All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.03.2021 1-7 Mart burç yorumları Merve Girgin

Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.

Koç: İlişkilerinizde uyum ahenk ve denge arayarak haftaya adım atıyorsunuz. Salı günü gökyüzünün size sunduğu şans ve fırsatları iyi değerlendirirseniz, iletişim, ticaret, eğitim ve tanıtım konularında hızlı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizde hareketli bir dönemde olmanıza rağmen bu hafta zaman zaman ikilemlere düşmeniz mümkün. Perşembe günü riskleri seven, cesaret küpü yönetici gezegeniniz Mars, 23 Nisan’a kadar İkizler burcuna geçerek, sizi adeta iletişim uzmanı haline getirebilir. Yalnız bu gücünüzle özellikle kardeş ve yakın çevrenizin kalbini kırıcı sözlerinizle kırmamalısınız. Eğitim odaklı konular için iyi bir fırsat önünüze çıkabilir. Trafikteki zorlanmalara ve risklere karşı dikkatli olmanızı öneririz.

Boğa: Haftaya damgasını vuracak olan Mars’ın İkizler burcuna geçişi sizi maddi konularda 23 Nisan’a kadar bayağı yoracağa benziyor. Kontrolsüz harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bedeninizi kullanarak yapacağınız çalışmalar bu dönemde size ekstra destek sağlar. Demek artık sizin için egzersiz zamanı. Özellikle kol ve bacaklarınızı çalıştıracağınız programlardan faydalanarak, ciğerlerinizin daha bol oksijenle dolmasını sağlamak hem ruhsal hem zihinsel sağlığınıza iyi gelir. Salı günü kariyer hayatınızda olumlu gelişmelere adım atmak için önemli toplantı ya da sunumlara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı aşırı fedakarlık yapmanın ne kadar doğru olduğunu sorgulayacağınız konular önünüze düşebilir.  Perşembe günü bazı dostlarınızla aranızsa soğuk rüzgarlar esebilir, görevini tamamlayan ilişkilerden artık kopma vaktinin geldiğini anlama zamanları.

İkizler: Uyum ve ahengin arandığı bir haftaya adım atarken, partnerinizin bu hareketli gökyüzü karşısında sadece sizinle ilgilenmesini istemek, bir hayalden öteye gidemez. Aynı şekilde o da sizden böyle bir şeyi talep edemeyeceğini bilmesi gerekir. Konuşması bol, hedeflerin yüksek olduğu ilişkilerle çevrili günlerden geçiyorsunuz. Özellikle, eğitim, tanıtım konuları, hukuki meseleler, yurt dışı ilişkileri, yabancılar, seyahat planları bu hafta sizin için oldukça önem arz edecektir. Salı ve Çarşamba günlerini bu konularla ilgili verimli bir biçimde kullanmaya özen gösterin. Özelikle kariyer hayatınızın geleceği ile ilgili alacağınız kararlarda bu dönemde kafanız karışık ya da dağınık olabilir. Sisli bir manzaraya karşı belirsizliklerle baş etmek zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. 4 Mart’tan sonra burcunuza geçecek olan Mars’ın etkisiyle 23 Nisan’a kadar ikili ilişkilerinizde tartışmaya açık bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Öfkenizi kontrol altında tutmayı başarmalısınız. Sağlık konularında da dikkatli olmakta fayda var.

Yengeç: Bu hafta ortak yürütülen iş projelerini canlandırmak için karşınızdakilere kendinizi hatırlatmaktan hiç çekinmeyin. Duygusal beklentilerinizi bir kenara bırakıp, mantıkla hareket edeceğiniz verimli günlerden geçiyorsunuz. Bir yandan yurt dışı ilişkileri ve eğitimlerle ilgili konularda atak yapmak istediğiniz alanlarda bir tutukluk, ilerleyememe hissine kapılsanız da bu durumun geçici olduğunu bilmelisiniz. Diğer yandan bu dönemde kişisel yaşam vizyonunuzu, mistik ve sezgisel konularla besleyeceğinizi unutmamalısınız. Kaderciliği bir kenara bırakıp, düşüncelerinizin duygularla desteklendiği konulara el atma zamanı. Finansal koşullarınızda aşırı harcamalar gündeme gelebilir. Bunları ileriye dönük bir yatırım olarak değerlendirmelisiniz. 4 Mart’ta İkizler burcuna geçecek olan Mars, neredeyse Nisan sonuna kadar size günlük hayatta size iki kat iş yükü taşıyacak. Kendi sorumluluklarınızın yanında başkalarının da hayatını kolaylaştırmak için yardımsever ruhunuzu devreye sokacaksınız. Dedikodulara kulağınızı tıkayın.

