All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 11.12.2020 Sanata yeni bir adım Salih Devrim

Sanat dünyasına yeni bir bakış katan shopi go Art, sanatın ve sanatçının sesini duyurmayı hedefliyor.

Kurulduğu yıldan itibaren farklı kültürlerin ve yeni akımların peşinde olan shopi go, sanatın ve sanatçının görünürlüğünü, ulaşılabilirliğini artırmayı amaçladığı yeni platformu shopi go Art ile karşımıza çıkıyor. Çağdaş sanatın keşfedilmesini ve herkesle buluşturulmasını hedefleyen platform aynı zamanda tüm insanların sanatı deneyimleyebilmesi için çalışıyor. Herkesin kendini iyi hissedebilmesi için en az bir sanat eserine sahip olması ve sanatın yatırım aracından ziyade hayatının bir parçası olarak görülmesi fikriyle gerçek sanat anlayışını öne çıkarıyor.

Dijitalleşme çağında sanata yeni bir nefes getiren shopi go Art, güncel bir bakış açısıyla çağdaş tasarımın güçlü temsilcilerini tek bir çatı altında topluyor. Sınırları zorlayan ve yeniliğin peşinde koşmayı amaçlayan platformun önümüzdeki günlerdeki gelişmelerini merakla bekliyor olacağız.

Shopi go Art
Shopi-go
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Sanata yeni bir adım Sanat dünyasına yeni bir bakış katan shopi go Art, sanatın ve sanatçının sesini duyurmayı hedefliyor.
11.12.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021