ile Güneş’in Koç burcuna yerleşmesiyle, ortaklık teklifleriyle büyüyebilir, yeni iş girişimlerine cesaretle adım atmak istersiniz. Diğer yandan seyahat planları yapmak, partnerinizle aranızda gelişen diyaloğu güçlendirmek sizi mutlu ve huzurlu kılar.

Terazi: Ay Koç burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerinizde adrenalin yaratacak gelişmelere neden olabilir. Hafta başında bu heyecanlı serüveni deneyimlemek sizin gibi diplomasi ve ahenkten hoşlanan biri için stres yükü yaratabilir. Baharın canlı temasına ayak uydurmalı , karşınızdakilerin çocuksu, cesaretli ve öz güveni yüksek tavrı karşısında kendi değerlerinizi güçlendirmelisiniz. Salı günü Balık burcuna yerleşecek olan iletişim gezegeni Merkür, gündelik hayatınızda sevdiklerinizin iş yükünü ya da sorumluluğunu üstlenmenize neden olabilir. Bu konuda abartıya kaçmadan yardım elinizi uzatmanız doğru olur. Sağlık konularıyla ilgili bir detox programına başlarsanız en başta sindirim sisteminizi rahatlatmış olursunuz. 

Akrep: Baharın gelmesiyle artık gündelik hayatınızda hiç boş vaktiniz kalmayacak. Rutin işlerinize eklenen faaliyetler, fiziksel açıdan sizi yorarken pek çok işi başarıyla halletmenize neden olacak. Mesai arkadaşlarınızla olan iletişimde meydana gelecek hareketlenme Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle 1 ay boyunca aktif kalır. Venüs de Pazar günü buraya yerleşecek, sizin hercai aşklara yelken açmanıza destek verir. Baş ağrısı, gözlerde yorgunluk hissederseniz. Dinlendirici bir gözlük kullanmanız iyi olacaktır. Yağ yakıcı diyetler, kas gücünüzü toplamanıza bu dönemde çok yardım eder.

Yay: Haydi yine şans sizden yana. Bu haftadan itibaren sizin için bir ay boyunca havada aşk kokusu var. Ama bu dönemde başlayan ilişkilerin kolay sonlanabileceğini de unutmamalısınız. Gerçi siz bu tür ilişkilerin insanı da olabilirsiniz. Serüven dolu, adrenalini yüksek birliktelikler, zaman zaman enerjinizin yükselmesine ve kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Salı günü ise ev ortamınıza yerleşen Balık burcundaki Merkür, 3 hafta süreyle, duygusal itilimlerinizi kendinize saklamanıza neden olabilir. Bu dönemde su basmalarına, boru patlamalarına karşı da dikkatli olmalısınız. Hafta sonu çocuğunuzla vakit geçirmek ya da içinde çocuk teması olan konulara yönelmek doğru olacaktır. Sportif aktivitelerin nimetlerinden yararlanmayı sakın unutmayın.

Oğlak: Koç burcunda seyahat eden Ay ile haftaya adım atarken, evinizde bahar havası estirmek için dip köşe temizliğe girişebilirsiniz. Badana, boya, gibi tadilatlar bu dönemde yapılırsa sonrada size ev hayatı daha huzurlu ve mutlu gelir. Salı günüyle beraber kardeş, yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde daha fedakar bir tutum içine girmek istersiniz. Dargınlıklardan uzaklaşmak için iyi bir zamanda olduğunuzu unutmayın. Hafta sonu hem Güneş’in hem de ilişkiler gezegeni Venüs’ün Koç burcuna geçişi baharı müjdelerken, size yeni yatırımların kararını aldırtabilir. Bu hızlı dönemde koşulsuz sevgiyi paylaşmak için doğru insanlarla birlikte olmalı, hayatınızdaki alma verme dengesini korumalısınız.

Kova: Hafta başında aniden kısa bir yolculuk programı gündeme gelebilir. Arabanızla gideceğiniz mekanlarda yeni kişilerle tanışmak hatta trafikte başlayan ilişkilerin arkadaşlığa dönüşmesi gündeminize girecektir. Ayrıca komşuluk ilişkilerinizde aktif bir döneme de adım atacaksınız. Bazılarınız evinize yakın ofis olarak kullanabileceği yeni ortamlarda bulunmak arzusu içine girebilir. Bu tarz başlangıçları şimdiden hayata geçirmek, gelecekteki işlerinizin daha düzenli bir şekilde yürümesini sağlayacaktır. Hafta ortasında arkadaşlarınızla evde sosyal mesafenizi koruyarak buluşabilir, keyifli bir sofra başı muhabbetiyle kendinizi mutlu hissedersiniz. Yazlık tarzı yatırımlarınızla ilgili gelişmeler kafanızda soru işareti olarak olgunlaşmaya başlar.

Balık: 3 Hafta boyunca şans size gülümseyecek. Zira Salı gününden itibaren iletişim ve yetenek gezegeni Merkür Sizin burcunuza yerleşiyor. Böylece duygu ve düşüncelerinizi daha şiirsel bir dille ifade edecek, sevdiklerinizin gönlünü kazanmayı başaracaksınız. Beklentilerinize cevap almak sizin için daha kolay olacaktır. Hafta ortasında Boğa burcuna geçen Ay ile birlikte sanatsal yeteneklerinizin daha çok farkına varır, ilham perilerinizle güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Bugünlerde kardeşlerle olan sıcak diyaloglar sizi huzurlu kılar. Hafta sonu Venüs ve Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle finansal koşullarınızda olumlu geri dönüşler artarak, yeni işlere imza atacak, güzel fırsatlar yakalayabileceksiniz.

Astrolog Nigar Bostan
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
Koç burcu
Boğa burcu
İkizler burcu
Yengeç burcu
Aslan burcu
Başak burcu
Terazi burcu
Akrep burcu
Yay burcu
Oğlak burcu
Kova burcu
Balık burcu
Benzer İçerikler
Lifestyle 14-20 Haziran burç yorumları 14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
14.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Eğlencenin vazgeçilmez adresi Her hafta sunduğu dopdolu programla eğlenceyi iki katına taşıyan KüçükÇiftlik Park, müzik ve sanatın kaliteli adresi olmaya devam ediyor.
04.08.2021
Lifestyle Yeşile bir adım daha Daha yeşil bir dünya için üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Six Senses Kocataş Mansions, sürdürülebilirlik fonunu Tema Vakfı’na bağışlıyor.
03.08.2021
Lifestyle Yıldızı parlayanlar: Güneş Apple Music, Yıldızı Parlayanlar programı ile yükselen yetenekleri gün yüzüne çıkarıyor.
02.08.2021