Aslan: Hafta başında sosyal ilişkilerinizde canlı bir gündeme sahip olacaksınız. Bu hafta hayatınıza giren yeni arkadaşlıklar ya da grup ilişkileri Nisan sonuna kadar oldukça dinamik bir enerjiyle ilerleyecektir. Bazı arkadaşlarınızla sözlü tartışmalara girseniz de bunun gelip geçici olduğunu unutmamalısınız. Kısacası pire için yorgan yakmaya değmeyeceğini bilerek, arkadaş ya da sosyal gruplarla olan ilişkilerinizi yönetmelisiniz. Salı günü yeni bir ortaklık teklifi ya da iş projesiyle hayatınızda bir canlanma meydana gelebilir. Ama finansal konular bu hafta sizin için belirsizliğini sürdürecektir. Para özellikle kredi konularında temkinli olmalı daha sonra ödemekte zorlanacağınız yatırımlara adım atmamalısınız. Aşk hayatında ise bu defa partnerinizin sert tutumu karşısında şaşkınlığınızı gizlemekte zorlanacaksınız.

Başak: İkili ilişkilerinizde belirsizlikler hakim olsa da yaşam hedefleriniz için önemli atılımlar yapacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Kariyerinizde birbirinden farklı konulara el atmak ve hepsini teker teker hayata geçirmek için istekli olursunuz. Hafta başında çocuk ya da duygusal hayatınızda iniş, çıkışlara neden olan gerginlikleri karşılıklı anlayışla çözümleyebilirsiniz. 4 Mart’ta İkizler burcuna geçecek olan Mars’ın etkisiyle Ocak ayından beri gerçekleştirmek istediğiniz hedefleri daha da canlandırma fırsatı yakalarsınız. Yöneticilerle sözlü tartışmalardan kaçınmalı, karşılıklı fikir alış verişine yer vermelisiniz.

Terazi: Ay burcunuzda hareket ederken haftaya adım atıyorsunuz. Demek ikili ilişkilerde denge arayan taraf siz olacaksınız. Özellikle Salı ve Çarşamba günleri aşk hayatınızda sevdiğinizle uyumlu bir konuşma yapabilir, uzun zamandan beri aranızda devam eden zorluklara çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzla aranıza koyduğunuz mesafeyi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcuna geçen Mars’ın etkisiyle, uzaklardan beklediğiniz haberlerde hızlanma ve hareketlenme olabilir. Aniden bir seyahat gündeme gelecektir. Hukuki meselelerde 23 Nisan’a kadar tartışmalara hazır olun. Cuma günü rutin hayatın size yüklediği sorumluluklarla zincirlerinizden kurtulup özgürleşmek isteği arasında kalıp, seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Cuma günü gerek iş gerekse özel hayatınızda gerçekleşen fikir alış verişi gelecek günlerinizi önemli ölçüde etkiler.

Akrep: Arka planda herkese söylemekten kaçındığınız ilişkileri ele aldığınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Geri planda yürüttüğünüz anlaşmalar ile yeni bir iş projesinde üretken bir döneme giriş yapabilirsiniz. Fakat yönetici gezegeniniz Mars’ın 4 Mart’ta İkizler burcuna girmesiyle, finansal zorluklarla ilgili kontrolsüz kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Ortak girişimlere adım atarken karşınızdakilerin heyecanlı ve risk dolu düşüncelerine dikkatle yaklaşmanızı öneririz. Gelecek dönemlerde çalışmaların geri dönüşleri için iyi bir Pazar araştırması yapmak sizin için yararlı olur. Ayrıca sağlık konularıyla ilgili MR, ultrason gibi tetkikler devreye girebilir. Bu konular sizin dışınızda partneriniz için de geçerli olacaktır. Cuma günü kariyer ve sosyal statünüzü belirlerken özel hayatınızda olup bitenlere diiaktinizi vermeniz gerekecektir.

Yay: Bu hafta sizin için artık ok yaydan çıkıyor. Zira zihninizi kurcalayan tüm zihni sinir projeleri hayata geçirmek isteyeceksiniz. Hal böyle olunca da, özgürlüğünüze düşkün yapınız karşınızdakiler tarafından tepkiyle karşılanabilir. Yeni fikirlerinizle eskiler arasında köprü kurmaya çalışın. Geçiş yumuşak olsun. Birdenbire kesip attığınız konu ya da ilişkiler yüzünden daha sonra başınız ağrıyabilir. Zira herkes sizin kadar yeni fikirleri bir roket hızıyla hayatına adapte edemez. Bu durumda empati kurarak ilerlemek yararınıza olacaktır. Aksi takdirde 4 Mart’tan sonra savaş gezegeni Mars’ın ikili ilişkiler alanınızı temsil eden İkizler burcuna geçmesiyle, 23 Nisan’a kadar kendinizi bir savaş meydanında gibi hissedebilirsiniz. Bu nedenle fikirlerinizi herkese kabul ettirmektense, kendinizin rakibi olup, öncülüklerin bilge lideri olma yolunu seçin.

