All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 12.01.2021 Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi Merve Girgin

Zendaya ve John David Washington'ın başrollerinde yer aldığı Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi.

Uzun zamandır beklenen Netflix yapımı Malcom and Marie filminden ilk fragman yayınlandı.  Şu sıralar her anlamda yükselişte olan Zendaya ve Christopher Nolan filmi Tenet ile oyunculuğunu kanıtlayan John David Washington, filmin başrollerinde yer alıyor. Euphoria’nın yaratıcısı Sam Levinson tarafından yazılıp yönetilen film, siyah beyaz olması ile büyük ilgi topluyor. 

Karantina esnasında küçük bir set ekibiyle çekilen film, iki oyuncunun tek bir ortamda geçen hikayesini ele alıyor. Yeni filminin gösteriminden ayrılan Malcolm heyecan içinde eleştirmenlerden gelecek yorumları beklerken, Marie ile ilişkileri hakkında derin tartışmaya girer. İkilinin duygu dolu performanslarını izleyeceğimiz film için Oscar söylentileri dolaşmaya başladı bile. Merakla beklediğimiz film, 8 Şubat’ta Netflix’ta yayınlanacak. 

zendaya
john-david-washington
Benzer İçerikler
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021
Kültür-Sanat Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi Zendaya ve John David Washington'ın başrollerinde yer aldığı Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi.
12.01.2021
Lifestyle Rue'un hikayesinde yeni perde Euphoria'nın 2.sezonu henüz hazır olmasa da yılbaşına özel hazırlanan bölüm bizi sevindirmeye yetti.
01.12.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021