All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 06.06.2020 TV'de haziran filmleri Timur Can Ersoy

"Yaz aylarında film izlenmez" diyenler yanılıyor. Bu filmler hem çok popüler hem de sinema dünyasına yön verecek nitelikte.

Sıcak yaz günlerinin habercisi olan haziran ayına giriş yaparken sinema salonlarından uzak kaldığımız bu dönemde dijital ortamlarda izleyebileceğiniz film önerileriyle karşınızdayız.

Malefiz: Kötülüğün Gücü - 2019

Joachim Rønning'in yönettiği ve Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster tarafından yazılmış bu kara mizah filminin ikincisinde gerçekleşmek üzere olan evlilik ile karmaşık aile ilişkilerini, beklenmeyen ortaklıkları ve karanlık güçleri konu alıyor.

Driven - 2018

Lee Pace, Jason Sudeikis ve Judy Greer’in başrollerinde oynadığı 2018 yapımı Driven, FBI ile iş birliği yapan bir adamın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Jim, pilottur. Ailesi ile birlikte gittiği tatilden döndüğünde havalimanında FBI tarafından karşılanan Jim uçağında bulunan kokain nedeniyle kendini aklamak adına onlarla işbirliğine girer.

Parazit - 2019

Dört dalda Oscar ödülü alan Güney Kore yapımı Parazit bir gerilim filmidir. Yönetmen Bong Joon-Ho tarafından film yoksul bir ailenin zengin bir ailenin evine hizmetçi olarak girişi etrafında sınıf farklarını, kapitalizmi ve aile ilişkilerini ele alıyor

Koruyucu - 2018

Jean-Claude Van Damme’ın başrolünde oynadığı filmde 50'li yaşlara gelmiş bir bar fedaisi olan Lukas'ın sekiz yaşındaki kızını büyütürken yaşadığı zorluklar ele alınıyor. Bir karmaşa sonucu hapis cezası alan Lukas, kızının velayetini ve kendi özgürlüğünü geri kazanmak için polis ile bir anlaşma yapmak zorunda kalır.

SİNEMA
MALEFIZ
DRIVEN
PARAZIT
KORUYUCU
ANGELINA-JOLIE
JEAN-CLAUDE-VAN-DAMME
Benzer İçerikler
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Kültür-Sanat TV'de haziran filmleri "Yaz aylarında film izlenmez" diyenler yanılıyor. Bu filmler hem çok popüler hem de sinema dünyasına yön verecek nitelikte.
06.06.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021