All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 16.12.2020 Yeni normalde Sundance Film Festivali Cansu Acar

Sundance Film Festivali için geri sayım başladı.

Bu yıl ABD’nin Utah eyaletinde gerçekleşecek olan Sundance Film Festivali’nde, pandemi sebebiyle önemli değişiklikler yer alıyor. Fiziksel etkinlikler dışında, çoğunlukla sanal gerçekleşecek olan festival yedi gün sürecek ve 72'den fazla film çevrimiçi olarak izlenebilecek.

Sundance Film Festivali'nin direktörü Tabitha Jackson, alışagelmemiş bir film festivali için örnek oluşturduklarını, farklı bir akışa sahip olduklarını, aynı zamanda da çok yoğun ve sıkı çalıştıklarını ifade etti.

Festivalin en heyecan uyandıran yanı ise Fipresci ödüllü ünlü yönetmen Serhat Karaaslan'ın "Suçlular" adlı filmi ile Sundance Film Festivali'ne aday gösterilmesi. Karaaslan filminde, birlikte romantik bir gece geçirmek için otel arayan, ancak evlilik cüzdanları olmadığı için şehirdeki otellerden geri çevrilen üniversite öğrencisi genç bir çiftin bir gece boyunca başlarına gelenleri konu alıyor.

Festival biletleri 7 Ocak'ta sanatseverler için satışa sunuluyor.

Galeri
sundance film festivali
Tabitha Jackson
Serhat Karaaslan
Suçlular
Benzer İçerikler
Lifestyle Kadınların sesi Dünya Kadınlar Festivali İstanbul, WOW Vakfı ortaklığında bu kez dijital olarak düzenleniyor. Kadınların sesi bu sefer daha gür çıkacak!
23.02.2021
Lifestyle #ALLlovesValentine: Sevgililer Günü filmleri Sevgililer Günü'nde sizi romantik bir moda sokacak filmleri sıralıyoruz.
07.02.2021
Kültür-Sanat Yeni normalde Sundance Film Festivali Sundance Film Festivali için geri sayım başladı.
16.12.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021