All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 12.04.2021 12-18 Nisan burç yorumları All Magazine

12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?

Koç: Burcunuzda meydana gelen Yeni Ay ile ilişkilerinizde yeni bir sayfa açmaya hazır olun. Haftanın ilk yarısında hem özel hem iş hayatınızda çarpıcı değişimler sizi bekliyor olacak. Hafta ortasında maddi güvenceyi temsil eden Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle olumlu yatırımlara yönelebilirsiniz. 3 hafta boyunca maddi kazançlarınıza önem verip, yeni projelere odaklanmak sizin için önemli olacaktır. Hafta ortasında Ay Boğa burcunda seyahat ederek, birtakım sözleşmelere imza atmanıza imkan tanır. Cuma ve Pazar günleri, burcunuzdaki Güneş ile iletişim gezegeni Merkür’ün şartları zorlayan, manipülasyonu simgeleyen Plüton ile kurdukları zorlu etkileşim nedeniyle, atılımlarınızı durduracak yöneticilerle tartışmaktan ziyade uyumu yakalamaya özen gösterin çünkü Cumartesi günü bolluk ve bereket sembolü Jüpiter ile yönetici gezegeniniz Mars arasındaki olumlu etkileşim, geleceğe yönelik hedeflerinizi akıcı bir şekilde gerçekleştirmenize destek verecek.

Boğa: Pazartesi günü meydana gelen Yeni Ay etkisiyle haftanın ilk yarısından itibaren üzerinizdeki uyuşukluk size veda edecek. Baharın coşkusuyla yaşantınızdaki olaylara hız vermeye istekli olacaksınız. Çarşamba günü yaklaşık 3 hafta boyunca yönetici gezegeniniz Venüs’ü misafir edeceksiniz. Bu dönemde güzellik, estetik, sanat, yemek, içmede keyfe odaklanmak ön plana çıkacaktır. Dostlarınızla ve partnerinizle uyumlu ilişkiler kurmaya odaklanmak isteyeceksiniz. Sevdiklerinizle çevrili olmak size iyi gelecek. Cumartesi günü eylem ve aksiyon sembolü ile kariyerinizde 1 yıl boyunca yüzünüzü güldürecek Kova burcundaki Jüpiter’in uyumlu beraberliği arka planda kurduğunuz ilişkilerle kariyer yaşamınızda atılım yapmanıza yardım edecektir. Bu motivasyonu yüksek günleri iyi değerlendirmeye bakın.

İkizler: Bu hafta Koç burcundaki Yeni Ay tam sizin çocuksu enerjinizle uyumlu. Yeni arkadaşlıklar ya da yeni gruplarla tanışmak için uygun bir haftadasınız. Kısa süreli gönül ilişkileriniz artık size çok keyif vermez. Çarşamba günü Boğa burcuna geçen Venüs’ün etkisiyle gözlerden uzak romantik bir aşk yaşamak isteyebilirsiniz. Gizli olan duygularınız bu dönemde açığa çıkabilir. Size karşı derin hisler besleyen birinden de ilan-ı aşk cümleleri duyabilirsiniz. Cuma ve pazar günleri arkadaşlarınızla maddi bir ortaklık kurmak için görüşmeler yapabilirsiniz. Bu dönemde yeni iş fırsatları karşınıza çıkacaktır. Sizin için haftanın en şanslı günü Mars ile Jüpiter’in olumlu etkileşim içine gireceği Cumartesi olacaktır. Özellikle yurt dışı, yabancılar ve eğitim alanında oldukça şanslı bir dönemdesiniz.

Yengeç: Kariyer yaşamınızı aydınlatan Yeni Ay ile haftaya adım atıyorsunuz. Uzun zamandan beri profesyonelleştiğiniz bir iş kolunda artık sahne almaya hazır hissedeceksiniz kendinizi. Bireysel değerlerinizi zenginleştireceğiniz bu dönemde herkesin takdirini kazanabilirsiniz. Haftanın ilk yarısında hem Ay Boğa’da seyahat edecek hem de Venüs kendini en rahat ve huzurlu hissettiği bu burca yerleşecek. Güvendiğiniz arkadaşlarla daha sıcak ve yakın ilişkiler kurabilir, gıda, sanat ve doğayla içi içe olan kişisel gelişim etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. Pandeminin yoğun hissedildiği bu dönemde küçük gruplarla yapacağınız eğitsel organizasyonlar çok ilgi görebilir. Ayrıca dostlarınızdan oluşan bir grupla işve gayrimenkul yatırımlarına yeşil ışık yakabilirsiniz. Cuma ve pazar günü Güneş ile Merkür’ün yer altı gezegeni Plüton ile kuracağı zorlu etkileşim partnerlerinizle aranızdaki iletişimin zor ilerlemesine neden olacaktır. İlişkilerde değişen kalıplara adapte olma zamanı. Cumartesi günü Mars ile şans gezegeni Jüpiter’in arasındaki etkileşim size risk alacağınız bir konuda para harcama cesareti verecektir. Dedikodulara kulak asmayın.

