All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 26.01.2021 Harry Potter evreninden yeni gelişmeler Merve Girgin

Yüzükler Efendisi'nde sonra Harry Potter serisinin de dizisinin geleceği konuşuluyor.

Eminiz herkes bir gün Hogwarts’dan gelecek bir mektup ile Harry Potter evrenine adım atmayı hayal etmiştir. İşte bu hayalperestleri çok mutlu edecek bir haberle sizlerleyiz. İnternette dolaşan söylentilere göre HBO Max’de yayınlanması planlanan yeni bir Harry Potter dizisi geliyor. HBO Max’in sahibi ve serinin yapım şirketi Warner Bros. “Stüdyoda ya da platformlarımızda geliştirilmekte olan hiçbir Harry Potter dizisi yer almamaktadır.” açıklamasında bulundu. Bu açıklamaya rağmen, söylentilere göre bu proje şu an sadece bir fikir. Yönetmen, oyuncu ve yazarlarla ilgili hiçbir bilgi yok ama yeni dizisinin neler işleyeceği ve Harry Potter evrenine nasıl bağlanacağı ile ilgili konuşmaların döndüğü düşünülüyor. Serinin yazarı J.K. Rowling hali hazırda Harry Potter'ın haklarına sahip ve kendisinden henüz bir açıklama gelmedi. 

harry-potter
hbo
Benzer İçerikler
Lifestyle Ayrılık rüzgarı Buckingham Sarayı, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin görevlerini bıraktıklarını doğruladı.
24.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Kültür-Sanat Harry Potter evreninden yeni gelişmeler Yüzükler Efendisi'nde sonra Harry Potter serisinin de dizisinin geleceği konuşuluyor.
26.01.2021
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021