All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 11.03.2021 Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Dilara Alkan

Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga ve Adam Driver’ın başrollerini paylaşacağı House Of Gucci, Gucci ailesinin çalkantılı hikayesine dayanan bir suç filmi olacak.

Lady Gaga, A Star is Born’daki ödüllü performansının ardından bir kez daha ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ridley Scott’ın yönettiği film Sara Gay Forden’ın aynı hikâyeyi anlatan romanından uyarlandı. Çekimleri bir ay önce İtalya’da başlayan filmde ayrıca ayrıca Jared Leto, Al Pacino, Jeremy Irons ve Camille Cottin gibi isimler de yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde Lady Gaga, House of Gucci çekiminden kürk şapka, altın takılar, siyah kazak ve pantolonla, Driver ise fitilli örgü kazak ve beyaz kayak pantolonuyla görüntü verdiği fotoğraflarını Instagram’da paylaştı. 

 

Lady Gaga
Adam Driver
House of Gucci
Benzer İçerikler
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021
Moda İtalyan devi'nden müjde Ünlü İtalyan modaevi, birbirinden ünlü yüzlerle işbirliği içinde.
05.04.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021