Aslan: Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay pandemiye rağmen sizi acil bir seyahate çıkartabilir. Bu sayede tanıştığınız birin hızlıca kalbinizi kaptırabilirsiniz. Yalnızlığa artık paydos diyeceğiniz bir zaman dilimden geçtiğinizi sakın unutmayın. Bu aksiyonu , adrenalini yüksek dönemi avantaja çevirmeyi bilmelisiniz. Hukuki konularla ilgili hızlı gelişmeler karşınıza çıkabilir. Haftanın ikinci yarısında İkizler burcuna geçen Ay, gelecekle ilgili hedeflerinize ışığını yansıtmaya hazır olacak. Çarşamba günü Boğa burcuna geçecek olan Venüs’ün etkisiyle iş hayatınızda yönetim birimleriyle olumu ilişkiler kuracaksınız. Hatta iş değişikliği yapmayı düşünenler de bu hafta harekete geçerek ciddi bir şans yakalayabilirler. Evlenme, çocuk sahibi olma konuları size göz kırpıyor.

Başak: Bu haftaya damgasını vuran Koç Yeni Ay’ı maddi konulara farklı çözümler bulmanızı tetikleyecek. Yatırımlarınız için kredi çekmeye karar verebilir. Ortaklıklardan gelen kazançlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bağlı olduğunuz iş yerinin size yapacağı ödemelerle ilgili toplantı talep edebilir, üçüncü partilere olan borçlarınızı ödemek için kolları sıvayabilirsiniz. Karşınızdakilerin belirsiz tavırları bu dönemde kafanızı karıştırsa da siz çizdiğiniz rotada ilerlemeye devam edin. Kendi doğrularınızın peşinden gitmek asla sizi yanıltmayacaktır. Çarşamba günü Boğa burcuna geçen Venüs'ün etkisiyle uzaklardan size destek verecek olan kişi ya da grupların varlığı kendinizi daha güçlü hissetmenize neden olacak. Hukuki konular ve eğitsel temalarla ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. Cumartesi günü kariyerinizde bol iletişim kurarak ciddi ilerleme ve değişik fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Terazi: Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay 28 Mart’taki ilişkilerinize yeni bir soluk taşıyacak. Bu dönemde gerek iş gerek aşk teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Karşınızdakilerin heyecanlı, atak, ele avuca sığmayan tavırları içinizdeki coşkuyu artıracaktır. Ama her zamanki diplomasi ruhunuz ve ahenkli ilişkiler kurmaya yatkın kişiliğinizle ilişkilerde dengeyi kurmalı ve herkes için en hayırlı olana yönelmelisiniz. Çarşamba günü yönetici gezegeniniz Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle, uzun zamandan beri beklediğiniz finansal rahatlama kapınızı çalabilir. Partnerinizin de gelirlerinde olumlu bir artış meydana gelecektir. Kredi çekmek, borç ve faizlerden kurtulmak için güzel bir dönem. Hafta sonu yurt dışından gelen haberlerle mutlu olur, yeni ufuklara doğru yelkeninizi yönlendirebilirsiniz. Uzun yolculuklar ya da uzaklardan gelen sevdiklerinizle buluşmak için aktif bir dönem. Aynı zamanda pazarlama ve medyayla ilişkilerinizde de bu dönemde eliniz güçlenir.

Akrep: Hafta başında meydana gelecek olan Koç Yeni Ay’ı fiziksel açıdan sizi bayağı yoracağa benzer. Gündelik hayat içindeki koşturmanızda hızlı bir artış olacaktır. Dolayısıyla gücünüzden fazla sorumluluk üstlenmemeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde sinirli ve agresif bir tutum içine girip, baş ağrısı ve bedensel yorgunluk hissedebilirsiniz. Sağlık konularına önem vereceğiniz bu dönemde detox programlarına başlamak, egzersiz ve diyet yapmaya karar vermek, kötü alışkanlıklardan kurtulmak için en ideal zamanlar. Çarşamba günü Venüs’ün 3 hafta boyunca Boğa burcuna geçişiyle partnerinize yeniden aşık olabilirsiniz. Onun tutkulu ve sahiplenici tavrı hoşunuza gidebilir. Ama bu durumu aşırı kıskanç davranışlara izin vermeden dengeli bir şekilde yönetmelisiniz. Ne de olsa hepimizin özgürce hareket etmesi en önemli kriterlerin başında gelmelidir. Cumartesi günü yönetici gezegeniniz Mars ile Jüpiter’in arasındaki olumlu etkileşim size gayrimenkul alanında faydalı bir yatırım kararı aldırtabilir.

