All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 30.03.2021 Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Merve Girgin

Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.

Louvre Müzesi kapılarını tüm dünyaya  açıyor. Tüm sanat eserlerini dijital bir arşivde biriktiren müze, ücretsiz olarak müzeyi deneyimlemenize olanak sağlayan bir fırsat sunmaya hazırlanıyor. Sanat tutkunları tablo, heykel ve her türlü sanat eserini birinci elden görebilme şansına kavuşacak. Fransızca, İspanyolca, İngilizce ve Çince dillerinde sunulan deneyimde Louvre Müzesi'nin Tuileries ve Carrousel bahçelerini ve heykellerini de görebileceksiniz. Tarihte ilk defa dijital olarak Louvre Müzesi'ni deneyimlemek ve bunu ücretsiz olarak yapmak mümkün. Yakın zamanda müzeye gitme şansı olmayanlar veya şu sıralar kalabalığa karışmayı tercih etmeyenler için harika bir fırsat. 482 bin sanat eserini oturduğunuz yerden görebileceğiniz bu deneyime bilgisayar, tablet ve akıllı telefonunuzdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021