All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 15.06.2020 Wonder Woman'ın gösterim tarihi açıklandı Bağlan Keskin

DC’nin en güçlü kadın süper kahramanı yeniden beyaz ekranda.

Warner Bros. yapımı Wonder Woman’ın gösterim tarihi önce 5 Haziran’dan 14 Ağustos’a ertelenmişti. Ancak DC’nin bu en güçlü süper kahramanlarına güveni çok fazla. Bu devam filminin adı Wonder Woman 1984, adından da anlaşılabileceği üzere 80’lerdeki soğuk savaş döneminde geçiyor. Gal Gadot ve Chris Pine’ın yeniden bir araya geleceği Wonder Woman hem 80’lerin bağımlılık yaratan atmosferini hem de aksiyon severleri oldukça rahatlatacak.            

SİNEMA
WONDER-WOMAN
WARNER-BROS
GAL-GADOT
Benzer İçerikler
Güzellik Ariana’nın yeni sektörü Güzellik ve bakım markası çıkarmaya hazırlanan Ariana Grande ilk ürününü Ulta Beauty’den satışa sunmaya hazırlanıyor.
16.06.2021
Moda Looney Tunes’u özlediniz mi? Tommy Hilfiger ve Warner Bros. işbirliği ile hazırlanan Tommy Jeans Looney Tunes kapsül koleksiyonu miniklerin dünyasını renklendiriyor.
30.06.2020
Kültür-Sanat Wonder Woman'ın gösterim tarihi açıklandı DC’nin en güçlü kadın süper kahramanı yeniden beyaz ekranda.
15.06.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Sonbahar Konserleri Atlantis Yapım, Türkiye’nin dev sanatçılarını Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde seyirci ile buluşturuyor.
14.09.2021
Kültür-Sanat Pop’un tahtını Rap salladı! Rüzgar tersine esmeye başladı. Birbirine oldukça benzeyen atarlı giderli pop şarkıları müzik listelerinin alt sıralarına yerleşiyor. Çünkü mekanın sahibi geri dönüyor!
15.07.2021
Kültür-Sanat Section: G-G sergisi ile Setup Şehrin popüler mekanlarından Setup, yazı özel bir fotoğraf sergisiyle karşılıyor. Bu özel sanat buluşmasını kaçırmayın.
01.07.2021