All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Netflix'te mayıs gündemi Bağlan Keskin

Mayıs ayında Netflix’te neler izleyeceksiniz? Biz sizin için güzel bir liste yaptık bile!

Into the Night

Dünyadaki herkes Güneş ışınlarına maruz kalıp ölmeye başlar. Bu sırada Brüksel’den kalkan gece uçuşundaki yolcular hem bu felaketi hem de bir arada olmayı atlatmak zorunda kalacaklar. Ben 1 Mayıs’ta buradayım sizi de beklerim.

Yayın tarihi: 1 Mayıs

Hollywood

Eski Hollywood, hırslı oyuncular, iş bilen yönetmenler ve paragöz yapımcılar… Ryan Murphy yine tarihe kendi bakış açısı ile tanıklık ediyor. Gerçek anlamda bir görsel şölen olan diziyi ben kaçırmayacağım, siz de kaçırmayın!

Yayın tarihi: 1 Mayıs

Medyatik Dizi

Medyatik Davalar tabii ki en çok sevdiğimiz türe giriyor. Gerçek hikayeler ve belgeselsi bir anlatım. Buradaki konu ise medyanın bu davaları nasıl etkilemiş olabileceği. Yani konu hassas.                          

Yayın tarihi: 11 Mayıs

White Lines  

Manchester’lı bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından 20 yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi olayın aslını öğrenmek için İbiza’ya gider. Biraz deniz, kum, güneş hepimize iyi gelecektir.

Yayın tarihi: 15 Mayıs

 

Space Force

Biraz bilimkurgu fazlasıyla komedi. ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan bilim insanları, Beyaz Saray’ın emri ile aya gidip orada hakimiyet kurma görevini üstlenirler. Sanırım absürd dizi boşluğumuzu Space Force dolduracak.

Yayın tarihi: 29 Mayıs

Snowpiercer

Aynı isimli filmden uyarlanan bu dizide dünya tamamen buzla kaplanmıştır. Hayatta kalan insanlar ise dünyayı devasa bir bir trenin içinde dolaşmak zorundadır. Distopik-apokaliptik türü sevenleri binge-watching’e bekliyoruz.

Yayın tarihi: Henüz açıklanmadı

NETFLIX
DIZI
TV
Benzer İçerikler
Lifestyle Kazanan kim olacak? Streaming kanallarının yeni gözdesi moda yarışmaları.
28.05.2020
Kültür-Sanat Belgesel vakti Vaktimizin çoğunu evde geçirdiğimiz bu günlerde sizin için eğlendirici ve bilgilendirici belgeselleri derledik.
19.05.2020
Kültür-Sanat Obama'dan yeni belgesel Eski First Lady,çıktığı kitap turunu anlatan ’Becoming’ adlı belgeseliyle Netflix’te.
01.05.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021