All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 07.05.2020 Harry Potter geri dönüyor Dilruba Karaköse

Sesli kitap olarak karşımıza çıkan Harry Potter and the Sorcerer's Stone’un ilk bölümü Daniel Radcliffe tarafından seslendiriyor.

Wizarding World dünyasının bir parçası olarak hayata geçen “Harry Potter At Home”, pandemi sürecinde çocuklar, ebeveynler, bakıcı ya da öğretmenlerin hem eğlenceli hem de büyülü vakit geçirebilmesi adına önemli bir rol üstleniyor. Şimdi de bu girişimin yeni bir kolu olarak Harry Potter and the Sorcerer's Stone, ünlü yıldızlar tarafından seslendirilerek sesli kitaba dönüşüyor. Spotify, Spotify Kids ve harrypotterathome.com’da yayınlanacak olan kitabın ilk bölümünü ise Daniel Radcliffe seslendiriyor. Diğer bölümler Eddie Redmayne, Noma Dumezweni, David Beckham, Stephen Fry, Dakota Fanning, ve Claudia Kim gibi isimlere emanet.

Harry Potter
Harry Potter At Home
Kitap
Benzer İçerikler
Lifestyle Ayrılık rüzgarı Buckingham Sarayı, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin görevlerini bıraktıklarını doğruladı.
24.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Kültür-Sanat Harry Potter evreninden yeni gelişmeler Yüzükler Efendisi'nde sonra Harry Potter serisinin de dizisinin geleceği konuşuluyor.
26.01.2021
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021