All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 30.03.2021 Yanımızdan ayırmak yok! Merve Girgin

Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.

Oldukça doğal bir süreç olan terlemenin kötü etkilerini hafifletmek için doğru ürünlere ve düzenli bir temizlik rutinine ihtiyaç vardır. Genelde kötü kokular herkesin en büyük problemi iken koltuk altı sararması ve sarkması gibi problemler de doğru bakımının gerekliliğini vurguluyor. Oldukça ince yapıdaki yeni Caudalie deodorantı, 20 yıllık çalışmanınn sonucu olarak ortaya çıkan doğral bir formül. 24 saat etklili yapısı ile tüm gün rahatlık ve ferahlık sağlar. Alkol, silikon, sentetik parfüm, alüminyum tuzu, sodyum bikarbonat ve hayvansal türevli bileşenlere yer vermeyen formülü, koltuk altınıza harika bir bakım sağlayabilir. Stick formundaki deodorant kokusu ise hem erkekler hem de kadınlar için uygun. Yağsız ve hafif dokusu iz bırakmayarak size çok rahat bir kullanım sağlar. 

Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021