Oğlak: Kariyer hayatınızda ortak girişimlerde önemli gelişmeler yaşayacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Haftanın ilk yarısında Ay Terazi burcunda ilerlerken toplum önündeki imajınızla daha da güçlü bir kimlik elde edebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günü öz değer duygunuzu ön plana çıkartan, maddi getirisi yüksek projelerde başarı yakalama şansınız yüksek olacaktır. Balığın hakim olduğu bu hafta zihinsel yorgunluk çekebilir, gündelik hayatın milyon tane detay gerektiren işlerini hallederken bunaldım diyebilirsiniz. Bu nedenle ruh sağlığınızı destekleyen, nefes ve yoga gibi çalışmalardan yararlanarak, sağlıklı beslenmeye özen gösterip, kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. 4 Mart’ta İkizler burcuna geçen Mars’ın etkisiyle 23 Nisan’a kadar gün içinde beş dakika bile dinlenmeye ayıracak vakti zor bulabilirsiniz. 

Kova: Bu hafta zeka ve parlak fikirlerinizle karanlık bir gökyüzünde dikkat çeken parlak bir yıldız gibi herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Bu gurur verici durumu toplum yararına ürettiğiniz fikirlerle beslemek sizi mutlu edecektir. Tabii ikili ilişkilerinizde de özellikle Salı ve Çarşamba günleri önemli ilerlemeler deneyimleyebilir, olumlu tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Finans konularında hisseli konulardan ayrılmak ya da sonlandırmak sizin için yararlı olacaktır. Aksi takdirde uzun vadede para kaybıyla karşılaşabilirsiniz. Yatırım konuları bu hafta belirsizliğini koruyacağı için bu konuda beklemede kalmalı, daha ileriki tarihlerde kazancınızı yatırıma dönüştürmelisiniz. Kişisel çıkarlarınıza öncelik vermeniz gereken dönemde olduğunuzu sakın unutmayın. Özellikle 4 Mart’tan sonra çocuk konusunda aktif kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda tartışması bol günleri yeni fikirlerle bezeyip, faydalı hale dönüştürmelisiniz. Aktif spora başlama zamanı.

Balık: Haftaya özellikle finans konularında denge arayarak girmek isteseniz de gökyüzünün sisli manzarası karşısında kafanız bayağı karışabilir. Sanki ikili ilişkilerinizde birlikte ilerlemek zorunda olduğunuz kişilerin fikirleriyle sizinkiler bir uyumsuzluk sergilemekte. Bunu düzeltmek ve yeni bilgilerle hataları ya da yanlış anlamaları ortadan kaldırmak için Salı ve Çarşamba günleri elinize güzel bir fırsat geçecektir. Bu sayede sağduyu ve mantığı ön plana çıkartarak, özellikle iş hayatınızda mümkün olduğu kadar rasyonel kararlar almak size iyi gelir. Duygusal alanda kafanızı kurcalayan ikilemlerden kurtulmak için sezgilerinizi harekete geçiren yoga, meditasyon gibi çalışmalardan yararlanmayı deneyin. 4 Mart’ta İkizler burcuna geçen savaş gezegeni Mars’ın etkisiyle ev ortamınızda dinamik diyaloglara hazır olun. İki hane arasında kalmak, taşınmak, evde ani bir kararla tadilat yapmak gündeme gelebilir.

burç
Son Eklenenler
Lifestyle Billur Saatçi’den bahar kadrajı Dijital dünyanın önemli ismi Billur Saatçi, ALL Magazine / L’Officiel Türkiye için aşık olunacak kareler yakaladı. Tabii ki burada başrol oyuncularımız çiçekler sanıyorsunuz ancak işin kahramanı iPhone 12 Pro…
18.05.2021
Lifestyle Tercihimiz huzurdan yana Babalar Günü’ne sayılı günler kala tercih edeceğimiz hediyeler oldukça önem taşıyor. Bu sene farklı bir konsept sunan Vitalica Wellness ise hem sizleri hem de babalarınızı mutlu etmeye aday oluyor.
18.05.2021
Lifestyle 17-23 Mayıs burç yorumları 17-23 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
17.05.2021