All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Obama'dan yeni belgesel Abdullah Yazıc

Eski First Lady,çıktığı kitap turunu anlatan ’Becoming’ adlı belgeseliyle Netflix’te.

Michelle Obama iki yıl önce yayınladığı “Becoming” adlı kitapla oldukça konuşulmuştu. Şimdi de bu kitap turunu anlatan bir belgesel için Netflix’le yeniden iş birliği yapıyor. Belgesel, eski First Lady'nin geçen yıl başlattığı kitap turunu ABD'de ziyaret ettiği 34 şehri ve halk ile olan iletişimini gözler önüne serecek.

Yapımda Barack Obama ve halk arasında köprü görevi gören First Lady’nin politik duruşunu objektif bir bakış açısıyla göreceğiz. Anı tadında olacak belgesel eski Amerikan Başkanı’nın görev sürecinde, Michel Obama’nın açık ve dürüst olması sayesinde toplumla kurdukları yakınlığa da değinecek. 6 Mayıs’ta yayınlanması planlanan belgeselin ardından Netflix’le yeni iş birlikleri de gelecek. ‘Becoming’ geçen yıl yayınlanan ve Akademi Ödülü alan ‘American Factory’nin ardından gelen ikinci belgesel.

Obama belgesel için yaptığı açıklamada "Seyahat etmek için harcadığım aylar, dünyanın dört bir yanından şehirlerdeki insanlarla tanışmak ve onlarla bağlantı kurmak, ortak paylaştığımız şeyin derin ve gerçek olduğunu asla yok olamayacağını gösterdi. Büyük, küçük, genç, yaşlı, eşsiz gruplar halinde bir araya geldik ve hikayeler paylaştık. Bu anları sevinçlerimiz, endişelerimiz ve hayallerimizle doldurduk. Geçmişi baktık ve daha iyi bir gelecek hayal ettik. “diyerek aslında belgeselin anı kitabıyla aynı ruhu taşıdığının altını çiziyor.

NETFLIX
MICHELLE-OBAMA
BELGESEL
Benzer İçerikler
Lifestyle Kazanan kim olacak? Streaming kanallarının yeni gözdesi moda yarışmaları.
28.05.2020
Kültür-Sanat Belgesel vakti Vaktimizin çoğunu evde geçirdiğimiz bu günlerde sizin için eğlendirici ve bilgilendirici belgeselleri derledik.
19.05.2020
Kültür-Sanat Obama'dan yeni belgesel Eski First Lady,çıktığı kitap turunu anlatan ’Becoming’ adlı belgeseliyle Netflix’te.
01.05.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021