Yay: Koç burcunda bu hafta meydana gelecek olan Yeni Ay hayatınızda ateşten günler başlatacağa benziyor. Aşk ilişkilerinizde ateş hızlı bir şekilde bacayı sarabilir. Çocuğunuzla ilgili konularda ani gelişme ve değişimlere açık bir dönemdesiniz. Onun isteklerine kulak vermeli, ihtiyaçlarına çözüm aramalısınız. Ortaklık teklifleri havada uçuşabilir, özellikle Cumartesi günü oldukça bereketli bir gün yaşayabilirsiniz. Parlak zekanızı harekete geçirecek konularda internetten bol bol faydalanmalı, kardeş ve yakın akrabalarınızla kafa kafaya verip yeni dünya trendlerine yönelik yaşamsal hedefler oluşturabilirsiniz. Ayrıca eğitim konusu da bu hafta kapınızı çalabilir. Bu dönemde epeydir kafanıza koyduğunuz bir eğitime kayıt yaptırabilir ya da eğitimi siz başlatabilirsiniz. Yeni bir araba almak için şartları zorlama zamanı. Çarşamba günü Boğa burcuna geçen Venüs’ün etkisiyle 3 hafta boyunca gündelik hayatınıza yeni bir çehre kazandırmak için iyi bir fırsat elde edersiniz. Mesai arkadaşlarınızla dostluğunuzu güçlendirmek sizin elinizde. Stresten dolayı fazla tatlı tüketmeyin.

Oğlak: Koç burcunda meydana gelen yeni Ay’ın etkisiyle artık yeni bir yaşama doğru yol alıyorsunuz. Yeni ev, yeni iş yeni bir ilişki ya da sadece biri en kısa zamanda kapınızı çalabilir. Yatırımlar için fırsat kollamak konusunda uzman kişilerden destek almak yararınıza olacaktır. Paranızın değerini artırmak için finansal alternatifleri mercek altına alabilirsiniz. Zira Cumartesi günü iş kazancınızla edindiğiniz birikimleri daha da büyütmek adına şans kapınızı çalabilir. Çarşamba günü Venüs’ün 3 hafta boyunca Boğa burcuna geçişiyle, ekmek elden su gölden mantığıyla hayatın hazlarına odaklanıp, dostlarınızla keyifli sohbetlere dalabilirsiniz. Tabii diğer yandan aşk yuvanızda da tutkulu bir beraberliğin zemini hazırlanır. Çocuk yapmak isteyenler için ideal bir dönem. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara ilgi duyarak eğitim almaya başlayabilirsiniz. Aracılık işlerinden dolayı olumlu geri dönüşler elde edebilirsiniz. Toprak işleriyle uğraşmak, doğayla buluşmak size iyi gelecektir. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde baskıcı ve tutucu tavırlardan kaçınmalısınız.

Kova: Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın etkisiyle bu hafta arabanıza atlayıp, kısa bir seyahate çıkmak için güçlü bir istek duyabilirsiniz. İletişim trafiğinizdeki yoğunluk sinirlerinizi yorgun düşürse de, sözleriniz ve parlak fikirlerinizle herkesin dikkatini üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Aşk hayatınızda dalgalı dönemden geçiyor olabilirsiniz. İki kişi arasında kalmak ya da bitti dediğiniz bir ilişkinin tekrar canlanması kafanızı karıştırabilir. Olayları yönetmeye çalışmak yerine biraz hayatın akışına ayak uydurmaya çalışın. Gönüllülük usulü yapılan aktivitelere uzaktan da olsa katılabilir, hayır işlerine yardımda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle, ev ortamınızda diyaloglarda yumuşama ve sevgi dolu bir ortam sizi bekleyecek. Bu dönemde evde dekorasyon değişikliği yapabilir ya da gayri menkul yatırımlarıyla ilgili yeni gündemler oluşturabilirsiniz.

Balık: Koç burcunda Pazartesi günü meydana gelecek olan Yeni Ay haritasında sizin burcunuz yükseliyor. Demek bu dönemde ikili ilişkilerde ön plana çıkacak bir dönemden geçeceksiniz. Karşınızdakilere isteklerinizi açık bir şekilde ifade etmeli, öz değer ve öz saygınlığınıza vurgu yapmalısınız. Bireysel çalışmalarınızdan dolayı sizi mutlu edecek maddi kazanımlar elde edersiniz. Arkadaşlarınızla alacağınız yeni kararlar sayesinde farklı iş projelerine yönelebilir, girişimciliğiniz kullanarak yeteneklerinizi daha geniş kitlelere rahatlıkla duyurabilirsiniz. Kapalı gruplarla yaptığınız çalışmalar iş hayatınızda kendinize olan güveninizin artmasına neden olur. Çarşamba günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle, yaratıcılığınıza vurgu yapacak sanatsal proje önünüze çıkabilir. Kadınlardan gelen destekle bu dönemde zorlandığınız konuların üstesinden gelebilirsiniz. Hafta sonu ruhsal konular, rüyalar ve bilinçaltı çalışmaları önünüze aydınlık bir yol açar.

Astrolog Nigar Bostan
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
Koç burcu
Boğa burcu
İkizler burcu
Yengeç burcu
Aslan burcu
Başak burcu
Terazi burcu
Akrep burcu
Yay burcu
Oğlak burcu
Kova burcu
Balık burcu
Benzer İçerikler
Lifestyle 14-20 Haziran burç yorumları 14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
14.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021