All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 20.01.2021 Kuzuların Sessizliği'nin 30. yılına özel buluşma Merve Girgin

Kuzuların Sessizliği ile hafızalara kazınan Jodie Foster ve Anthony Hopkins, filmin 30. yılına özel bir araya geliyor.

Başrollerinde Jodie Foster ve Anthony Hopkins’in yer aldığı 1991 yapımı Kuzuların Sessizliği, ekrandan taşan oyunculuklar ve tüyler ürperten sahneleri ile dünyaca tanınan bir film haline geldi. O yıl, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yönetmen ve En İyi Film Oscar’larını alan film, silip süpürdüğü ödüllerle kült filmler arasında yerini almıştı.

Vizyona girmesinin üzerinden tam 30 yıl geçen Kuzuların Sessizliği, 30. yılına özel Variety’e konuk oluyor. Yıllar sonra birlikte gördüğümüz Jodie Foster ve Anthony Hopkins, Actors on Actors serisinde ikonik filmle ilgili anılarından bahsederken yeni filmlerinin de tanıtımını yaptılar. Anthony Hopkins yeni filmi The Father’da yaşlılık nedeniyle bunama evresine giren bir babayı canlandırıyor. Foster ise The Mauritanian adındaki filminde masum müvekkilini kurtarmaya çalışan bir avukatı canlandırıyor. İki duayen ismin bir araya geldiği ve Kuzuların Sessizliği’ni yeniden hatırladığımız bu sohbeti kaçırmayın. 

jodie-foster
anthony-hopkins
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Kuzuların Sessizliği'nin 30. yılına özel buluşma Kuzuların Sessizliği ile hafızalara kazınan Jodie Foster ve Anthony Hopkins, filmin 30. yılına özel bir araya geliyor.
20.01.2021
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021