All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Yeni Tiger King: Nicolas Cage Abdullah Yazıc

Oscar ödüllü oyuncu Tiger King olarak bilinen Joe Exotic’i canlandırmak için hazırlanıyor.

Nicolas Cage, Tiger King rolüyle ilk defa bir dizi projesinde yer alacak. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Amerikalı oyuncu nihayet sesizliğini bozuyor. Nicolas, Netflix’te Tiger King belgeselinin yayınlanmasıyla tanınınan Joe Exotic’e hayat verecek. Gerçek hayatta hayvanat bahçesi işleterek bir dizi kanun dışı işlerin içerisinde olan Tiger King geçtiğimiz günlerde 22 yıl hapis cezasıyla yargılanmıştı.

Bu yıl yayınlanması beklenen dizi sanılanın aksine, çok beğenilen ve popüler olan Netflix’in Tiger King belgeselinden değil geçen yıl yayınlanan Leif Reigstad tarafından yazılmış “Joe Exotic: Vahşi Bir Adamın Dünyasına Karanlık Yolculuk” adlı makaleden esinlenerek yapılıyor. Imagine Television Studios ve CBS Television Studios tarafından çekilen dizi sekiz bölümden oluşacak.

NICHOLAS-CAGE
TV
DIZI
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Yeni Tiger King: Nicolas Cage Oscar ödüllü oyuncu Tiger King olarak bilinen Joe Exotic’i canlandırmak için hazırlanıyor.
05.05.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021