All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 19.05.2020 Bir yaz günü rüyası All Magazine

Harry Styles'ın yeni Watermelon Sugar klibi ile hepimiz bir yaz günü rüyasına dalıyoruz.

Güneş tüm ihtişamıyla parlıyor, dalgalar huzur veren bir sesle karaya vuruyor, yumuşacık kumlar ayağınızın altından kayıyor… Ve bu muhteşem yaz manzarasında bir anda bir erkek beliriyor. Yakınlaştıkça bu kişinin Harry Styles olduğunu fark ediyorsunuz. Ardından müzik başlıyor: “Tastes like strawberries on a summer evenin’ and it sounds just like a song…” Müzik devam ettikçe hepimiz özlem dolu bir rüyaya dalıyoruz: Bir yaz günü rüyasına… Birçoğumuzun vaktinin çoğunu evlerinde geçirdiği bu dönemde Styles’ın yeni “Watermelon Sugar” video klibi ilaç gibi geldi. Sıcak yaz günlerine dair özlediğimiz bütün detayların bir araya geldiği klipte İngiliz şarkıcının kostümleri ise Gucci imzası taşıyor.

 

HARRY-STYLES
MUZIK
Benzer İçerikler
Lifestyle Ayrılık rüzgarı Buckingham Sarayı, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin görevlerini bıraktıklarını doğruladı.
24.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Kültür-Sanat Harry Potter evreninden yeni gelişmeler Yüzükler Efendisi'nde sonra Harry Potter serisinin de dizisinin geleceği konuşuluyor.
26.01.2021
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021